Защо ми отказват секцио?

  • 11 762
  • 259
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 6 011
Да ти е жив и здрав, голям юнак, браво!  Hug

# 241
  • София
  • Мнения: 10 389
Много се радвам. Да ти е жив и здрав, той се е родил "отгледан"!  Hug

# 242
  • Мнения: 610
Честито бебче  bouquet да ти е живо и здраво

# 243
  • Мнения: 681
Нито те защитавам,нито те упреквам,само не мога да разбера защо така са настроени срещу секциото тези хора?А и защо ти го отказват лекарите,все пак мисля,че който ражда би могъл да си избере (ако може) как да го направи.Аз исках да родя нормално,но се наложи да е секцио и мога да кажа,че не е толкова стршно.Важното е,че всичко е наред,честито бебче,да е живо и здраво!

# 244
  • Мнения: 502
Честито бебче на авторката на темата!Да сте здрави и много,много щастливи!  bouquet
Но темата е започната и искам да кажа какво мисля.Един от най-добрите лекари гинеколози,които познавам, на въпроса ми как е по-добре да родя-нормално или секцио,ми отговори така:Лекарят,който следи бременността и този,който води раждането,най-добре биха определили как да протече то.Довери се напълно на лекарското мнение.
За съжаление обаче,не всички лекари са добросъвестни,не всички са достатъчно добри специалисти,и напоследък най-често срещания проблем-корумпирани са,биха рискували здравето на родилката заради пари.Важно е да попаднеш на наистина добър гинеколог и той би избрал най-правилния начин да родиш!Аз родих и двете си деца при такъв лекар,нормално и в двата случая,щастлива съм,че всичко беше както трябва!

# 245
  • Мнения: 2 960
Мили момичета скоро се върнах от родилното с моя малък принц Александър. Роди се със секцио 4.450 кг. и 53 см.

 newsm51 Желая ти много щастливи мигове покрай твоето прекрасно момче  ylinfant

# 246
  • Мнения: 872
Честито бебче   bouquet Да ти е живо и здраво,по-малко да плаче ,да папка и да слушка  newsm51
 Май след този хепи енд темата спокойно може да бъде заключена

# 247
  • Мнения: 20
Преди почти 3години родих секцио по желание в Сливен при д-р Дичева

# 248
  • София
  • Мнения: 5 743
Да ти е жив и здрав!  bouquet Hug

# 249
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
За щастие има все още лекари, които си изпълняват съвестно задълженията. Аман от моди!

 Peace

# 250
  • Мнения: 4 784
Официално няма такава опция - секцио по желание на майката.
Мисля, че ако се обърнеш към някоя частна клиника ще те приемат с удоволствие с каквото и желание за раждане да си. Иначе ще се изумя, ако във вашия град има лекари, които работят по съвест, а не срещу съответна сума.

# 251
  • Мнения: 423
Да е жив и здрав малкия принц!!!И бързо възстановяване за теб Wink

# 252
  • Мнения: 219
Благодаря за пожеланията

# 253
  • София
  • Мнения: 4 590
Честито и от мен!  bouquet

# 254
  • София
  • Мнения: 17 592
Не знам има ли и какви частни клиники в Сливен и / или Ямбол, но ако искаш секцио по желание, най-добре потърси такава.

Общи условия

Активация на акаунт