Пияни Пилешки дробчета със зеленчуци.

  • 4 058
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 444
Аз ги направих мързеливата , в обикновена тавичка сложих всичко , морковите на лентички , кромид лук ,олио , подправка за пиле и бяло вино - станаха страхотни !

# 16
  • Варна
  • Мнения: 27
Аз пък искам да попитам тази вкусотия,дали може да стане  със
свински дроб? newsm78

# 17
  • Мнения: 1 104
И аз ще пробвам.
Предполагам, че и със свински дроб ще е вкусно.

# 18
  • Мнения: 4 358
Аз пък искам да попитам тази вкусотия,дали може да стане  със
свински дроб? newsm78

Мисля че става и със свински дроб. Запържаш го и него предварително мисля.
То тези зеленчуци и на свински дроб стават а и си мисля ,че на свинсото дробче по ще върви червено вино newsm78
Ще се пробва и със свинско дробче - ето още една идея  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 346
Аз ги направих мързеливата , в обикновена тавичка сложих всичко , морковите на лентички , кромид лук ,олио , подправка за пиле и бяло вино - станаха страхотни !
И аз така- всичко на куп без предварително задушаване и в йената ! Peace Страхотни са!

# 20
  • Мнения: 4 358
Аз ги направих мързеливата , в обикновена тавичка сложих всичко , морковите на лентички , кромид лук ,олио , подправка за пиле и бяло вино - станаха страхотни !
И аз така- всичко на куп без предварително задушаване и в йената ! Peace Страхотни са!

Щом казвате че и така стават ще се пробва.Тенкю за улеснението Hug - хич повече няма да задушавам Naughty.
А морковите омекнаха ли добре?

# 21
  • Мнения: 444
Цитат
А морковите омекнаха ли добре?


Аз ги режа на лентички с картофобелачка и омекват добре  Peace

# 22
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Ще опитам и аз.  chef

# 23
  • Мнения: 22
Звучи адски вкусно.В къщи много обичаме дробчета и още довечера ще се пробва!Много  Hug за идеята.  bouquet

# 24
  • Мнения: 22 867
Звучи адски вкусно.В къщи много обичаме дробчета и още довечера ще се пробва!Много  Hug за идеята.  bouquet

Направи ги, вкусни са! А щом обичате дробчета, опитай и пилешките дробчета по-селски на Как` Сийка / 6-ия поред пост/. Фантастични са! Ако омесиш и една питка с тях............ Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 3 360
Аз редовно ги правя така/с червено вино/,но дробчетата  задължително ги кипвам във подсолена вряща вода с един даф.лист вътре и след това ги слагам в йената.Понякога/когато имам/,освен лук и гъби ,слагам и шунка на дребно и кис.краставички и малко червена чушка....мммм,вкусотия! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт