Споделете 43

  • 21 050
  • 1 030
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 4 300
Умбра, и аз съм още на готвената вълна. Размишлявам.
Проклета съм, знам. Не съм сигурна обаче че искам да се променя.

Учителят ми по история в гимназията казваша, че през Средновековието селяните са ядяли горе долу това, което и животните.

# 991
  • Мнения: 5 370
Тя не беше ли Димитринка
Така ли беше? Моя грешка, тогава.

# 992
  • Мнения: 2 070
Древни колко назад? Славяните древни ли са? Или траките? Които и да вземеш, че и някакви по-напред - не са яли толкова често месо. В такъв случай археолозите могат да ти кажат. Иначе Уолф е прав, през средновековието някъде към то 2 млн да сме били... Но пък хората основно са обработвали земя, не са ходели на лов за дивеч и да го ядат ежедневно.
Аз от около седмица съм си извадила лекциите по българска етнология понеже исках да ви разкажа за едно много интересно нещо - снахачество се казва, но все ме мързи да си го припомня и да почета статията. Сега ще трябва да отворя на въпросите с храната...

# 993
  • Мнения: 6 993
На мен за всичко ми говори, много ми е интересно.
Исках да споделя и че сънувах един разказ...Сънищата ми винаги стават за разкази. Но и този няма да напиша...пардон, допиша Confused

# 994
  • Мнения: 4 585
Жози, спокойно, не е тя, отоговри ми.
Бащата на Ивайло е бил убит от бой, защото е бил кягуар, и един обучаван от него сокол не се е върнал по влеме на лов със соколи. Всичкото правосъдие е било по бързата процедура, най-влаченото дело е срещу Балдуин.

# 995
  • Мнения: 2 070
От както съм бременна сънувам цели филми с много приключения, голям екшън... Лягам си рано и нямам търпение да заспя за поредния филм.

Мале, много моркови изядох, около пет някъде вече, ама от тези огромните. Не мога да спра. Тук заваля дъжд.
Детето от няколко дни си има нов въображаем приятел на име Алекс, спасява я от чудовища и ходят заедно на училище в Гърция, Италия и Англия.

Утре май съм на работа...  newsm78 Трябва да проверя, по спомен на 23 ми изтича болничният, но шефа що ли каза по телефона, че в понеделник ще се видим... Някой от двама ни бърка.

лека ви нощ.

# 996
  • Мнения: 9 903
ДеЩо, ти като имаш време, разкажи, интересно ще е.


е, дано и тук завали, да измие колата.

# 997
  • Мнения: 6 993
От както съм бременна сънувам цели филми с много приключения, голям екшън... Лягам си рано и нямам търпение да заспя за поредния филм.

Ех, де и при мен да беше така Joy Ама не, аз от малка така си сънувам. Някои са и на епизоди... Shocked

# 998
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз така сънувам, смислени и изключително игрални сънища. Няма от онези моменти, в които се случват нелогични неща.

# 999
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Споделям студено и мързеливо.

# 1 000
  • Мнения: 984
Според мен пранаселението в нашия регион се е хранило с дивеч, овесени, ръжени или пшенични питки, мед, грозде, сливи, кайсии, ябълки, тиква, ряпа, кисело мляко, яйца, метлица /от него се прави сладко/. Някои са правели силна квасена бира, а други вино.
Така си мисля.

Мърморан, не тъжи дете, всяко нещо си има време и място, ти просто вече подминаваш този етап от живота си - щеш, не щеш. Горе главата!

Кой искаше да пуска тема? Айде, събудете се!

# 1 001
  • Мнения: 6 993
И тиквите са ги донесли от Америка...май?
Виж, дините от къде са дошли?
Абе защо цяла вече се занимавам с този въпрос Shocked
А, да, сесия, всичко друго е важно, но не и Балзак Mr. Green

# 1 002
  • Мнения: 4 300
О! Как е старият Оноре, споделете моля? Още ли е такъв мръсник?

Извинете ме, но изтрещяването ме е завладяло. Дори милото ме гледаше опулено до преди малко.

# 1 003
  • Мнения: 3 423
А, да, сесия, всичко друго е важно, но не и Балзак Mr. Green
Мисля, че и след сесията Балзак
едва ли ще ти е много важен.

За пореден път съм разочарована
от представянето на България пред
света, тоест на международен панаир.
Кой главанак решава точно по този тъп
начин да бъде комуникирана родината?
Оптимист, песимист или реалист е, не знам.

# 1 004
  • Мнения: 516
Непукист е думата, която търсиш, Лиске.

Общи условия

Активация на акаунт