С Дюкан начело даваме смело - 66 тема

  • 23 853
  • 644
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 2 062
Малее, вдигнах яко кръвното - от протеините ли, от водата ли, ама е страшно!!! #Crazy

# 586
  • Мнения: 1 417
Ванче,поздрави за намалението.Бавно,ама славно.Важното е да сваляш. Hug HugБлондинка,възможно е и от напрежение,а може и от нещо друго да е. newsm78

# 587
  • Мнения: 5 873
Ванче,поздрави за намалението.Бавно,ама славно.Важното е да сваляш. Hug Hug

Мишленце,Перле,благодаря. HugВажното е,че вече има 6-ца отпред. FlutterМного се радвам. Party Party Party

# 588
  • Мнения: 3 640
Ванче, честито намаление!  Hug А за работата, Thinking Държавата сама срещу себе си в тоя случай няма да тръгне. Лоша работа. Дано се пооправят поне малко условията!  Praynig Hug
Соня, тия трици са други, не стават за ядене!  Peace Добре дошла в редиците на Дюкан и успех!   bouquet  Пиши при нас, ще ти харса.  Wink
Мишленце, чакам да приключа с всички видове хапове, дето пия в последно време с тия мои здравословни проблеми и няма да отлагам и ден повече.  Grinning
Джуфка, лека и на теб!  Hug
Блондинка, хапни малко чеснова извара (с мноооого чесън)!  Peace

# 589
  • Мнения: 469
Блондинка, ако пиеш нес кафе може и да е от това. Аз в началото пиех по едно на ден, за да си нормализирам кръвното, малко е ниско и да не пада от водата, с която се наливам, но го спрях вече, за да не стане обратния ефект. Нес кафе и повече протеини, мисля че не е много добре

# 590
  • Мнения: 5 873
Държавата сама срещу себе си в тоя случай няма да тръгне. Лоша работа.

Именно. TiredНяма да казвам кои хора имат  дялово участие  в "нашата" фирма-можеш да се сетиш. Whistling

# 591
  • България
  • Мнения: 166
Как сте момичета?
Аз реших тази вечер да си направя пилешко месо във фурната с чесън и прясно мляко, някой беше писал в предните теми, че става много вкусно. Е, моето загоря, но все пак ставаше за ядене Embarassed
Дано и аз утре да съм с винусче, че отдавна не съм го виждала  newsm17

# 592
  • Мнения: 3 202
Синът ми ми купи от аптеката пшеничени трици н.................. но месото до мен не стига- при 3 мъже в къщи и ям повече яйца, мляко и извара. ......................
Моят лекар, като видя диетата ме предупреди да внимавам все пак с яйцата. Купи си черен дроб и си го печи на скарата. То сигурно твоите мъже всичко ще харесат ,ама.... прави най-често това което не обичат.
И... Вече се замислям, дали пък да не опитам тия тоалетни трици .... Joy Joy Joy За разнообразие де. Все пак са пшеничени Simple Smile))
Криси_мб! Ако си го печеш с кисело това пиле, може да е по-ядливо.

# 593
  • България
  • Мнения: 166
Лорка, честита нова рокличка гордея се с теб. И аз в петък ще търся тоалети нали за  почвам работа  bouquet

# 594
  • Мнения: 1 417
Тъй като Дюкан препоръчва да се правят профилактични изследвания ,аз днес си направих. Да се оплача ,че белтъчините ми са в горната граница,но не е фатално.Но ми забраниха яйца и пилешко месо.Сега ще ми е доста трудничко. Хубавото е ,че разрешват телешко.

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 21:13 от perlata

# 595
  • Мнения: 1 353
Някой правил ли е този сандвич че ми се иска да го пробвам но не знам на колко градуса се пече това нещо и за колко време.

# 596
  • Мнения: 469
Ванче, извинявай, аз зашематена от своя успех днес, пропуснах да те поздравя за минусчето. Няма значение колко е, важното е че го има, а и лентичката ти е много добра.
Направих си теста с калкулатура на Ели, който пусна днес, че аз кожа и кости да остана пак няма да съм 63 кг. Най-си харесвам калкулатора на www.tialoto.bg, там има за изчисление на ИТТ, според който теглото ми е идеално (може и да не е вярно, но аз си го харесвам), всъщност той отчита и възрастта на която си.

# 597
  • Мнения: 352
Добър вечер! HugСамо се записвам и се връщам да чета Rolling EyesДа си излея и болката..Днес бях подложена на голямо изкушение-пратиха ми колет с най-любимите и шоколади и бонбони CryНе съм си взела,но бях на ръба EmbarassedПогледнах се в огледалото...харесах се...за първи път от много време,така че шоколадите остават за по нататък,но не крия че ще бъдат дегустирани още на първата гала вечеря Embarassed

# 598
  • Мнения: 5 873
Ванче, извинявай, аз зашематена от своя успех днес, пропуснах да те поздравя за минусчето.

Няма проблем,Вани. HugНаслаждавай се на радостта си.Толкова е хубаво ,когато виждаш резултат от усилията . Party

# 599
  • Мнения: 3 202
Задавам един бърз въпрос и сядам да чета!

Въпросът е: Кога се вземат овесените трици за човек, който работи нощни смени, ама не всеки ден  newsm78 И кога се тегли тоз човек същия  newsm78

Аз мисля, че "сутрин" (за тегленето) и "до обед" (за триците) се променя на "след ставане от основния сън за деня" и на "в рамките на на няколко часа след ставане от основния сън за деня" - а Вие  newsm78

Благодаря предварително   bouquet
Когато аз карах нощни смени реших да се подложа на програма за отслабване. Лекарката на третия месец, след който не бях мръднала и грам, ми препоръча да си сменя работата.
Мисля, че е най-добре меренето да става, когато не си нощна смяна. Просто няма да е всеки ден.
А за приемането на трици.....след ставане ат сън.


vani_nik, Ванчето, perlata, Лорейн, mirahris, dudy, Мишле_, Боби1973, lora_1, Pokcu, ЗлаВещица, deata, Даниа, mihaella77, nush, zazu1, desyta, krisi_mb, MartiniBaby, elka124, Розичка, pilito (+ 5 Скрит/и) и 4 Гости
                        

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 21:51 от baci

Общи условия

Активация на акаунт