През СЕПТЕМВРИ с есента, очакваме и нашите деца!

  • 13 724
  • 275
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 7 673
Момичета,
Оплаках ви се вече, че съм успяла да метна съвсем без време още НЯКОЛКО кг от началото на бременността. Но сега си направих един експеримент и се шашнах!
Наистина съм качила вече 6-7 кг! Rolling Eyes
Но...какво друго установих...
Премерих се с метър.
Бедрото - 55 см (както обикновено)
Ханшът - 98 (с 3-4 см +)
Но.....талията....90 см(!!!!!!) - с повече от 20 +!!!! Shocked
Само аз ли съм така? Ужас просто! А коремът ми е ПОДУТ, не е от друго Shocked Shocked Shocked

# 271
  • Мнения: 391
Здравейте момичета.
Ние отидохме малко на почивка на юг и да отпразнуваме на дребната рожденният ден. Много добре си прекарахме и беше хладно, което направо ме живна. Тука си е пак жега и половина. Имахме най  горещият Януари на запис! Направо ми се умира.

Записвам се при акушерките в момента и те ще ме приемат около 15 седмица. Толкова ми е щастливо че най накрая ще си родя вкъщи на спокойствие. Дано дано, стискам палци всичко да върви наред.

Ирина, то май с тези третите деца ще сме си огромни от рано Wink Аз не съм се подула още, но сигурно няма да ме подмине. С втората не ми личеше до 6 месец.

Поздрави на всички, и ако ще се срещате, снимайте се малко, та и ние да ви се нарадваме!

# 272
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
Добре дошли на новите мами!
Като гледам наистина дълъг списък се заформя за разходки в южния парк.
Иринче, като гледам и аз съм качила вече някъде 5кг. и то е от липса на движение и диета.
Преди бях непрекъснато на диета и спорт и така се подържах. Майка ми казваше, че съм се губела в дрехите и само ми викаше - престани вече да слабееш . А в съботата като ме видя и вика "Ах, как си се закръглила чак бузки и дупе имаш" Cry
Та по тоя случай въпреки забраната на доктора се метнахме на колата с мъжа ми и на Боровец. Направихме си една планинска разходка, а на следващия ден и една обиколка на южния парк. Е сега вече се почувствах човек.  Grinning
Днес съм си взела нещата и от ивам на фитнес след работа newsm68.

# 273
Здравейте на всички.На новите мами добре дошли и леко бременеене  bouquet.
Момичета май ни свършва темичката и е време за нова, но аз не мога да се справя. Мога да помогна само с името на темата "Септемврийчета - късметлийчета".
Някоя компетентна мама да действа с новата темичка.

# 274
  • Мнения: 934
Здравейте и от мен! Hug
Каккво да кажа за килограмите... Аз свалям, ама така беше и първия път... не ми се яде много, не повръщам, бързо става тежко..
Ноо....съм много уморена, определено в повечето време си лежа. Thinking Дне отидохме с детето да си взема останалите изследвания и да ги занеса на лекарката...ееее..така се уморих, едвам се влачех да си призная честно...то вярно, че се и бях натоварила с малко плодове, ама такава умора...прибрахме се..и в кревата... ooooh!
Лек вечер от мен! Hug

# 275
  • Мнения: 3 926
Слънчице, има нова темичка Hug Погледни и се запиши там Hug

Общи условия

Активация на акаунт