Бебета ЮНИ - 12

  • 9 986
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 616
 newsm78 Добре де, тези сгъваемите кошари не са ли за пътуване? А и ако дюшечето е толкова близо до земята, не е ли малко тежко всеки път да се навеждаш, за да вдигаш бебето напрактика от пода? Аз помня, че с племеницата ми ми беше супер трудно да я извадя от сгъваемата кошара, когато бяха на гости, а тя вече тежеше 7-8-10 килограма. Но несъмнено са удобни когато си извън дома!

# 286
  • Мнения: 17
Доколкото знам от тези сгъваемите кошарки, за които отзивите са наистина добри - мисля, че има и такива, на които се регулира нивото на матрачето...  newsm78 (не знам дали е точно матраче де..)
И аз много се колебая какво да си вземем, макар че все още е рано.
Хайде, хубава вечер момичета!   bouquet

# 287
  • Мнения: 657
Вчера случайно минах покрай една мострена зала на бебешки магазин и имаше такива кошари сгъваеми. Продавачката ми обясни, че били на две нива, едното за новородено бебе е по-високо за да не се навеждаме, а другото си е нормално по-ниско ниво като поотрасне и започне да се изправя. И ние започнахме да се колебаем кой тип да вземем, а иначе имам една приятелка която си взе от тези меките и е много доволна, има си и маса за сменяне на памперсите и висящи играчки.  newsm07

# 288
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
......Само дето бебо ме удостои с тази радост за кратко - поритна ме два пъти и това беше, после лежах с ръцете на корема поне половин час в очакване на още ама нейсе.. Браво, бебе!  smile3501 Искам ощееееее ........
Моя малчоган точно като си сложа рьката спира да ритка, успокоява се миличкия.

# 289
  • Мнения: 130
Здравейте   bouquet  и  аз да се включа в тази тема с постинг  Simple Smile  иначе по цял ден компа ми  е включен на форума    Hug
От вчера съм една ревлива, за което  имам оправдание след като казаха по новините че денят си  е бил критичен  Simple Smile  но днес освен рева и цял ден съм много  отпаднала, очите ми се затваряха, а неможех да заспа.
Преди малко за първи път си намазах корема  и гърдите, взела съм си олио на нивеа, но самото нанасяне  е ужасно тъй като все пада някоя  и друга капка от мазилото там където нетрябва, сега виждам че лосион е бил по добрият вариант  #Cussing out
От няколко дни  имам болка в основата на корема която  се разпростира като линия и я чувствам като разтягане и мускулна треска  newsm78  дали пък това не  е някакъв вид контракция  Cry  пия магнезии и това  ме  успокоява, но....
Килограмите незнам как са, че си нямам кантар, но като гледам дупето как ми се закръгли  Sad поне 4 съм отгоре.
Време  е за нова темичка  Simple Smile

# 290
  • Мнения: 130
Кой ще пусне новата тема ? Simple Smile

# 291
# 292
  • Мнения: 616
опааааа не беше това целта! трия и опитвам за последно!

# 293
  • Мнения: 616
Изпреварих изпреварих  Crazy
Ето линка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=260324.new#new

Нова тема!!!

Общи условия

Активация на акаунт