Какво ще кажете за името Кръсто

  • 7 743
  • 200
  •   1
Отговори
# 150
  • Earth
  • Мнения: 1 952
И трите ми звучат странно и не ми допадат.
Първото според мен, макар и българско име е доста остаряло и не добре звучащо.
Другите две пък са прекалено чуждестранно звучащи. Не че няма вече много такива у нас и по принцип нямам нищо против, но специално тези двете лично на мен не са ми по вкуса.
Ако ще е Крисчан по-добре да е Кристиян. Пак чуждестранно име, но поне вече наложено у нас и не звучащо странно.
Има и много други страхотни мъжки имена с К.

 smile3521 smile3521

# 151
  • Мнения: 99
И на мен не ми харесва никое от тези имена. А и какво значи - харесвали се българските имена - кой ги харесва? Важно е, само ако е някой, чието мнение уважаваш.
Кръсто наистина звучи твърде старо, но другите две са простооо... Sick
Кристо не е лошо, но само ако фамилията ви не е Христови...
А защо не Христо?
В крайна сметка може и Кръсто - все пак човека прави името!

# 152
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Кръстофър или Кристчан са УЖАСНИ  #Crazy

# 153
  • Мнения: 378
Би могло да се помисли за Кръстан, Кръстомил, Кръстислав...  Последните две ги видях скоро и ми харесват.   

# 154
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Кръстозар или Кръсто - Крисчън.

# 155
Най-вече ти пожелавам едно здраво и жизнерадостно бебе.
Аз харесвам старите имена и бих кръстила детето си с по-различно име.
А детето ми е кръстено на баща ми.
Сори, ама Кристиян вече е толкова банално, че няма на къде. А детето на Кристиян, дето ще се казва еди кой си Кристиянов много добре ли звучи?
А детето ти няма да се срамува от името си, ако ти и таткото го научите да се гордее с него. А като е по-различно от останалите, по-лесно ще го запомнят.
Успех, и ако след толкова освирквания решиш, можеш да споделиш все пак какво избрахте.

# 156
  • Мнения: 13 956
Какво ще кажете за
КРЪСТИН
сестра ми имаше съученик с това име близко е Кръсто

# 157
  • Варна
  • Мнения: 25 317

Не е задължително,като порасне съвсем спокойно може да си смени името Peace

Е, 18 години трябва да живее с име, което не харесва ли???  newsm78
Да не говорим, че самата идея изглежда шантаво - демек, ще си кръстя детето с гадно име, какво толкова, нали може да си го смени после ooooh! Нали идеята е да изберем най-хубавото име за детето си? Ако изхождаме от презумпцията, че то ще си го смени после... защо е цялата работа?

# 158
  • Мнения: 4 451
И аз не харесвам името Кръсто, а чуждите (които си изброила) съвсем. Момичетата са ти дали чудесни идеи. Присъединявам се към тях. Много ми допадна Кръстин Peace

# 159
  • Мнения: 208
Извинявай,но и3 не ми харесват.Как ще сеобр.към него- Къци или Къко(като на мои познат).

# 160
  • Мнения: 169
Ми не не ми се нрави.

# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 524
На мен името Кръсто ми харесва - има някаква тежест в него и не мисля, че звучи смешно или остаряло. По-скоро смешно и странно ми звучат Крисчън и Кристофър, особено в комбинация с традиционна българска фамилия.

# 162
  • Мнения: 4 784
Нито едното от теб изброените имена не ми харесва. Ако живеете в чужбина по съм съгласна с Крисчън и Кристофър, но за Бг...?

# 163
  • Мнения: 13 956
междудругото името трябва да е КрисТчън..

# 164
  • България
  • Мнения: 3 622
и защо трябва?

Общи условия

Активация на акаунт