Всяко ДЕКЕМВРИйско бебе пее, гука и се смее!

  • 9 255
  • 303
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 280
Хайййй мацки, ние днес голяма разходка му ударихме от 1 до 7 вечерта с кратко прибиране в 3:30 за кърмене.Утре пак се очертава хубаво време и пак ще се мотаме цял ден  Grinning

Целувки на Саша и да пише по често  Heart Eyes

Турнахме се и ние в албума снимката е от вчера сутрин (31.01) ама той и днес си е същия  Laughing

Аничка  Hug Hug Hug

Топчица ,честито лелче ,да ви е жива и здрава малката племеница   bouquet , честито и на Ема на Анайс на патерица   bouquet

# 256
  • Мнения: 684
Добро утро момичета!
Саша браво мила за хубавия пост Hug пиши ни по честичко!!!
Колко свежест внася един детски пост, все едно не си пред компа, аз поне така се почувствах!
Анайс да ти е жива и здрава Ема (на патерици) и малкия човек разбира се Simple Smile
Вещичка вземи отвори бутик за плетива...прекрасна жилетка си оплела на малката нинджа-сега го турни на някоя корица от списание и няма никой да се съмнява в реалността.
Моя младеж нещо е неспокоен тези дни...едно гърчене пада , направо го съжалявам.Особено след като се наяде...малеее гърч и рев, незнам дали има други деца така. През ноща като се събуди яде само от цица, без дохранване и няма гърч, няма нищо. Това АМ прави тези гадости-Аптамил е, но май следващата кутия ще е Лакта Био Peace Дано спре да се мъчи горкичкия.
Бабче наистина ли трябва и със смяната на млякото да е так азахранването като с нова храна...и да се смесват двете млека в началото newsm78 никога не съм го знаела.
Днес пак се очертава хубав ден за разходки, лек и слънчев да е за всички!


Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 09:39 от lionkata

# 257
  • Мнения: 534
добро утро,
честити първи месечинки на Сашко на Нивеар и Никол на Милена29! Hug нека растат здрави и хубави хлапета Heart Eyes
...онзи ден направих тортата с котешките езичета и снощи я дегустирахме...ами хубава е Peace тавата се омете Mr. Green
Анайс беше питала защо се приготвя така АМ...ами за да се разтвори по-хубаво в по-топла вода, а след това доливаш с охладена, така че да не е много топло и го даваш за папане Peace
при нас е страхотна мъгла #Crazy и ме е яд, че няма да има разходки Tired

# 258
  • София
  • Мнения: 165
Добро утро и от нас с Нинка. Както обикновенно по това време си пием кой кафето - кой млякото и ви изчитаме писанията Flutter . При нас такова слънце е пекнало, че сега стягам багажа и хващаме пътя  newsm01 до някоя близка цивилизация.
Иве и аз снощи я спретнах, мъжът ми мърмори от седмица за нея - направи та направи   chef

Хайде весел и слънчев ден от нас. Бай  Hug

РС Честити първи месечинки на Сашко на Нивеар и Никол на Милена29!  bouquet

# 259
  • София
  • Мнения: 210
Добрютру  Grinning

Саша, много се радвам, че се включваш. Моята дъщеря също гледа във форума и иска да пише, но тя е по-малка от теб и се съмнявам, че ще се справи толкова добре с писането. Пиши ни по-често! newsm51

Льонката, аз лично не ги смесих като сменях млякото, направо преминах на новото, но при Анайс има смяна на много млека та затуй реших, че в случая това би било по-удачно.
Да ви споделя, ние спряхме капките срещу колики. Една вечер бяхме забравили да купим и момъка го кара без капки. Беше нервен между 8 и 12 вечерта, та на следващия ден побързахме да попълним липсата. Обаче със или без капки бебока си е мрънкяв вече 4 дни по същото време. Та решихме, че те не са решаващи и ги спряхме. Ще видим следващата седмица какво ще покаже.
В голямо зачудване съм по кое време да ходим навън.  newsm78 Храненето ни е около 1 на обяд и ни отнема поне час. Първо цица, после дохранване. И докато се оригнем, оповръщаме, сменим дрехите и най-накрая излезем, то слънцето вече се е скрило. А сутрин ми се струва хладничко. И семейството още спи, та докато ги разбудя, закусят и се стегнем към парка то станало време за папкане. Въобще голЕма драма!  #Crazy

# 260
  • София
  • Мнения: 1 020
Добро утро и от нас.
Честити месечинки на порасналите бебоци.
САША голяма сладурана си  Hands Clap Hands Clap. Май скоро време майка ти няма да има достъп до компютъра и ти ще ни разказваш какво прави малкия Филип.
Бабче е не можеш ли на вън да го нахраниш малкия?
Аз днес мисля в 1 да я нахраня наща мома и да отивам в парка, и ако огладнее да я нахраня на вън, то е грехота това време да се изпуска.
Приятни разходки на всички и спокойни бебета.

# 261
  • София
  • Мнения: 1 078
Добро утро от мен и всичките ми налични деца  Laughing
Искам да ви кажа вече от собствения ми опит - НЕ яжте зеле, ако кърмите. Малкия не спря да реве от корем, ама аз нали съм експериментатор, та реших да пробвам, че мноооого ми се дояде. Та така, фъстъците и зелето при нас действат отрицателно, а от цитрусовите и меда нямаме оплаквания Rolling Eyes

А сега пак отстъпвам мястото на малката маймуна, че ми досажда пак и се възмущава, че я нарекох маймуна Mr. Green


здравейте майки аз съм Саша Two Heartsвчера бях на ски  Nature Snowmanи в началото плаках защото ме беше страх но успях Joyи това ме радва  Hands Clapа пък и сам поканена на рожден ден newsm59и брат ми вече си лапа пръстите smile3520иаз съм ученолобивка smile3523 smile3529и имам само отлично по буквара Flutterи реших да промена цвета newsm78


Това беше дъщеря ми, писа това 40 минути и, както гледам, от скромност няма да умре Mr. Green

Бабче, давай я твоята умница и тя да се включва, а ние ще разберем какво иска да напише Wink дори и да има малко грешки Peace

Забравих да честитя на малките месечинки Heart Eyes Да бъдат малки послушковци и папкат и спинкат добре Hug

И още...и ние вече ометохме тавата с тортата Crazy Страшно вкусна smile3539
Обаче мисля да си купя някакви формички за малки кръгли пастички, защото консистенция на тортата ми се струва по-подходяща за това. Да слагам по формички и да замразявам така, а после обилно стърготините и едно орехче  отгоре. Ще изглеждат като от магазин 100 грама сладки, техните са все такива newsm26

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 10:52 от veshti4ka

# 262
  • Мнения: 534
Саши, браво на теб...значи първа скиорка си Heart Eyes карай смело напред и ще си първенец Peace както на пистата, така и "по буквар" Hug
veshti4ka, аз също си мислех за следващият път да наслагам тази торта в чаши и пак някаква подобна украса и ще стане супер...си мисля Wink

# 263
  • София
  • Мнения: 1 020
Момичета вижте на какво попаднах (една приятелка ми го изпрати).

маймунска тема

Ако имате време прочетете я. Наистина е интересно, аз от една седмица чета темата и се чудя в кой свят живеем.

# 264
Здравейте момичета!

Честити месечинки на Сашко на Нивеар и Никол на Милена29!!!

Днес се понаспахме, въпреки , че се кърмихме в 2 и после в 7, дремнахме му до 10 и 20, такъв сън отдавна не е било.
Дамян напоследък прави по две паузи от 5 часа- 19-2 и 2-7 или плюс минус някой час, но при първата пауза спи малко. Не ми е най-удобния вариант, ама никой не ме пита  Laughing
Иначе много зверски си смуче палеца и така джвака, че ни буди през нощта.
Минали сме на мнооооого хранения, отказва си добавката, само привечер си я яде, и през деня се храмим на 1-1.5-2 часа. В резултат на което подгизвам през нощта, защото на дребния му се спи Laughing, изобщо-луда бебешка работа.
Иначе акаме на 2 дни веднъж и страаааааааашен зор, и термометъра не помага, иначе консистенцията е добра обикновено, понякога има и слуз, но педиатътът каза"не се тормозете, нищо му няма". Добавката е Фризо ХА, някой има ли наблюдения?
 Сега ще поизлезем, приятна разходка на разхождащите се и приятна почивка на оставащите у дома!

Нони, не ми се отваря линка.

Хубав ден  Hug

# 265
  • Мнения: 6
    smile3510 smile3522 Здраве и бебешки усмивки за всички малки бонбони !

# 266
  • Мнения: 219
Честити месечинки, на имащите  Hug
Саша, направо превземай компа и ни осведомявай какво става при вас  Heart Eyes
Аз пък да ви се похваля. Вече слинга е изпран и изгладен. Докато ви четях я сложих вътре, така яде (малко не й беше най удобно, ама става). Сега спи в слинга, а аз си пиша като бял човек, че и хапвам сандвичите дето тати ни е направил. Абе тоя слинг си е цяло чудо Simple Smile Жената има дъщеря на 4г и още я носи с него, но на гърба вече, че краката й  са дълги и й пречат като е на страни.
И да ви кажа нещо за носенето. Не знам дали сте обърнали внимание, че в каквато и поза да е сложено бебето крачетата от колената са винаги отвън (освен ако не гледа на пред, ама трябва да е босо, пък сега не е подходящо). Мисля да накарам тати да ни снима и по-точно нея, да я видите как спинка сладко  Heart Eyes
Днес мъжа ми  ще ходи да помага на майка ми със счет, че не смогва (за 2м вкара цялата година всичко...счет ще разберат за кво иде реч). А аз мисля да се разходим с бебка, че вече си имаме с какво да се придвижим Simple Smile
Колкото до НОИ, то е абсурд да се свържеш по тел, не знам някой от вас как са успели, аз не успях.

# 267
  • София
  • Мнения: 1 078
Нонич, и аз не мога да отворя линка.

Цвети, честита придобивка. Вие сте големи вече, затова стърчат крачката, иначе на Филип чак сега почнаха да стърчат, ама той си е голям.
А чак до 4 години със сигурност няма да го нося. Тези мъже все някой трябва да носи на гърба си, аз само докато е бебе, не и по-късно Laughing
То на 4 години е голямо дете вече, как ще го носи? Shocked А и бая тежичко сигурно, ама всеки сам си знае де.
Ти, щом си мобилна вече, трябва да измислим как да се видим да ти дам памперсите.

# 268
  • София
  • Мнения: 1 626
Добър ден, най-накрая и от мен!

Ей снощи голям зор беше. Имам чувството, че това моето дете не може да заспи за повече от 10 минути. Както спи и се стряска, размахва ръце и рев. И пак отначало. Обаче мен и друго ме притеснява. Не е акала повече от 24 часа вече. И си мисля да не би да е неспокойна от това. Сутринта като й сменях памперса беше акала съвсем минимално количество колкото нокът, НО стоеше като топче и се търкаляше из памперса. Възможно ли е на толкова малко бебе да са му твърди акитата. Дайте съвет, как да й помогна. Вчера и варих чай от анасон за коликите, възможно ли е от него да се е запекла.

А, и да знаете как ви завиждам за разходките. Нашият тати не дава да ходим навън. Страх го било, че е малка още. онзи ден майка ми я свали на ръце до пейките пред блока за 5 минути и като му казах, ме направи луда  Outta Joint
А какво е чудничко времето навън. Агитирам го да излезем тримата с количката, ама не...
А доктора ни каза, щом е над 10 градуса температурата няма проблем. Ама върви, че обяснявай...

# 269
  • София
  • Мнения: 1 078
Маце, та вие сте на един месец, как няма да излизате Shocked Зимните бебета след 2-ра седмица вече могат да излизат, а вие 30 дни стоите вкъщи , при това на такова хубаво време Naughty Не е правилно това, категорично заявявам. Питай мъжа ти откъде почерпи тази ценна информация дете на един месец да седи вкъщи.
А за топчето вече е притеснително.Прилича на запек. Обади се на педито и виж и в Библиотеката нещо.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт