С Дюкан начело даваме смело - 66 тема

  • 23 853
  • 644
  •   1
Отговори
# 615
  • Бургас
  • Мнения: 614
уф, че съм зальохана

момичета, благодаря ви за отговорите  Two Hearts smile3525

# 616
  • Мнения: 2 013
[Мишле, няма да се отчайваш, миличка! Следващия месец! Praynig Hug Аз подозирам, че май ме чакаш заедно да си бременеем и затова така!  hug
Сънче, ми хайде де! Hug Сама виждаш как групичката на бебеправещите нараства! Praynig
Някой ще каже - нов месец- нов късмет! Praynig Но го искам скоро, много скоро! Praynig

Ванче, браво за минусчето! Peace


Мишле, а от колко време пробвате?

Понякога тестовете не хващат ранна бременност, ако закъснее още няколко дни, направи втори.

# 617
  • Мнения: 3 202
Джини Simple Smile) Срещичка ли е имало Simple Smile Супер!
Зазу, нека за по-топло време да е срещичката. Ти само в почивнита дни ли можеш?
Аз пиле на сол не съм правила, но бутчетата са много вкусни, но отгоре ги затварям с фолио.
Честито намаление на Ванчето и на който не съм прочела още newsm10
Боби, ако триците са под 10 гр не действат(аз също съм мерила 3 лъжици и ми излязоха 25 грама, ама няма да гърмим все пак  Joy) . В книгата се препоръчват и пшеничени и овесени еднакво. Аз лично предпочитам вторите. Не мисля, че е добре да се прекалява количеството им, особено в първите три фази.

# 618
  • Мнения: 352
На всички с намаления честито!  bouquet
Ванче,честито намаление и на теб знам,че отдавна го чакаш! Hug
На задържащите,като мен Confused , кураж! Hug
Сън дънките ти стоят супер!  bouquet
За триците-аз много си ги обичам Rolling EyesИ на кексче и въобще всякак...честичко се олавям,че пълня лъжиците повече и веднага връщам малко в пакета Embarassed
Много съм уморена,а за жалост утре ме чака тежък ден,на всички лека вечер и минусчета утре сутринта Hug

# 619
  • Мнения: 5 873
Понякога тестовете не хващат ранна бременност, ако закъснее още няколко дни, направи втори.

Точно!Надежда има!

Вещи,дано се размине операцията. HugСтискам палци.

Рокси,Бачи,благодаря милички. Hug

# 620
  • София
  • Мнения: 3 789
Дивана, вече е 6-ти месец след спонт. аборт, който направих юли месец..... smile3518
Лятото теста ми отчете на 31 ден, т.е и днес ми е 31 Tired
Знам, че не става веднага, предното ангелче Flowers Rose стана на 4-5 месец опити......просто се надявам да стане по-скоро!
Но да не го мислим сега, когато стане- стане! Колкото по-бързо, толкова по-щастлива ще бъда! newsm17 smile3521

# 621
  • Мнения: 1 417
Вещи,и аз на това се надявам,че минах в трета фаза и менюто е по-разнообразно.Ще наблегна на телешкото и на рибата. PeaceБоби,аз лично повече от 3.лъжици не си позволявам на ден.Ако съм си правила сладкишче не си разтварям с мляко. PeaceМишле,не е късно ,не се отчайвай.Аз веднъж си правих три пъти тест и беше отрицателен.Така спокойна си ходех на басейн с минерална вода и направих спонтанен аборт.Та мисълта ми е .че и теста може да не е показал вярно. Hug Hug

# 622
  • Мнения: 3 202
Мишле, сигурно бебето чака да удебели една перфектна мама. Така сега се съсредоточи в Дюкана и ще видиш, как ще се изненадаш

# 623
  • Мнения: 1 575
Бачи,  newsm51 четох пак сега и аз лично намирам голяма разлика в двата вида трици и Дюки настоява за овесените именно заради гела! Чудя се като са неразтворими пшеничените и служат за баласт дали са въглехидрати! Толкова се вживявам, защото имах едни супер ситно смлени и сега се сещам, че с тях мога да направя кекс, но ако не получа одобрение ще се замисля сериозно...

# 624
  • Мнения: 2 013
Мишле, стискам палци скоро да видиш две чертички. Щом веднъж си забременяла, скоро пак ще се случи. И ще бъде успешно  bouquet
Само не се вторачвай в това, правете любов, не бебе Embarassed

# 625
  • Мнения: 1 417
Боби,аз си ги меля в мелачката за кафе.И без това не я ползвам за кафе. Peace

# 626
  • Мнения: 1 575
Перла, newsm62 нямам кафемелачка Joy всъщност, стават ли на брашно?

# 627
  • Мнения: 1 986
Желираното кисело мляко води до пристрастяване!
Както и форума...
Мишле, ти имаш опит как се прави бебе, така че: смело напред и без много вторачване! Ще стане!
Мъж ми ми купи кантар...Сега май само, докато спя няма да се меря...
Затова да взема да ида да поспя...
Лека нощ, драги! Hug

# 628
  • Мнения: 1 417
ДаБоби,точно като брашно са.Аз смесвам 3л.овесени и 1л.пшеничени.  chef

# 629
  • София
  • Мнения: 3 789
Марини, то си е голяма краста, кантара Crazy
 И аз съм така, мина-замина- хоп, на кантарчето! Кога съм  badscale, друг път  goodscale, веселба да става!  Stuck Out Tongue Winking Eye

Мили момичета, аз ще си лягам! Flutter
Очичките ми се затварят вече Tired
Лека нощ на всички ви! Hug
Утре сутрин- всички да сме с минусчета!  goodscale
 newsm46

Общи условия

Активация на акаунт