Отговори
# 225
  • Мнения: 552
Честито бебче на Дездемонка!!!Да я радва много!Да слушка и папка и голяяяям да порасте!

# 226
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Честит малък мъж на Дездемонка.Пожелавам й бързо възстановяване и да идва да разказва. smile3525

# 227
Честит малък мъж на Дездемонка!!!Така се зарадвах!Да расте голям и умен!!! Ехааа какви манекенски мерки има само  : bowuu:
Сега да пише изабелка и да ни зарадва с хубави новини и тя!!!
Момичета да ви питам за тия контракции нещо:спрях си магнерича,защото ми става мноооого кофти от него и сега имам болки в кръста и корема ми е само на топка(твърд).А болки силни нямам ,но чувствам сякаш съм преяла много newsm78 Това може ли да са контракции?

# 228
  • Мнения: 3


ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ДЕЗДЕМОНКА.БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМА.БЕБЧО ДА ПОРАСНЕ СИЛЕН И ПОСЛУШЕН МЪЖ

# 229
  • Мнения: 668
Момичета да ви питам за тия контракции нещо:спрях си магнерича,защото ми става мноооого кофти от него и сега имам болки в кръста и корема ми е само на топка(твърд).А болки силни нямам ,но чувствам сякаш съм преяла много newsm78 Това може ли да са контракции?

Иллана - за мен това са си чиста проба контракции. Особено щом са придружени и с болки в кръста. Но е вероятно все още да са само подготвителни. При същинските ще те започнат едни като по-силни менструални болки, и вече няма как да ги сбъркаш. Особено щом наближаваш финала.
Някой по-нагоре беше писал, че по препоръка на доктора може да се пийне някакъв спазмолитик (спазмалгон или нещо такова) и ако до 1/2-1 час не отшуми, значи вече са си същински контракции.

Лека вечер, и дано съм ти помогнала.  Simple Smile

# 230
  • Мнения: 384
Честито синче на Дездемонка и специални поздрави на таткото - има основание да е горд с Емануил. Пожелавам тримата да са много сплотено и щастливо семейство!

# 231
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Честито момченце на Дездемонка!
Вече имаме 7 бебета  smile3501
Колко ли ще станат до края на седмицата?
изабелка ли е следващата?

# 232
  • София
  • Мнения: 137
Честито на гордите родители на Емануил:)...поредното прекрасно бебе в нашия отбор Hug  bouquet
П.П. Така се казва баща ми и съм пристрастна към името:)...означава "Бог е с нас" и има имен ден на Коледа Grinning

# 233
  • Мнения: 6
Честито синче на мама Дездемонка и гордия татко!
Да расте прекрасно, здраво и слънчево дете.



# 234
  • Варна
  • Мнения: 37
Момичета на мен ми падна тапата  #Shocked #Shocked #Shocked... А терминът ми е чак 22.02, малко съм стресната сега. Знам, че мога да изкарам без тапа от 2 дни до 2 седмици, ама нито багажа ми е готов, нито аз. Иначе нямам контракции.
Мамчетата с опит, посъветвайте ме моля ви, да отида ли утре на преглед или да изчакам до петък, когато ми е консултацията по график.

# 235
  • Мнения: 15
Момичета,някои от вас ходили ли са на тези 'дни на отворените врати' които се организират от списание '9 месеца', утре има в 'Тина Киркова' и се чудя дали да се запиша, защото незнам какво точно представлява? newsm78

Приятан и спокойна нощ!  love001

# 236
  • Мнения: 419
Де3демонич, много се зарадвах на появата на твоя син. Голям сладур е. Дано не те боли много операцията. Светло бъдеще на тримата   

И много целувкиииии...... lovekiss lovekiss

Момичета на мен ми падна тапата  #Shocked #Shocked #Shocked... А терминът ми е чак 22.02, малко съм стресната сега. Знам, че мога да изкарам без тапа от 2 дни до 2 седмици, ама нито багажа ми е готов, нито аз. Иначе нямам контракции.
Мамчетата с опит, посъветвайте ме моля ви, да отида ли утре на преглед или да изчакам до петък, когато ми е консултацията по график.
Изчакай си консултацията, няма нищо спешно. Бъди спокойна  Hug

# 237
  • Sofia
  • Мнения: 185
ЧЕСТИТИ СИНЧЕТА НА ДЕЗДЕМОНКА И МАРИЯ - М
ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ


НА МАМИТЕ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И САМО ХУБАВИ МИГОВЕ С БЕБЕШОРКОВЦИТЕ


АЗ СЪМ ГОРЕ ДОЛУ ДОБРЕ КАТО ИЗКЛЮЧИМЕ ОБИЧАЙНИТЕ БОЛЕЖКИ И ТОВА, ЧЕ МИ СЕ Е ПОДУЛ САМО ЕДИНИЯ КРАК, НО ДОСТА СЕРИОЗНО Sad УЖ НЯМАМ БЕЛТЪК В ИЗСЛЕДВАНИЯТА. ПОЧВАМ ДА ЗАВИЖДАМ НА МАМИТЕ С БЕБОЦИ ВЕЧЕ Wink 

# 238
  • Мнения: 29
Момичета на мен ми падна тапата  #Shocked #Shocked #Shocked... А терминът ми е чак 22.02, малко съм стресната сега. Знам, че мога да изкарам без тапа от 2 дни до 2 седмици, ама нито багажа ми е готов, нито аз. Иначе нямам контракции.
Мамчетата с опит, посъветвайте ме моля ви, да отида ли утре на преглед или да изчакам до петък, когато ми е консултацията по график.

Спокойно мамче, не се паникьосвай! Най- добре утре сутринта се обади на лекаря си, той вероятно ще те извика за преглед. Обикновено става по- бързо от две седмици. При мен стана след 3 дена. Тогава почнаха контракциите. Това първо раждане ли ще ти е?

# 239
  • Мнения: 29
Малко ти завиждам даже. Моят термин е на 16 февруари и вече не ми се чака.

Общи условия

Активация на акаунт