Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са изискванията на педиатъра след изписване от болницата?
Какви са препоръките за ваксините и избора на педиатър?
Какво е съдържанието на писмо от бебе до родителите му?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са изискванията на педиатъра след изписване от болницата?
-
Какви са препоръките за ваксините и избора на педиатър?
Изборът на ваксини и педиатър трябва да се основава на информирано решение от страна на родителите, като се консултират с лекар и проучват имунизационния календар в България. Препоръчително е да изберете педиатър преди раждането, да проведете лична среща с него и да установите доверие, за да получите насоки за подготовката за бебето.
-
Какво е съдържанието на писмо от бебе до родителите му?
Писмо от бебе до родителите му е изпълнено с емоции и трогателно. То изразява нуждите на бебето, като молба за внимание, грижи и разбиране. Писмото призовава родителите да бъдат търпеливи и внимателни, подчертавайки важността на балансираното хранене, спокойствието и развитието на връзката помежду им.
-
Какви са препоръките за използване на бебешка кошара?
-
Какви са препоръките за грижи за новородено след раждането?
няма страшно ве4е си в 9 месец нали? 

Добре дошла Галка
А иначе утре най-добре иди на лекаря той ще икаже професионално мнение

) На цвят - ръждиво отначало и бледо червено накрая.
За съжаление имаме усукана пъпна връв
(точно заради подобно съмнение потърсих лекар) около вратлето и ръчичките, но ми каза че няма от какво да се тревожа поне за сега щом ще раждам със секцио. И според мен скоро се е увил, защото от скоро усещам, че недоволства вътре и нещо му пречи. Имам чувството че на моменти ще излезе през корема ми... Аааааа и не на последно място искам да благодаря на Мери, която ме заведе при тази докторка и беше през цялото време до мен



