С Дюкан начело даваме смело - 66 тема

  • 23 858
  • 644
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 640
Аз май няма да дочакам новата тема тази вечер, че очите ми започнаха да се затварят.  smile3507
Лека нощ и сладки сънища! До утре!  Heart Eyes

# 601
  • София
  • Мнения: 3 789
Лека нощ и сладки сънища! До утре!  Heart Eyes
Лека, Сънче! Сладки сънища! Hug

# 602
  • Мнения: 2 013
Вещи питаше как съм изкарала досега без подсладител - е, само 10 дни са. Кафето го пия горчиво от ученичка още, слагам Степ - около една трета от пакетчето в млякото вечер, пия Кола лайт, по 1-2 малки бутилчици дневно.

Относно подсладителите - майка ми, която е диабетичка, ползва Splenda - сестра ми й я праща от Щатите, правила проучване там и това било най-доброто. Не знам дали се продава в България.

# 603
  • Мнения: 942
Вани, честито минусче! Още много бързи "----" в най-скоро време ти пожелавам!  bouquet
Перличке, направо ти се учудвам на резултатите! Браво на теб, давай със същото темпо!
Криси  bouquet  bouquet
Момичета, днес хора, които не са ме виждали отдавна направо не ме познаха, но явно диетата се отразява не само на излъчването, но и на кожата, на косата, абе с една дума супер работа!
На мен ми допада и това, че винаги има и какво да си поръчаш, когато си някъде с хора, а не жадно-жадно да преглъщаш и след това цяла нощ да не заспиваш от глад Sad Cry
Жедира, и аз включих спорта, дано има ефект!
Момичета, обичам ви всичките Hug Hug Hug Hug

# 604
  • София
  • Мнения: 5 295
Добър вечер на всички!

  chef Кремчето (с желатин) ми се опъна - неуспешните опити станаха 2, но продължавам – докато стане. Засега го докарвам предимно на вид, ако стане и на вкус, ще е супер Simple Smile

С изварата - насипната имам предвид - явно е повсеместен проблем – специално питах и се оказа, че в нашия магазин „докарват 2 пъти седмично, не е кашкавалена“ и толкоз. Даже не пише кой е производителя. Ако искаш...

@ BlackSnake: и аз съм Лъвица... то ми личи, казват...

@ Lorexa: и аз свалих сравнително малко (1,6 кг.), но щом се обезкуража – отивам на първа страничка и там чета табличката. После гледам снимките ПРЕДИ И СЕГА и пак си се окуражавам.

@ Джини (Млечните са ограничени до едно кисело ... на ден.) Прекаленият светец...  Joy

@ perlata (в книгата Дюкан никъде не пише кога да се вземат триците ) Ще погледна и в книгата, но тук, във форума, когато се обсъжда менюто на човек, винаги му се казва „И триците – до обед“!

Относно нощните смени – става въпрос за мъжа ми (аз работя редовна смяна или както там се казва).

Приятно съм изненадана от сравнително нормалния обем на темата - да не повярва човек. Специално старания полагам, за да не ползвам "любимата" си картинка (  newsm78 ) прекалено често.

П.С. За протокола, днес приключвам 5-ти ден ПЗ и от утре съм на П пак. АКо реши Съдбата - семейно  Embarassed Хладилникът е пълен вече само с режимна храна - колко хубаво! Да питам как успявате да прецените количествата зеленчуци, с които да се заредите за периода ПЗ и как процедирате, ако остане сготвена храна в края на ПЗ  newsm78

# 605
  • Мнения: 525
Лека нощ момичета

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 21:47 от Лорейн

# 606
  • Мнения: 541
Момичета, много сте мили, благодаря ви.  Hug
Лека нощ на всички  Simple Smile

# 607
  • България
  • Мнения: 166
Лека нощ и от мен на всички, че малкия взе да търка очичките
 Kissing Heart

# 608
  • София
  • Мнения: 2 062
Sun-че, хапвах този ден чеснова извара.
Vani-nic, пия само безкофеиново кафе и то не повече от 1 на ден и чай. Внимавам с всичко, което може да доведе до повишаване на кръвното, защото имах една страшна криза преди 3 години и лекарите не можеха да повярват, че на моите години може да се случват такива нещо, ама на! Сигурно са ми дошли в повече течностите и трябва да ги поогранича. Просто страшни стойности на кръвното налягане достигнах.
Поне съм подготвена и си пих хаче за сваляне на налягането, което почва да ме кара на сън, та.......казвам ви лека нощ за сега.
До утре!  Heart Eyes

# 609
  • Мнения: 2 180
Срещата мина страшно весело, много съм доволна!  bowuu Сега отивам да се оправям за утре и да се мятам на велото, че имам още доста енергия за изразходване.  Laughing

# 610
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Лора, прекрасна е промяната на размера   bouquet
Вани, дано не забравя, ако случайно пропусна, не се сърди, може да пишеш ЛС на склерозата  Mr. Green
Грийн, маслините са маслодайни - от тях се прави зехтина. И е съвсем логично че са ни забранени  Naughty
Фанси, не искам да си правя експерименти, защото този месец ми е пробен дали може да ми се размине операцията с диета и хапчета  Simple Smile
Мишле, много си млада още, така че няма място за отчаяние.  Hug
Ванче   bouquet
Соня, и аз съм с трима мъже в къщи, ама си хапвам месо. Ако ги оставя ще си ходя гладна, все пак нали и аз съм човек  Mr. Green За триците виж линка в първия пост, а от аптеката вземаме само парафиновото масло.  Simple Smile
Джуфка, толкова си многословна, че едва те изчетох  hahaha
Блондинка, и соления айрян повишава кръвното. Ако пиеш такъв е добре да махнеш солта  Peace
Перле, това за яйцата и пилешкото не е много добре, но има доста други неща за хапване. А и ти нали си вече в трета фаза, менюто ти се обогатява   chef
Нели, рецептите са изпробвани и снимките са от пробата  bowuu
Рокси, браво за волята   bouquet
Дивана, да не те мисля, че си била съвсем лишена от сладичко Wink
Зеленко, тук се казва "препоръчва се триците до обяд", като се основаваме на това, че имат повечко въглехидрат и да се разкара до вечерта Simple Smile
Лорейн, добре е да ядеш Tired Глада няма да реши проблемите, напротив, може да ги обостри.  Sad
Още нещо щях да пиша , ама забравих какво беше,  newsm78  после като се сетя ще го постна.

# 611
  • София
  • Мнения: 9 131
Пробвах пилето на сол- не стана- безсолно и леко жилавко на места.....  Rolling Eyes Няма да повтарям.
От утре съм на П отново- вече съвсем се обърках какво може и какво не може. Като гледам май все пак голяма част от момичетата се ограничават в количеството на храната и гледат да хапват по малко  newsm78. Останах с впечатление, че идеята на режима е да се хапва. Времето ще вме доведе до истината  Laughing
За софийска среща- пак никой нищо не каза или поне не видях. Разбирам, че няма желаещи. Спирам да питам  Flutter.
Мишле, наслаждавай се на бебеправенето  Peace Аз бях планирала всичко- ми стана от първия месец опити, ма предпочитам следващото да го правим поне няколко месеца  Crazy То приятна работа  Laughing това бебеправенето.

# 612
  • София
  • Мнения: 3 789
[Мишле, много си млада още, така че няма място за отчаяние.  Hug
Вещи, млада...млада....ама годинките си се трупат Tired
Не, не съм се отчаяла, този път дори нямаше и емоции от моя страна, но ми е болно как жени, които не го искат и са бременни, а друг, когато го желае от сърце и душа.....
Зазу,  Hug  ама когато човек очаква и се надява......

За Сф срещичка никой нищо не казва....аз съм За Peace Този уикенд съм в Сф, за другия, не знам

# 613
  • Бургас
  • Мнения: 614
момичета, заръба ме глада и аз заръбах за първи път ето това сирене

изключително ми се услади и... бая нещо замина да задоволи гладният
по едно време си викам я да прочета какво пише - ми то имало масло  Shocked потърках си небцето с език - естествено полепнало там
ох, чувствам се прегрешила
не че нещо, има го в рецептурника на снимка, значи го ядете, значи е изпробвано, значи може, ама не очаквах и ми стана тъпо  Tired

# 614
  • Мнения: 1 575
Момичета относно триците ми се ще да обсъдим следното - овесените са от разтворимите влакна, които образуват в хранопровода гел, който улавя калориите и ако се прекали - олигоелементите и т.н.Пшеничените трици не образуват такъв гел.Та болката ми е ще има ли проблем /освен подутия корем/ ако се ядат повече.Чета, чета и не виждам да се споменават в ограничение.На една страничка пък прочетох, че овесените трябва да са 10 мг. или 3 с.л ,което днес установих, че не е равно - случайно реших днес да си ги измеря - моите 3с.л. са доста над 10гр.Какво мислите по въпроса? smile3506

Общи условия

Активация на акаунт