С Дюкан начело даваме смело - 66 тема

  • 23 839
  • 644
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 5 873
Лека нощ от мен ,момичета.Приятни сънища.

# 631
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте!
И на мен ми купиха кантар родителите ми!Казаха,че е за това,че съм така усърдна.И за пръв път се притеглих откакто съм започнала.Аз се теглих в тях де(в неделя) и днес контролно пак там.За 3 дни съм 3кг надолу. Laughing Joy newsm44Ама аз си го и усещам де!!Ама то и няма как иначе.Едва ли слабичките мадами свалят като мен.Аз съм щастлива,че свалям,защото преди няколко години никой и нищо не можеше да направи диета,добра за мен,с която да си върна фигурата.Тези килограми ми дадаха криле.Знам,че едва ли ще продължавам така,но и това е нещо на този етап.
Подсладители,може ли по 1 поне на ден в млякото?Днес си сложих,а не съм изчела перфетно книгата и не съм сигурна.
За степчетата,какви степчета ползвате?Има ли някакви конкретни видове?Нали моога сега да си хапвам мляко със степче или е рано още???
За вечеря хапнах пилешките кюфтаци,които сътворих днес с малко извара и 1 яйце.Сега пия чашата си с мляко преди сън.
Колата Light,има ли ограничение в количеството.Не,че съм се разпила,ама като не пия кафе и като отида на заведение...какво да пия??за млякото не е сигурно  и едва ли е нискомаслено,така че нямам много опции....Или водичка:)))
Лека нощ и прегръдки Hug

# 632
  • Мнения: 1 575
Хриси, браво ,мила! Подсладители, степчета и кола са по твоя преценка, защото не съдържат калории, но помисли си колко са полезни и гледай да не прекаляваш с тях!Мляко със степче - може.

Лека и безаварийна и от мен!  love001

# 633
  • Мнения: 1 417
Лека нощ и от мен!И моите очички се затварят вече.

# 634
  • Мнения: 87
Момичета аз съм нещастна Cryднес май ядох доста-2 пилешки пържоли,една салата от Уго-само с позволени зеленчуци,но все пак Rolling Eyes и ей сега пак малко краставици,чушки и доматки на салатка
От 2 дни съм на ПЗ но нищо не съм свалила и даже май съм качила
Но и ако утре съм така ще се взема в ръце Stop
Айде до утре пак ще пиша Hug

# 635
  • Мнения: 54
Лека нощ и от мене! Скискам си палци утре да е весело,ако видя минусче спирам да се тегля до понеделник! Благодаря ви за изминалия ден! Помогнахте ми много.
Много ми се сика да кажа няколко думи на Мишле: аз чаках първото си дете 4 години,а второто 6 години,докато не избиеш от главата си непрекъснатата мисъл за това,трудно ще стане,но ще стане. След като спряхме да се пробваме,след второто дете и почнахме вече да се пазим и познай кво стана-забременях. Това ако ми беше казал някой нямаше да го повярвам. Та всичко е възможно,достатъчно е, че го искаш много!!!И не забравяй има Господ!

# 636
  • Мнения: 3 202
 Simple Smile Лека на заспиващите!
Венка_Линка Simple Smile)) Познато ми е това чувство. В началото и аз се страхувах да не прекалявам. Наистина не е добре да се злоупотребява, но може да се яде нормално с чиста съвест. Flutter
Лека нощ и от мен

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 23:14 от baci

# 637
  • Мнения: 601
Здравейте милички.
Днес се включвам за пръв път, много ми е скапано .В застой съм и в МЦ .
Радвам се за всички които днес са отчели минуси. Peace
Перлата точно с такава кукла спинка моята принцеса, когато я натиснеш по коремчето главата и светва като лампичка  Simple Smile
Лека нощ, да спинкате в кош и да сънувате отслабващи сънчета.

# 638
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Здравейте и от мен!
Не съм се разписвала отдавна!
Днес съм 4 ти ден от първите ПЗ - Много ми харесва! LaughingДруго си е! Когато приключих ударните 5 дни, бях свалила между 4 и 5, но се теглих на смотан кантар и не мога да кажа колко точно!  Сега се качих на електронния и отчита -3,6 от началото на диетата! Сигурна съм, че са повече обаче, но в  момента...МЦ.. По съвета на Дюкан ще изчакам още 2 дни и пак ще се тегля!
Вчера си купих Пшенични трици и реших да сложа 1 лъжичка в кис. мляко - ОТВРАТ! Sick Нищо общо с овесените! Два дена стои и не мога да го изям! ooooh! Може би наистина е подходящо само за допълване в кекс. Като казах кекс, ето го и моят пит в Дюкански такъв! Беше адски  вкусен! Пропорциите ми бяха на око и само позволени неща!


# 639
  • Мнения: 567
Здравейте момичета!
То вие казвате лека нощ, а аз здравейте! Някой външен ако чете бая ще се  Shocked!
Зелена ябълка, "удари" я тази плодовата колежка с една дюканска торта или кекс, или друга чуднотия! Те сигурно вече няма да ти вярват, че си на диета и няма да те дразнят под носа ти.  Joy Ако го правят нарочно де!
Мишле, аз като влязох за пръв път да чета видях, че чакаш МЦ и после нищо като не споделяше си мислех за теб, че работата е станала! Не посмях да ти пиша, че съм нова и не Ви познавам , а и много е лична тази тема! Чувала съм, че жената като отслабне забременява много лесно, организмът се отваря някак! Аз бях на черешова диета+захранване/аууууууууууу голем глад!, единия ден припаднах в работата-ей глупавото си е глупаво!/ и тъкмо стигнах 72кг., решихме за второ дете и забременях от първия месец на бебеправенето! Щях да падна-с първото бебе пробвахме 6-7 месеца!Стискам ти палци!  Hug
Дано не се отпечата словоизлиянието ми дълго!  Embarassed

# 640
  • Мнения: 567
Момичета забравих да попитам следното: имам чувството, че ми пада кръвната захар. Хипоглюкомия мисля, че се казва това /ама дали така се пише  newsm78/. Днес следобед ми стана малко лошо, отмалях и окапах някак си. Какво мога да правя? Да пия от посладителя?  Joy
Сериозно някой имал ли е подобен проблем?
Благодаря предварително! Като се събудите утре сутрин слаби-слабенички, ще чакам отговор в кавички!   bouquet

# 641
  • Мнения: 2 013
Ох, не знам какво да правиш. По принцип при диабетици при хипогликемия се дава захар или шоколад, но в случая не върши работа... Не съм сигурна, че ще подейства, но хапни нещо режимно, в което има повече въглехидрати - млекце например. Малко сирене...


Аз пък нещо огладнявам към полунощ... И сега награбих една консервирана апетитка - зеленчуци, сол, но без захар изрично видях... А погледът ми пропусна растителната мазнина. Но, на 100 г. пишеше, че има 0 и нещо си мазнини, та се надявам да не съм съгрешила много...

# 642
  • София
  • Мнения: 989
Ай, и аз да се разпиша най - накрая hahaha
Тъй,spasdidi пробвай със солен айрян и по-малко вода, но не по-малко от 1,5л.,хапвай си...
Мишле Hug момичетата, вече са ти казали, просто спокойно, ще му дойде редът и на него Heart Eyes
Зелена Ябълчице, не се впрягай, и все пак онова със сооочните пържолки, май ще даде резултат Twisted Evil
Бачи, Вещи, Деата, Сънче, Перле.....Чудесни сте Hug Те т'ва е положителна Дюканска енергия!!
Колкото до мен - на 4-ти ПЗ ден - салати, пиле, трици, извара, водЪ, кАФЕ, Кола Лайт...не останах гладна LaughingМежду впрочем, направих си пиле с кис.мляко и подправки - ами за първи път стана сочно, мъжОто мнооого го хареса, та май тихомълком, ще го привлека, към разширен трети етап за мъже Joy
Дългичко писах, пожелавам леки сънища и минусчета утре! Flutter

# 643
  • Мнения: 567
Divana, благодаря!  Hug И не се кахъри за апетитката! Да не е шоколад я! Ааааааааа внимавай да не ти отвори апетита таз апетитка, че името и едно таквоз! Simple Smile
pilito, благодаря и на теб!  Hug Защо солен айрян? Това прилошаване не е ли зов за захар, не за сол?

# 644

Общи условия

Активация на акаунт