Какво ще кажете за името Кръсто

  • 7 692
  • 200
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 593
И на мен не ми харесва. По-скоро на Кристиян наистина ако се навие съпруга!

# 46
  • Мнения: 545
Здравей!
Не ми харесват и трите имена.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 555
И на мен нито едно от имената не ми харесва, съжалявам.  Но мисля, че няма значение какво мислим ние тук, важното е да изберете име, което на вас ви харесва.  Peace

# 48
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 364
Навита съм повече на Кръстофър или Кристчан...
 Харесва ли ви името, а? Аз се двуумя още...

Нито едно от предложените не ми харесва.
Нито пък Кръстин, Кръстиян и пр. Това Ъ в имената само ги утежнява.

Като си се зарекла пред себе си и като искаш да го кръстиш Кръсто, просто го направи.
Лично за мен този избор не би стоял- името не ми харесва и по никой начин не бих си записала детето така. Това за мен. Ти ще си решиш сама.

# 49
  • Мнения: 1 586
Честно казано и на мен Кръсто не ми харесва,това си е мое мнение и аз мога да предложа Кристиян или Краси т.е. Красимир.Успех в избора! Flutter

# 50
  • Мнения: 371
И на мен не ми допада Кръсто, не бих си кръстила детето така Naughty 

# 51
  • Мнения: 377
Е как така Кръсто? Кръстете детето си така че не само на вас да ви харесва, а и на него като порасне, а не да се срамува да си каже името. Другите две предложения също не стават. НО КРИСТИЯН е едно доста хубаво име и има връзка с дядото според мен.

# 52
  • Мнения: 4 668
Ще кажа , че не ми харесва нито едно от трите ... Не можете ли да измислите нещо по - нормално .Кристиян наистина е добър вариант.

# 53
  • София
  • Мнения: 4 589
Не ми харесва нито едно от трите, особено последните две. Confused
Кристиа/я/н звучи доста по-добре. Peace

# 54
  • Мнения: 1 227
Кръсто за първи път го чувам и ми е леко странно...
но Кръстьо е много хубаво име Peace

# 55
  • София, център
  • Мнения: 3 455
От това, което си зброила нищо не ми допада!

А защо не КРИСТО?

# 56
  • Мнения: 560
Щом си стигнала до положението нас да питаш-значи и ти не харесваш нито едно от трите.Аз също не мога да възприема бебенце с име Кръсто,а пък другите две не са български и също не ми харесват.
Просто ще ти кажа да внимаваш да не стигнете до там детето ви да чака с нетърпение пълнолетие,че да си смени името.

# 57
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Ако наистина ще избираш м-у едно от трите-най-добре Кръсто.

Хем доволни съпругът ти и свекъра, хем  и след време името ще звучи интересно на фона на "по-модерните" имена Simple Smile
А на мен ми хареса и идеята за посещение после на Кръстова гора, там е наистина уникално място
(иска ми се пак да отида  Cry)

# 58
  • София
  • Мнения: 4 397
Не ми харесват, бих избрала Кристо  Peace

# 59
  • Мнения: 371
Ако наистина ще избираш м-у едно от трите-най-добре Кръсто.

Хем доволни съпругът ти и свекъра, хем  и след време името ще звучи интересно на фона на "по-модерните" имена Simple Smile
А на мен ми хареса и идеята за посещение после на Кръстова гора, там е наистина уникално място
(иска ми се пак да отида  Cry)
А ако на фона на модерните имена започнат подигравки в училище, как би се чувствало това детенце

Общи условия

Активация на акаунт