Freeman козметика

  • 11 780
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 739
има ги от мнооого отдавна в БГ  Wink - за първи път ми ги препоръча дерматоложката ми, преди 12г.  ooooh!   Grinning и си спомням, че бях доволна. Последните години ползвам специализирана козметика и затова не са ми попадали, иначе са добри.

# 46
  • Мнения: 202
не знам защо но си мисля че между тях и незнам коя българска марка може да се направи сравнение  аз не мисля че има марка от БГ козметиката която да ми прилича на тях по качество освен някакви бегли опити на Дева и то само в опаковката .Това е само мое мнение не искам да предизвиквам спорове просто го изказвам

# 47
  • Мнения: 10 758
Преди години я ползвах.Почти всичко си бях купила.Но нещо не ме кефеше newsm78

# 48
  • Мнения: 202
всичко е въпрос на личен избор има и продукти които и на мен не ми харесват но 80% са ми любими особено маските за лице Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 202
http://www.freemanbeauty.com/portal/store/store.asp?opena=2934&a … roducttypeid=2934
Ето за този говоря,има го и в същия вариант с аромат на карамел. Simple Smile
Лосионите от тази серия  http://www.freemanbeauty.com/portal/store/store.asp?nProductID=22655 са май около 7 лева,а маските им за лице около 10 .

този лосион скоро купувала ли си си го и ако да от къде в София

# 50
И аз ползвам маската с авокадо, супер е.

# 51
zdrawejte! produktite na freeman mogat da se namerqt w PIKADILI  /DWATA MOLA/ I WYW WERIGA APTEKI MARESKI. AKO WI INTERESUWA POWE4E INFORMACIQ POSETETE SAJTA  www.medicam.dir.bg. ste widite neweroqtni ceni i moje da si pory4ate 4rez sajta.

# 52
  • Мнения: 630
Не съм ползвала нищо на марката, но може би ще пробвам някой продукт, след толкова добри отзиви

# 53
Ползвам в момента ексфолиращ гел за лице, много ми допада

# 54
аз съм доволна за сега от пилинг маската им за лице с краставица newsm10
но сигурно и другите продукти са хубави още не съм ги пробвала  Thinking

# 55
  • Мнения: 341
Като цяло съм доволна от продуктите, които съм ползвала - маски за лице, лосиони за тяло и facial wash-ове.
Специално scrub-а за лице с кайсия не го сменям за нищо на света. Пробвала съм много други, но този най- ме устройва като съотношение между големината на частиците и гъстотата на кремообразния компонент.
В София освен в аптеки "Ремедиум" и магазни "Бонжур" съм виждала продукти за коса на Freeman в "Пикадили". 

# 56
  • Мнения: 1 035
Ползвам в момента ексфолиращ гел за лице, много ми допада
И аз този     
Много съм доволна  Peace

# 57
  • Мнения: 3 414
Лосионите им за тяло имат ли НЕ плодов аромат,или всичко е плодово?

# 58
  • Мнения: 498
Аз съм използвала само лосиона за тяло с кокос и гуава,много е хубав. Grinning

# 59
  • Мнения: 498
Лосионите им за тяло имат ли НЕ плодов аромат,или всичко е плодово?
Имат с аромат на краставица и на лимонена трева

Общи условия

Активация на акаунт