Интерпретация на сън

  • 22 376
  • 218
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 941
Поздравявам ви за темата, не е нужно да се гледа с присмех на нея...и ако някой наистина може да тълкува сънищата, го поздравявам   bouquet
Ако не се бъркам в ник-а Холограма има доста точни попадения   bouquet

Щв ви споделя един съм, който сънувах преди около 20 дена и който след една седмица, ми се "разясни"...
Какво значи "разясни" - случи се нещо, което не бих го свързала със съня...ако не си задавах постоянно въпроса какво значи...
Та сънувам: в една стая съм с няколко жени...гола стая, на едната и стена има врата към друга преходна стая...на вратата една по-плътна леля, с бяло, седи като на пропусквателен пункт. Редим се ние жените -аз най-накрая, защото ме е страх ще ме пусне ли, а искам да ме пусне да отида в другата стая.Защо искам - незнам, но знам че ме е страх...
На всяка жена лелята казва нещо шепнешком.
Идва моя ред и тя ми казва "а ти къде?",
аз: "ми и аз там"
тя: "ааааа там ходят тия дето им е топло"
аз: "ми и на мен ми е топло"
тя:"ааааа студено ти е, не ти е топло още"

и не ме пусна.....

тълкованието на съня ми.....ще ви го кажа....
но бих искала поне някой от вас, да се опита да ми го разтълкува...
Съня ми е доста показателен, за вътрешните ми тревоги...., но докато не се случи "случката", която го разтълкува, незнаех какво означаваше...

# 91
  • Мнения: 127
Според мен всеки според собствените си усещания може да разтълкува сънищата си .
mother-of-pearl за твоя сън си мисля от вчера ,но истината е че ми е трудно да го разтълкувам.


тълкованието на съня ми.....ще ви го кажа....

Ще се радвам да споделиш с нас!

# 92
  • Мнения: 2 448
Мога да тълкувам само моите, защото знам от какво са провокирани. Чуждите , за съжаление не .

# 93
  • Мнения: 941
Ще започна малко от далече за да ме разберете...
Месечният ми цикъл е 23 дена.
Съня го сънувам някъде към 20-ия ден от цикъла ми.
Същия месец ми закъснява за първи път и то сериозно - една седмица.
Факт е че искаме второ...и се надах този път да се е получило..
НО...на 31-ия ден "цъфнах"

Думите от съня си ги помня много ясно:
Цитат
:"ааааа студено ти е, не ти е топло още"
  - явно е ставало въпрос за корема ми....че съм празна... Sad

Съня го сънувах, преди въобще да ми е дошла датата на цикъла...и да се замисля, дали този месец се е получило...в смисъл, че не е в следствие на мои тревоги или подсъзнание..

# 94
  • Мнения: 1 212
Тази нощ сънувах, че чичкото от рекламата на "Леко" - в син гащеризон и с кофа жълта боя - отива до вратата на форум "Клюкарник", надига се на пръсти и написва с четчица "Спам-клъб".
А малко по-вляво проблясва нещо метално и масивно с леко размити очертания на катинар.
И се чува "Щрак". Laughing

Какво ли означава това?

 Peace ....   Laughing Laughing Laughing

Ето тук мога определено да се включа с тълкувание и аз  Mr. Green
Тъй както повечето "вещи в занаята "  Wink със сънищата знаят ....
За това дали един сън се сбъдва или не е от знаение кога го разказваш / споделяш/ пред други .... сутринта или следобеда в деня последващ въпросния сън.
И тъй като часа на поста е гледам ... 11.48  - точно на обед , въпроса за реализацията му е спорен  Mr. Green
yes

# 95
  • Мнения: 13
Сънувах обесено дете - момче, на около десет години, със светла коса - много гадно...  Какво ли е това?

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 05:12 от Malko diva

# 96
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз сънувах, че двамата с дядо ми (който почина отдавна) плачем за едно мое бебе, което е починало. Мъката ми беше огромна. Събудих се и пак заспах. После пък сънувах, че ми падат зъби (но това го сънувам често, а и снощи си мислех, че тия дни трябва да отида на зъболекар- имам зъб за вадене)... докато гоня самолет (да не изпусна полета).

# 97
  • Мнения: 335
Рени, нали сама си знаеш, че това означава огромно вътрешно напрежение от стаени притеснения и страхове.

А да плачеш насън си е защитна реакция - точно както да плачеш наяве.
Но насън се случва най-често, ако не го правиш наяве, ако имаш причини да го потискаш, когато си буден.

# 98
  • Мнения: 335
Сънувах...  Какво ли е това?

Най-вероятно си изживяла тежко ситуация, в която решението е било във властта на друг, извън твоя контрол, а ти си смятала последствията за много важни.

Някой е имал силата да наложи властта си и да придобие нещо от друг човек (може и от теб самата) и това, което човекът (или ти) е бил принуден да направи ти оценяваш като проява на чуждата лошотия (незаслужена злоба, алчност или невъзпитание).
С две думи - чувстваш се безпомощна пред нещо, но в същото време се натоварваш с подсъзнателния упрек към себе си, че може би има някакъв начин да предотвратиш последствията, ако навреме се сетиш как.

Може би скоро си си правила равносметка от конфликт или трайно неразбирателство с някой друг (например колега или роднина) колко твоята добронамереност те прави беззащитна пред безочието на другите около теб.


ПП Да не би да ви предстои делба на наследствен имот?

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 09:56 от Холограма

# 99
  • Варна
  • Мнения: 640
Мъжа ми често сънува потоп, казва че голяма вълна ни залива. Сънят му не се повтаря, а се случва по различен начин, но толкова често, че чак говорихме за преместване от Варна Simple Smile. Хайде, кажете, да се местим ли?

# 100
  • Мнения: 335
Мъжа ми често сънува потоп, казва че голяма вълна ни залива. Сънят му не се повтаря, а се случва по различен начин, но толкова често, че чак говорихме за преместване от Варна Simple Smile. Хайде, кажете, да се местим ли?

Сънят му може да е проява на чувство за безсилие по отношение на нещо - може би в работата.
Проблемът може да е и финансов - един вид: пак метрологичен  Laughing ...
Но вълната да не идва от морето.

# 101
  • Мнения: 335
... Забравих, от което много ме е срам. Обадих се на майка ми тази сутрин и тя ми каза, че вчера е ходила на църква да запали свещичка за баба ми...

Днес е Черешова Задушница. Запалете по една свещичка, ако отдавате значение на това:

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=262278

# 102
  • Варна
  • Мнения: 640
Холограма, да, така е, много се тревожи за работа, и да- вълната идва от морето.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 640
И свещичка запалих, но в къщи.

# 104
  • Мнения: 532
Не прочетох цялата тема,но искам да ви кажа,че един сън ми показа че живота ми ще се обърне на 180 градуса!
Сънувах го веднъж ,но толкова особен съм не съм имала,бях сигурна че значи нещо ,но не можеш да си го рзтълкувам.Пуснах тема във един форум,получих няколко отговора.Единия беше че ще скъсам със всичко старо.Че живота ми ще тръгне във съвсем друга посока,и това без да съжалявам за това което загърбвам.Нараво ми се видя невероятно.Жовота ми от години течеше нормално,работа,семейство,деца...нормалните неща..не ми се вярваше че точно в това ще е промяната.И така след една година наистина обстоятелствата станаха такива че започнах всичко наново, и то наистина без съжаления Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт