Всяко ДЕКЕМВРИйско бебе пее, гука и се смее!

  • 9 264
  • 303
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 078
Привет.
Аз да си похваля гарджето. Днес цял ден яде на 3 часа, а като бяхме навън даже 4 спа Grinning Ще изгрее и на моята улица слънцето.
Ние се разходихме днес с Бабчето и Нели, а аз бях с количка, че вече ми понатежава чавето и рамото ме боли. По-нататък ще си ушия май-слинг, който е като кенгуру.

Топчице, да ти е жив и здрав племенника Hug
Галинаник, не е ли рано да премахвате нощното хранене? Прекалено малка е още, после сама ще се откаже.

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 00:10 от veshti4ka

# 241
  • Sofia
  • Мнения: 4 739
Галинаник, не е ли рано да премахвате нощното хранене? Прекалено малка е още, после сама ще се откаже.

Аз  вече ви "похвалих" кадърната педиатърка, при която записахме Моника  #Cussing out #2gunfire
Същата тази гУспожа ни каза, че трябва да правим нощна пауза от 6 часа, която след навършване на един месец трябва да стане 9 часа #2gunfire  #Crazy
Ми аз се чудя, дали аз мога да издържа 9 часа без да ям  newsm55

Цвети,  с моите болнични абсолютно всичко е наред и се подават съвсем на време в НОИ, но въпреки това едва вчера са ми превели част от парите за м. ноември. Забавянето наистина може да е в НОИ, а не при работодателя. Ивето е сложила на първа страничка телефони, на които може да се иска информация. Защо не се обадиш и да ги попиташ скапаняците  newsm66

# 242
  • Мнения: 1 210
Хайде днес първофевруарски - да открием новия февруарски бебешки албум -

# 243
  • Мнения: 42
Честито на месечинковците   bouquet и на Топчица честит племенник, да ти е жив и здрав   bouquet
newsm45 Мамички, сега в 5.30 като храних малкия, цока, цока и след малко взе да се дразни и да плаче, преместих го на другата гърда млъкна, това дали е признак, че кърмата ми намалява? Той си папкаше на 2.30-3.00 само от едната гърда и не сме имали проблеми до сега, ще се побъркам ако ми спре кърмата, кажете какво да правя, пробвах да се изцедя и нищо, няколко грама Cry

# 244
  • София
  • Мнения: 1 078
хапнах порядъчно количество свинско със зеле, надявам се, че няма да се отрази на корема на Филип Rolling Eyes Той и без това еднакво се държи независимо дали давам капки или не, та дано и със зелето е така Mr. Green

Всъщност, снимката на Филип с новата жилетка е от сутринта, така че я прехвърлям в новия албум.
Аничка, подписвай снимката, че като наблъскаме и другите маймунки, няма да се разбере кой кой е  Wink

# 245
  • Мнения: 4
Здравейте мами!

  Не мога да Ви изчета, много пишете, браво Hug

  Галинаник, на нас като водихме малката на ортопед, той ни каза, че можем чак след 3-тия месец да я слагаме в кенгуру.... А от нощното хранене най-добре е тя сама да се откаже, нашата Никол може би го направи още на третата седмица след като се роди, и аз се изненадах.
  Топчица, честита ти племенничка! Да е жива и здрава, за радост на мама и тати.

  И на месечинковците честито, много да слушкат!

   И ние днес излизахме на разходка Simple Smile Сега малечка спинка "като къпана", не че не е де Simple Smile
   Имам един въпрос, мамчета -  кажете ми как се казва това кремче на Д-р Тайс, с което мажете личицата на бебоците?

     Приятна вечер и спокойна нощ!

# 246
  • София
  • Мнения: 165
Да се отчета и аз. Днес ходихме сутринта на очен лекар заради кръвоизливчето в окото. Докторката с триста зора надникна в оченцето - ние сутрин сме непробудни. Оказа се, че се е получило от напъване ( при рев и акане ). Предписа ни витамин С за заздравяване на кръвоностните съдове.
После "отскочихме" до Банкя да прибера баба ми от санаториум ....... и спретнахме една разсходчица с Аничка и се прибрахме кисели та кисели. Ох, пак ревем #Crazy

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 675
Miglena Paneva, кремчето на Д-р Тайс се казва NACHTKERZEN балсам. На нас също много ни помага,  аз мажа не само личицето на малката, но и други части на тялото, ако се наложи. Даже го пробвах и на каката.

Честита племенница на Топчица! Да расте здрава и послушна!!!

# 248
  • София
  • Мнения: 1 020
Вещичка, Аничка много са хубави младежите. Хайде мами на момчета слагайте снимки да си избираме зет  Mr. Green. Пу пу да не им е уроки.

# 249
  • София
  • Мнения: 1 078
Аничка, подписах твоята снимка и сложих и на Филип в новото албумче.
И понеже дъщеря ми много напира да ви напише нещо, отстъпвам й мястото (сега е 20.30, а кога ще приключи да пише - не зная Wink) и давам й думата Laughing Правописът е на първолаче, така че не бъдете строги Wink


здравейте аз се казвам Саши и съм добре Hug брат ми се казва Филип Heart Eyes това ми харесва! той е момче и е сладак и сега спи ура.и сега тати го даржи Peace и са на стола.пак ура ипак ура!да  Sunglasses чао от мен Simple Smile

# 250
  • Мнения: 534
veshti4kа, много е сладък твоя Филип(определено си падаме по него Wink) с таз жилетка...сега като отварям албума и на първа страничка е Борис на Аничка (не по-малък сладур) и мъж ми вика...това е Филипчо, нали Mr. Green, викам му...не бе, това е Борко...ааа, вика ми те еднакви Mr. Green ша вземем да ги бъркаме вече Laughing...сладури Hug

# 251
  • Мнения: 4
  Благодаря ти Биссера Simple Smile Ще го купя и се надявам, че и на нашата госпожица ще и помогне.

    Саши, чудесен пост, мила, поздравления smile3501. То с такава мама, няма как да не се справи. Вещичка, пу-пу да са ти живи и здрави сладурите!
      Бебенцата в албумчето са много сладички и на Аничка и на Вещичка, трябва и аз да кача. Ама, който може да плете я какви хубави неща сътворява, а ние ще чакаме на бабите, ако благоволят.

     Май всички гледате "Комиците"......А аз ще се ориентирам към банята, докато бубата не се е събудила.

     Лека нощ!

# 252
  • Мнения: 42
Оххх, сега пакпа пак бебочко, и си хапнал достатъчно към 150 гр. го премерихме на кантара, но пак плаче докато суче, първо си помислих, че може да е млечница или соор, там както се казва, гледам му в устичката, но немога да разбера, преместих го на другата гърда, спря да плаче,а като стисна другата от която яде преди това, тече кърма, незнам какво му е на малчо, а така жално плаче, докато папка. Какво представлява тази млечница, как изглежда и дали е това след като сменя гърдите и неплаче. Ох извинете ме за несвързаните обяснения, но много се притесних Sad

# 253
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Привет  bouquet
Днес много съм доволна от сина ми/малкия/Утре ще го възнаградя с нещо,каквото си избере Mr. GreenДо обяд спа,към 11 излязохме и се прибрахме в 17 00 часа.През цялото време си спа,със едно събуждане за храна.Накърмих го в магазина на една приятелка и той пак заспа. ShockedИ всички се чудят...не могат да му видят очите Simple Smile
Вещичка аз се чудя как успяваш всичко,че и жилетка да плетеш и навън всеки ден,а то си имаш помощник.Чак постовете ти пише Naughty
Анейс хубави дечица LaughingСина ти прилича на баща си!
За килограмите и аз да кажа......Омъжих се 55 кг.Родих първото дете 80 кг.След 5,5 месеца забременях със  баткото и го родих 90 кг. Rolling EyesДве години след това бях 57 кг.Не съм пазила диети,сладко не спирах да ям,но почти не се сещах да се храня през деня,само кафе и цигари...След това спрях да пуша и започнах да ям.Сега вече в родилното бях 106 кг. EmbarassedТа днес показвам снимките от ооооооооонова време на едни мацки и едната каза,че трябва да се обадя на Пълна промяна. Mr. GreenСега съм 98 кг.и .....вече думи нямам за килограмите.Но за мъжа ми е голямо разнообразие.Постоянно се меня-дебела,много дебела,слаба.Сменям и прическа и цвят на коса.За 7 г.е бил с толкова жени Joy

# 254
  • София
  • Мнения: 1 078
Благодаря ви за комплиментите за дечицата ми Hug
Утре ще покажа на щерката какво сте писали. Тя от вчера откри за себе си скайпа и как се пише на компютъра и днес цяла вечер ме побърква - дай да напиша, та дай да напиша Laughing  После писа по скайпа на разни наши познати, ама никой не я удостои с отговор и милата легна много разочарована. Реших да не й казвам кое как се пише, та всичко е в оригинал Mr. Green Обаче знае, за разлика от много възрастни, че в български няма дума, която да завършва на "ъ". Това били учили наскоро и знае, че се пише, например, "часа", а не "часъ" или нещо подобно. За сметка на това "даржи" и други праскаме на воля, ноооо всичко с времето си Laughing

Общи условия

Активация на акаунт