Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 3 953
humpty-dumpty само не се стряскай. За твое успокоение звънни на докито. Ако нямаш контракции всичко е наред, започнат ли обаче... и недай си боже се спука околкоплодния мехур връщане назад няма Wink няма страшно ве4е си в 9 месец нали?

# 241
  • Мнения: 387
Дездемонка ,честито синче ,да ви радва много и да расте умен, щастлив и льчезарен  Hug
На теб ти пожелавам скорошно оздравяване и скоро в кьщи... Hug




  welcome  Добре дошла Галка  welcome Леко изкарване докрая на бременноста и едно сладко бебче да гушкаш накрая  smile3525 newsm51 newsm10 

# 242
  • Мнения: 29
Момичета, някой ще ми обясни ли как да си направя линийка? Бъдете благосклонни към непросветените! Blush

# 243
За тапата може ли да обясниш малко по-подробно какво представлява,защото имам съмнения,че и моята падна Thinking А иначе утре най-добре иди на лекаря той ще икаже  професионално мнение  Peace

# 244
  • Мнения: 543
Честито на дездемонка!!!!! да и е живо и здраво момчето, да е много щастлив и послушен, същото се отнася и за таткото, а на нея - бързо възстановяване!!!! айде седмото бебе вече е на бял свят!!!!! страхотно!

подкрепям Илана за обяснението за тапата, нека някой обясни по - подробно, щото и аз така се уплаших..... като ми останаха зацапвания след прегледите по бельото....

# 245
  • Варна
  • Мнения: 37
Благодаря на всички за успокоителните думи  Hug

Аз се обадих на моята АГ и се разбрахме да се видим с нея в петък, освен ако не се случи нещо друго разбира се, като води или контракции. Така, че засега чакам  Crossing Arms

illana за тапата, при мен количеството не беше обилно, 5-6 едри капки слузеста течност, забелязах я с урината и имах също и зацапване по бикините си (или по-скоро килотите Simple Smile ) На цвят - ръждиво отначало и бледо червено накрая.

Аз едва от днес съм в девети месец, раничко ми е още, дано да почака малко бебката ми.

# 246
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Варненки от къде да си купя гащи за еднократна употреба?

# 247
  • Мнения: 3
Dezdemonka Честито да сте живи и здрави и тримата! Емануил много да Ви слушка и радва.
Евелинка, благодрая за отговора , ще ги чистя редовно вече ЛС.
JJOY, сетих се. Много се радвам за теб.

# 248
  • Мнения: 29
Варненки от къде да си купя гащи за еднократна употреба?
Не знам за съжаление, аз питах в аптеките и магазините за бельо, но ме изгледаха като полудяла.

# 249
  • Мнения: 29
жаси, къде ще раждаш?

# 250
  • Мнения: 781
Честито миличка Дездемонка!!!
Поздравления!!!

Току що видях и малкото мъжле на снимката, прекрасен е. Аз се просълзих момичета ахххх, че сантиментална съм станала, но не мога да устоя на такива моменти.

# 251
  • Мнения: 124
Честито сладко бебче на мама Дездемонка и на щастливия татко
smile3525 smile3525 smile3525
Започвам с отчета: Евелинка,мама Ави, Евил и Иллинка благодаря ви за загрижеността  Hug Днес имах един прекрасен преглед при една страхотна докторка в Айтос. Моите уважения към докторите в Бургас, ама нито на апаратурата, нито на знанията могат да и се мерят. Може би само Калчева се доближава до нея. (бургазлийки ще разберат за какво говоря) Направи ми пълен обстоен преглед - мери крачета, коремче, главичка, сърчице, огледа му всеки орган, слушахме тонове и много се смяхме на люлеещите му се мъжки атрибути hahaha За съжаление имаме усукана пъпна връв  Cry (точно заради подобно съмнение потърсих лекар) около вратлето и ръчичките, но ми каза че няма от какво да се тревожа поне за сега щом ще раждам със секцио. И според мен скоро се е увил, защото от скоро усещам, че недоволства вътре и нещо му пречи. Имам чувството че на моменти ще излезе през корема ми... Аааааа и не на последно място искам да благодаря на Мери, която ме заведе при тази докторка и беше през цялото време до мен  Hug Hug Hug Ти си слънце   bouquet Kissing Heart
Жаси - аз си ги купих от магазин Рошко във Варна - на bebe Comfort са - по скъпи са от обикновенните, но са страхотни. имаше 2 модела  дори  Peace
Изабелка сега чакаме и новини от теб.... и от Баленка надявам се скоро Praynig
Галка  welcome на финала
Евил как е падналото ти коремче? Аз май ще си го влача до датата на секциото ...
Евелинка - ей сега е момента да навиеш Митко и за сушилня... Действай колкото по бързо можеш - ще се родиш с тази придобивка. А вие Пухи до къде я докарахте с вашата?
Алекс 99 разписвай се когато можеш. И смело напред и никакво отчаяние....  Hug Hug Hug
Ох исках да пиша и друго но забравих ..... Нали не ви се струва непознато... Joy

# 252
  • Мнения: 29
Кажете, като слезе бебето в малкия таз, след колко време родихте?

# 253
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Момичета,някои от вас ходили ли са на тези 'дни на отворените врати' които се организират от списание '9 месеца', утре има в 'Тина Киркова' и се чудя дали да се запиша, защото незнам какво точно представлява? newsm78

Приятан и спокойна нощ!  love001


Бени, отиди - лекцията е час и половина, ще те запознаят с обстановката в болницата, кратка лекция за самото раждане и рекламно представяне на някой продукт.Ако не си ходила в болницата - ще ти е от полза.Лично аз се депресирах малко от обстановката, но беше за кратко - все пак е болница а моите очаквания явно бяха за санаториум Mr. Green

Честито малко съкровище на Дездемонка   smile3525
Да расте живи и здрав за радост на мама и тати Simple Smile

Хубава вечер момичета и много положителни емоции от мен Hug

ПС.Готика, възхищавам ти се явно от сега сте с характер с малкият ти мъж Joy

# 254
  • Мнения: 8
4ЕСТИТО НА МАМА ДЕЗДЕМОНКА И НА ЩАСТЛИВИЯ ТАТКО!ДА ВИ СЛУША И МНОГО ДА ВИ РАДВА МАЛКИЯ СЛАДУР!Илинка не така мила оздравявай по скоро.Аз от няколко дена съм се раз4истила яко ,вси4ко е изпрано,подредено,даже и 4антата ми е приготвена ,а има още доста до срещата ми с док.На 11.02 .ще определим дата за секциото/така родих сина ми ,защото беше голямо бебе ,а аз с тесен таз/.На вси4ки болни4ки желая бързо оздравяване ,а на здравите да се пазят.Лека ве4ер и сладки сънища! newsm46 smile3524

Общи условия

Активация на акаунт