Защо ми отказват секцио?

  • 11 742
  • 259
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 174
Не знам има ли и какви частни клиники в Сливен и / или Ямбол, но ако искаш секцио по желание, най-добре потърси такава.
Ехооо,момичето роди,секцио. Mr. Green
Да ти е живо и здраво и от мен голямото момченце! Hug

# 256
  • Мнения: 391
Честито бебче! Да ти е живо и здраво.

Мене не ме дразни как жените раждат. Всеки да прави каквото си иска. Единственото което мене като жена ме вълнува е - решението да е взето при наличието на правилна информация.
Факта, че повечето от вас вярват и твърдят че секциото е по-безопасно доказва че тя не е наличие. Или мнението идва от разговори с други майки (което не може сериозно да бъде прието за реална статистика) или докторите не си вършат работата да информират пациентите, което е направо недопустимо и криминално.

# 257
Здравейте! Въпроса ми е такъв: Защо ми отказват секцио по желание? Нали уж вече майката има право на избор.До сега съм питала 8 доктора от Ямбол и Сливен и всичките те ми отказаха. Най накрая си викам ами добре нормално,но поне с нещо да ме обезболят,но и това ми отказват не били правили епидурални упойки. Моля ако някоя мама е раждала секцио по желание в Сливен да ми каже при кой доктор и как се е разбрала с него.
Можеш да отидеш при д-р Пенков в Сливен и тои ще ти направи сецио вече работи в новата болница.

# 258
  • Мнения: 2 069
Цитат
Можеш да отидеш при д-р Пенков в Сливен и тои ще ти направи сецио вече работи в новата болница.
  hahaha

Цитат
Ехооо,момичето роди,секцио.
  Joy

четете бе момичета ooooh!

# 259
  • Мнения: 9 973
жив и здрав малчуган

да огласява цялата къща и всички комшии Laughing

Общи условия

Активация на акаунт