Всички Казанлъшки мами,на раздумка тук събрани

  • 11 917
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 147
Rufinka, добре дошла отново сред нас!  Hug
По въпроса за педиатъра - аз записах моята Дарина при д-р Радостина Демирева. Препоръчаха ми я, идва след изписването ни в нас и останах с много добри впечатления от нея. Много е внимателна. Даже днес пак я чакам да дойде да прегледа малката ми. Това е от мен и скромния ми опит до сега  Blush

# 256
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607


Аз напоследък нямам много време за компютъра... сега влезнах само да се отчета /видях, че yanac ме е изпреварила да разгласи новината, ама така е, като се моткам Embarassed/, че на 22.февруари станах мама на Виктор.


Rufinka,надявам се ,че не ми се сърдиш,че разгласих новината.  bouquetКогато прочетох,че Виктор се е родил,така се зарадвах,че побързах да го споделя. Embarassed
Нашият личен лекар е д-р Дончева.За сега съм доволна от нея.А и Филип много си я харесва.Тя е в поликлиниката,кабинет 14;Тел:64007*240;GSM:0898528685

# 257
  • Мнения: 11
Yanac, естествено, че не се сърдя.  Hug Само ме изненада, хвана ме в крачка Wink! Аз не съм от най-редовните във форума, обикновено успявам да си открадна малко време да прочета новите неща, но сравнително рядко пиша.
За педиатрите за мен е важно да са на разположение при спешни случаи, да не се чака при тях по половин ден за преглед, заедно с всички болни, кашлящи и кихащи,  а и не на последно място-да не ме карат да започвам да захранвам със сокчета от 40-я ден. Имам желание да си кърмя детенцето и да започна към 5-6-я месец да вкарвам други храни и очаквам подкрепа от страна на педиатъра. Затова и питам, не ми се иска да отида при някой случаен.

# 258
  • Мнения: 149
Rufinka - ние сме при Костова.Доволни сме.Мисля ,че висчки педита ще са особено внимателни с малките ни съкровища.

# 259
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Мисля ,че висчки педита ще са особено внимателни с малките ни съкровища.

Има и изключения!!!

# 260
  • Мнения: 2 907
Така е, да. Аз смених трима педиатъра докато намеря такъв, който да ме удовлетворява. Но пък детето ми го мрази от душа, незнам защо, може да е заради ваксините и явно го свързва с ужас и болка.

# 261
  • В събота
  • Мнения: 201
Аз пък досега не съм чула за педиатър в Казанлък, дето да подкрепя естественото хранене до 5-6 месец. И аз искам до тогава да кърмя, но всички тук искат да захранват отрано. Аз си избрах педиатърка, която е съпруга на мой приятел, че да мога да се опъвам по приятелски  Laughing

# 262
  • Мнения: 411
Аз пък досега не съм чула за педиатър в Казанлък, дето да подкрепя естественото хранене до 5-6 месец. И аз искам до тогава да кърмя, но всички тук искат да захранват отрано. Аз си избрах педиатърка, която е съпруга на мой приятел, че да мога да се опъвам по приятелски  Laughing
Ма моля те,на мен ми говореха,че ще си уморя от глад детето Joy

# 263
  • В събота
  • Мнения: 201
Ма Нуцке, така са онуцих с тоя ник, ошашка народа тука........
Убуу че ти е подписа, та да та разконспирирам..... с тия людски езици

# 264
  • Мнения: 411
Ма Нуцке, така са онуцих с тоя ник, ошашка народа тука........
Убуу че ти е подписа, та да та разконспирирам..... с тия людски езици
Е винаги имам отличителна черта Joy

# 265
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

Е винаги имам отличителна черта Joy

О,Нуци!Липсваше ни! Heart Eyes

# 266
  • Мнения: 616
Здрастиии Simple Smile

айде и аз настройвам ушите за педиатрите! имам още няколко месеца, и ще се доверя в последствие на вашите препоръки! с дружни усилия може поне един да си нарочим, и да го принудим да се заинтересува дълбоко от "късното" захранване Simple Smile
Ще ходим на смени, без да знае, че се познаваме, и ще го накараме да мисли, че нищо не разбира, щом всички майки само за  това питат  Joy

Уф много студ в тва осло вееее.... пуууу умрех  днес! и през половин час превалява!

Хайде много поздрави!

# 267
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Здрастиии Simple Smile

Уф много студ в тва осло вееее.... пуууу умрех  днес! и през половин час превалява!

Хайде много поздрави!

Студ-не студ,искаме снимкииии!!!

# 268
  • Мнения: 166
Здравейте,
относно педиатрите: Ние сме доволни от нашето положение,-Павел си има личен лекар, който не е педиатър, Петя Байкова се казва и работи в клиниката до поликлиниката.Но...тя работи и с акушерка и с педиатър д-р Стратева. Аз никога не съм чакала на опашка и винаги съм намирала помощ за Павел.
И не мисля, че има педиатър в града, който да е ЗА късното захранване. По добре мамите да го имат в пред вид. Аз захранвах както аз преценя въз основа на всичко, което съм чела из форуми и т.н. Така че, Rufinka, Tikvichka, Offioly търсете педиатър, който да отговаря на другите ви изизквания.
п.с. това е само мнение

# 269
  • Мнения: 147
Аз ли нещо не съм в час......ама offioly, ти нали щеше да идваш в Казанлък.....кога излетя до Осло чак  Rolling Eyes......ама и аз като yanac - чакаме снимки  Grinning.......и внимавай да не се разболееш с тва време  Hug

Общи условия

Активация на акаунт