Интерпретация на сън

  • 22 352
  • 218
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
хм,интересно, и аз имам такива сунища с пропадания,само че винаги са стълбища

# 61
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 401
И последно за асансьорите  Laughing
Това с пропаданията  - ясно
А излитащите какво трябва да говорят? Simple Smile И те са си доста страшни

# 62
  • Linz
  • Мнения: 11 619

Rainbird, може ли да дадеш малко повече интерпретация за пропадащ асансьор. Доста често съм сънувала такъв и такъв, който излита на горе..Много рядка успявам возейки се на асансьор на сън да  спра на етажа, на който искам.. Crazy .Тогава само си повтарям.. ще спре, ще спре..

сега не сънувам, но като малка редовно ми се случваше и точно като при теб - не само надолу, а и нагоре, минава 11-тия етаж и продължава незнайно накъде; страх ме беше да вляза в асансьор заради тези сънища и до сега предпочитам стълбите, колкото и висока да е сградата...
И аз често сънувам асансьор, който подминава последния етаж и продължава нагоре, а аз се будя от страх... Но защо при теб е 11 етаж?!...
... Както и прииждаща към мен огромна водна маса.
Заради тия сънища не обичам да се возя в асансьори (по-специално до последния етаж) и ме е страх от морски вълни.

# 63
  • Мнения: X
аз пък познавам хора,които твърдят че никога нищичко не сънуват и някак си странно ми звучи,аз почти винаги сънувам по нещо

# 64
  • София
  • Мнения: 4 025
И аз често сънувам асансьор, който подминава последния етаж и продължава нагоре, а аз се будя от страх...


И аз . Някой знае ли какво тълкувание има този кошмар?

# 65
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
И аз често сънувам асансьор, който подминава последния етаж и продължава нагоре, а аз се будя от страх...


И аз . Някой знае ли какво тълкувание има този кошмар?
Издигане в службата....

# 66
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Кошмари ли са ? Общо взето човек се плаши да разбере за себе си неща, които не му хареват, за които е бил наказван, за които му е било внушено, че са лоши и за това не ги допуска до съзнанието си ...такъв един асансьор може да е опит за надзъртане, но трябва да се преодолее страха... важно е да стане ...

# 67
  • София
  • Мнения: 4 025
Кошмари ли са ? Общо взето човек се плаши да разбере за себе си неща, които не му хареват, за които е бил наказван, за които му е било внушено, че са лоши и за това не ги допуска до съзнанието си ...такъв един асансьор може да е опит за надзъртане, но трябва да се преодолее страха... важно е да стане ...

За мен са кошмари, тъй като в съня си знам , че след като мине и последния етаж и не спре, сградата има покрив и едва ли не ще ме премаже в него.Не мога да се насиля да го доизсънувам, за да разбера какво всъщност става, от страх.

# 68
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За мен са кошмари, тъй като в съня си знам , че след като мине и последния етаж и не спре, сградата има покрив и едва ли не ще ме премаже в него.Не мога да се насиля да го доизсънувам, за да разбера какво всъщност става, от страх.
И аз така. Като че ли ме е страх, че ще подмине последната врата и няма да има как да изляза. Или пък че ще се удари в покрива и ще падне.

# 69
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
За мен са кошмари, тъй като в съня си знам , че след като мине и последния етаж и не спре, сградата има покрив и едва ли не ще ме премаже в него.Не мога да се насиля да го доизсънувам, за да разбера какво всъщност става, от страх.
И аз така. Като че ли ме е страх, че ще подмине последната врата и няма да има как да изляза. Или пък че ще се удари в покрива и ще падне.

 това , което написах се отнася по- скоро за слизащите асансьори...  newsm78

# 70
  • tardis
  • Мнения: 329

И аз често сънувам асансьор, който подминава последния етаж и продължава нагоре, а аз се будя от страх... Но защо при теб е 11 етаж?!...

при мен беше 11-ти защото толкова етажа май имаше блокът, в който живеехме когато ги сънувах; повечето кошмари са свързани с този блок, явно съм го смятала за важен;
и да, бяха кошмари, защото не можеш да спреш и да излезеш; ако пропадането е свързано със слизане в несъзнаването, то издигането може да е с много властен свръхаз, кой знае;
а пропадането беше сякаш до центъра на земята, минавах шахтата и започваха някакви подземни етажи с все по-големи номера, понякога ставаха трицифрени ...
колкото повече пораствах и разбирах себе си, толкова по-рядко сънувах подобни сънища; иначе бяха почти хронични, но аз живеех в психически потискаща обстановка... и откъсната от родителите си;
а издигането може да е и хубаво, но много зависи как се чувстваш; по-късно, като намаляха асансьорните сънища, често сънувах, че летя и беше хубаво;


Холограма, с Фройд започва психоанализата, но само започва; той вижда най-очевидното и срещаното, но то е само част от цялостната картина; други след него надграждат и виждат други такива части;
на практика всяко желание може да бъде изтласкано в несъзнаваното ако определени условия са налице;
дори това да ходиш на кино или да ядеш сладолед, стига Свръхазът да е програмиран така.;
та Фройд ми е много едностранчив, въпреки големия си принос...
Виж Юнг ми е по на сърце Wink

# 71
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

а издигането може да е и хубаво, но много зависи как се чувстваш;




Да, но не го допускаш за себе си

# 72
  • Мнения: 3 634
Аз съм много добра в интерпретацията на сънища!  Mr. Green Моите си ги тълкувам вярно. Веднъж се обадих на приятел в 3 през нощта, за да го предупредя за опасност, а той ми каза че е направил лека катастрофа.

Твоето море тъмно или бистро е? Спокойно или бурно? Има ли скали наблизо - стръмни, отвесни? Растителност? Тясна ли е плажната ивица...всичко е символика, питай чичо Фройд!  Wink

Аз често сънувам море и не защото хобито ми е ветроходство. За себе си знам какво означава - утеха! Само в близост до голям воден басейн я намирам. Другите елементи са лични.  Blush

# 73
  • Мнения: 59
На мен като дете ми се случваше много често да сънувам море. Седя сама на плажа посред нощ и ме залива цунами. И това го сънувах стотици пъти. Така и не разбрах какво означава.

Миналата година сънувах, че баща ми умира. След няколко дни наистина се случи.

# 74
  • Мнения: 183
снощи сънувах много странен сън,Спилбърг пасти да яде,и цял ден ме човърка какво ли значи
значи бяхме с милото някъде си и по едно време трябваше да се разделим,аз дойдох при моето семейство от едната страна на някаква висока стена,а милото с неговото остана от другата и вече щеше да идва края на света и отгоре се гледа как от страната на милото става страшно,а аз бях много притеснена и  ме беше яд,че се разделихме от моята страна нищо....и по едно време свърши ужаса и тел. ми звъни,милото да ми каже,че е жив,но е останал с един крак  Shocked Shocked Shocked ... или нещо подобно...направо събудих се почти готова да ревна Tired

Общи условия

Активация на акаунт