Какво ще кажете за името Кръсто

  • 7 694
  • 200
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 493
И аз като,че ли немога да ги възприема тези имена....Кристиян ми харесва Peace
Но все пак решението си е твое и ти си знаеш най-добре Wink

# 16
  • Мнения: 98
[Защо си мислите,че авторката е сбъркала името на свекър си newsm78[/b][/color]
Ами защото не съм чувала  такова име досега. По нашия край е Кръстьо или Кръстю.
 Но Кръсто определоно ми е много странно.....не казвам че е лошо.

# 17
  • Мнения: 115
До сега не бях чувала името Кръсто, но не ми допада особено. Харесват ми Кристо и Кристиан Peace

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 1 603
От трите имена Кръсто е най-хубаво според мен.  Wink

Пък и щом е семейна традиция, която ти харесваш и уважаваш /ако е така, разбира се/, значи - това е точното име.

Другите две звучат нелепо.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Кръстьо не ми харесва, но бих го предпочела пред другите две.
Защо да не е Кристиян.Вярно много често срещано име напоследък, но пък хубаво и съвсем се "връзва" с Кръстьо.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Кристиян ми звучи най-добре/макар че не си го сложила в списъка си/.

# 22
  • Мнения: 11 007
От имената, които си изброила, никое не ми харесва. Предпочитам Кристиян или друго име с К.

# 23
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Кристо ми се вижда с най-близко звучене. За първи път пиша коментар за име и да ти кажа Кръсто хич не ми харесва Tired

# 24
  • София
  • Мнения: 5 079
Не, не ми харесва, но изборът е твой. Все пак имай едно наум, че името остава за цял живот и трябва да звучи все пак в крак с времето си. Как ще се чувстваш един ден, ако синът ти те упрекне, че му се подиграват заради името му?  Naughty
Понякога, в стремежа си да угодим на всички, в крайна сметка не правим добро на никого. А детенцето ти  и неговото бъдеще би трябвало да са ти приоритет...

# 25
  • Мнения: 159
А какво ще кажеш за Кръсти? Или българското име Кръстьо/ю? Променя се само една буква, според мен се "омекотява" мъничко името, а същевременно спазваш традицията... 

# 26
  • Мнения: 1 080
На мен пък Кръсто не ми е гадно - даже малко ми харесва, има някаква тежест това име. А за другите - вносните - да не се чува - това "крисчън" изписването му на български по тоя начин е смехотворно.

# 27
  • Мнения: 7 474
КръстЬо звучи по-добре, но определено не ми харесват и трите  Wink Все едно да се казваш Пенка в днешно време не е приятно  Wink

Константин или Кристиян бих предпочела Peace дори Красимир да е по-близко Rolling Eyes

# 28
  • Русе
  • Мнения: 2 354
не, не ми харесва нито едно от трите, но ти решаваш- аз когато си избирах име за детето никого не съм питала

# 29
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Не ми харесва това име.Понякога за съжаление децата се принасят в жертва за спазване на семейните традиции.

Общи условия

Активация на акаунт