Ноемврийчета 2005 №9

  • 15 173
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 298
Хм, добре беше, но показаха Роси само веднъж. Тя се забавляваше чудно в детския кът и не дойде при мен, както направиха другите деца. А промото с нея са го отрязали. Но нейсе!

Аз изглеждах малко срамежлива, но общо-взето биваше.  bowuu

# 271
  • Мнения: 3 089
мики - камен за-стърча от кошницата от 6я месец натам. бих ти препоръчала да вземеш столче 0-18 кг или пък ако мартина е в такова, да купиш на нея по-високия клас, а бебето да настаниш в нейното.

ние напазарувахме достойно. манджа, малко дрешки и бельо за децата, за мен пижама и т.н. в мола си харесах брезентова чанта за пътуването тип тоба за през тялото за 175 лева. но здравият разум надделя и не я купих  Wink имах си хас - 175 кинта за парцалена торба, пък било то е страхтна парцалена торба  Shocked

# 272
  • Мнения: 592
simka - БЕШЕ ЧУДЕСНА! страхотно изглеждаше, добре се изказа. Наистина се забеляза малко притеснение, но си беше супер Peace И аз неможах да видя хубаво Роси, само я мярках в детския кът Heart Eyes
столче-кошница - ползвахме го до 6-7 мес. след това беше малко, както каза Бил ако е по-слабо детето вероятно до по късно.

# 273
  • София
  • Мнения: 44 126
микки - зависи от детето Филип до 10 месеца в кошница го возихме, но стана висок и почна да му стърчи главата и от тогава стол 0-18 кг, до годинка с гръб към движението после с лица...а сега пролетта си взехме 9-18 кг, че това 0-18 беше някаква скапана марка и му нямах доверие ако недай си боже станеше някой инцидент....

а предаването не успях да го гледам Sad

# 274
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Болните, бързо да оздравявате!
Предаването с Роси и Симка - пропуснах.
Микки, Ваньо беше до 8 м. в Maxi-Cosi Citi. Можеше да изкара още 1-2 м., може би.

# 275
  • Мнения: 1 608
Привет и от мен!
За съжаление и аз предаването го изпуснах. Sad
Тити, целувки на Деян и да оздравява бързо.

Да се оплача и аз. През декември изболедувах нещо - кратко, тежко със съмнение, че е пневмония. Та това боледуване за съжаление ми се е отразило на сърцето. Сега съм в къщи в градски отпуск след няколко дневен престой в болница с диагноза - перикардит. Неприятна работа, но боледуването, болницата и всички гадости не могат да се сравнят с това, че децата не бяха до мен. Толкова ми липсваха моите момчета.
В неделя се връщам в болинцата, да се надявам, че пак ще прояват разбиране и ще ме пуснат макар и за малко.

# 276
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Били, много неприятна ситуация. Надявам се бързо да отшуми, ти да си здрава и до момчетата   bouquet

# 277
  • Мнения: 1 288
симка, браво!!! и за инциативата, и за това, че сте се събрали сговорна дружина. стискам ви палци! моите неколкократни опити в тази посока пропаднаха поради бездействието на майките от квартала.
ето линк, който иска да гледа: http://www.neterra.tv/bg/playstream.php?epid=38285&q=2&plid=3
били, много неприятно! нямам представа какво значи диагнозата. колко време трябва да седиш в болницата, това постоянна диагноза ли е или се лекува. пожелавам ти бързо да се върнеш вкъщи при децата  Hug

# 278
  • Мнения: 9 903
диагноза - перикардит.

какъв перикардит? Това е опасно. Дано получиш адекватно и бързо лечение.

познайте защо пропуснах предаването следобед  Whistling легнах в 2, станах в 5. Сега ще погледна линка.
Вече имаме и диария вследствие антибиотика и различните видове  течности, с които му угаждам. Остава и свещичка да му сложа. Докъм 18 часа пак беше с 39,2, сега май поотмина.

# 279
  • София
  • Мнения: 298
Oooo, Били, много лошо. Внимавай със себе си! Това ми звучи като да не си си обърнала внимание покрай децата. Пожелавам бързо и пълно възстановяване!

Тити, не му слагай свещичка. Ако вдигне по-висока температура, по-добре течен аналгин или Хексалгин (то си е същото). И....какво  Thinking - чай от шипки, леко подсладен? Какъв антибиотик пие?

Благодаря за комплиментите на всички и на Юка за линка (аз не знаех откъде може да се гледа)!

# 280
  • Мнения: 1 465
Били, много неприятно, дано се оправиш. Hug Това е някакво възпаление май, на перикарда. newsm78

# 281
  • Измир
  • Мнения: 645
БИлИ И аз не съм на ясно с дИагнозата, но Искрено се надявам да се оправИш бързо И да се гушкаш с момчетата Praynig

СИмка, Изглеждаше много добре. А РосИ наИстИна през цялото време сИ Играеше.

# 282
  • Мнения: 911
Били, недей така Confused Я кажи какво точно е това, ако може, ни успокой, че не е много гадно Praynig

# 283
  • Мнения: 1 608
Представлява възпаление на обвивката на сърцето. В моя случай причината е вирусна инфекция.
Колкото до обръщането на внимание - така е, не си обърнах, но вие знаете как е с работа, деца -  ученик и малък мъж и дом. задължения.

# 284
  • Мнения: 3 089
ох, милата  Hug
дано бързо овладеят нещото.

Общи условия

Активация на акаунт