Ноемврийчета 2005 №9

  • 15 169
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 541
Ужас...пак много дечинки болни. Дано се оправят бързо всички   bouquet
Тити, точно това си помислих и аз, че вие толкова се пазихте, къде успяхте да го лепнете това нещо  ooooh! Дано на теб нищо ти няма  Praynig Heart Eyes А иначе- занимавай ни, то е ясно, че като ти е болно детето, сърцето ти е свито и за друго не ти се мисли.

Сердика, то бива, бива карнавално, ама ти изт'епа рибата- так си се маскирала  Mr. Green Това ли певецът със страхотен глас и неочаквано дребна визия  Twisted Evil

# 256
  • Мнения: 592
kaffeetrmker_2
Нов месец - нов късмет!
Мъчно ми е да прочета, че има толкова болни дечица. Оздравявайте, а здравите - пазете си!
Пожелавам добър ден на всички и да напомня днес е петък - имаме телевизионна изява в 15ч. по БТВ Peace

# 257
  • Мнения: 3 089
аз ще я изтърва. по това време с филков ще правим седмичния пазар на къщата - имало някакъв строеж до кантората /къде ли на гладстон строят newsm78/ и днес цял ден нямало да има ток. та затова в работно време - да не си помислите друго Wink.

# 258
  • Мнения: 1 288
дано да не забравя днес за следобяда, ще ми е много интересно да видя симка и роси Grinning вчера и без това дочетох голямата тухла за форсайтови, та в обедната почивка ще седна пред тв-то. преди бях страшен телеманиак, телевизорът работеше непрекъснато, просто да бучи на заден фон. а сега го гася при първа възможност.
кейти си намери хубава компания тези дни- 2 съседчета са ги спрели от градина в очакване на соломоновия грип. не мога да я отлепя после от тях да се приберем. лошото за мен е, че ги водят бабите и направо изкуквам какво да говоря с тях, ама нейсе, нали на кейти й е добре. след малко изчезваме на разходка, само манджата да стане   chef
хубав слънчев ден ви пожелавам!

# 259
  • София
  • Мнения: 298
Нашето шоу ще е днес от 15.30 по бтв. Дано изглеждам нормално, макар и вдървено (в което съм сигурна).  Crazy

Тити, при ангина е задължително да започне антибиотик. Това е тежка инфекция. С температурата, гледам, си се справила добре. Аз лично давам течен аналгин при Т над 39 и лош изглед. Панадолът върши работа само при по-ниски температури. Мокренето с хладка вода прави чудеса, както си установила. Най-щурите игри с леген с вода посред спалнята са ставали тъкмо в три часа през нощта и с Т 39.7.  Mr. Green Гледай Деян да пие колкото може повече течности, дори да не яде. Важно е, може и глава да го заболи от обезводняването.

# 260
  • София
  • Мнения: 830
Аз бях отпуска (респ. нямах Инет), защото Калина беше болна. Хаха, включвам се по темата.

АБ се дава при ангина (това е бактериална инфекция, хеле пък като има налепи).

За високата темература (една педиатърка от МА) ме посъветва, да не смъквам почвече от един градус. Т.е, ако измеря 39 и лекарствата/ваната я смъкант до 38, да не се пъна повече да слиза надолу. В този смисъл
вдигна 39,5 към 19.30, пъхнах го във ваната. За половин час свалихме на 38,2.
Това е достатъчно, ако разбира се вярваш на педиатрите от МА.

Температурата я боря с много течности, предимно сокове, но ако няма разстройство, че тогава остава само водата.

# 261
  • Мнения: 9 903
благодаря ви за загрижеността. Той спа много добре - по средата на нощта беше се опнал по гръб с ръце, скръстени под главата, като син на чорбаджи Марко  ooooh! , но сутринта пак стана с 39. Иначе хапва по малко, а вода пие начесто по 1-2 глътки. честно казано, не се колебах много за антибиотика. Вирусна, бактериална, все ми е тая, важното е да оздравее бързо, че си имам работа за вършене. Иначе той си е свежарка и тъкмо се връщаме от хубава разходка, ама времето е трепач направо. Само дето страним от децата.

милейди, тъпото е, че аз не го пазя по принцип, сега го пазих единствено заради себе си, и то голямото пазене - не го събирах с деца, а и познатите ни не се виждат с нас, понеже са съвестни хора. Нейсе.

# 262
  • Мнения: 1 465
Привет Grinning,

нали знаете, че температура ректална до 38.2°С, не се счита за висока Т°. Naughty И не трябва да се сваля с лекарства.
Да оздравяват всички мъници. Поло и той кашля, но за сега нищо сериозно.
Милейди, честито за взетия изпит! Party
Ние пък си чакаме плоския екран, че от този вече все по-често ме боли главата. ooooh!

# 263
  • Измир
  • Мнения: 645
ТИтИ, хубаво е, че го Извеждаш.
Деян е герой И ще се оправИ бързо  Hug

Аз ще пооправя малко И се зарездам пред ТВ_то! Simple Smile

# 264
  • София
  • Мнения: 298
Предаването започна, но този д-р Михайлов е толкова скучен, че не мога да издържа да стоя пред телевизора. Ние сме трети подред, след доктора и отказалите цигарите.  Peace

# 265
  • Мнения: 911
Моля zа телевиzионно невежите да споменете канала, по който се иzлъчва...

# 266
  • София
  • Мнения: 298
BTV, но дали ще дадат Роси, само я мяркам в детския кът и й чувам гласа  Thinking

# 267
  • Мнения: 911
Еееееееееее, Симка, страшна мадама си!!!

# 268
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз гледам Grinning Пък децата спят.
По този повод-за тези, които се колебаят за второ-няма нищо по-мило от гледката на двете спящи слънчица в детската. Въпреки, че едното ръмжа насън от 4 до 7 заради коликите, другото се събуди в 8 и мама не е много наспана.
Имам въпрос за ето тези столчета за кола, като първите четири на страницата
http://shop.danet.bg/index.php?cPath=40_42_124&osCsid=6d495c … 6024c9fe3fc0f58ac
До каква възраст горе-долу се ползват? Че Мартина я возех в порт-бебе и после в по-големите столчета и за това нямам представа. Пък ще ми е по-удобно два стола, отколкото порт-бебе и стола на Мартина.
Тити, съчувствам за болния Деян, дано ти не прихванеш

# 269
  • Мнения: 911
Микки, Макси коzито ние полzвахме почти до навършената годинка, но Малик беше и е слабичък и лек.

Общи условия

Активация на акаунт