Интерпретация на сън

  • 22 357
  • 218
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
Сънувах снощи Доналд Тръмп.
В съня се разказваше за това как мъжът ми ще започва работа в негова фирма.
Първо доста време стояхме пред някакъв осран кенеф и се визрахме в л..та вътре. Тръмп също. После тръгнаха нанякъде с мъжа ми.
Мъжът ми се връща и казва:"Абе аз си мислех,че Тръмп е пич, обаче се оказа обикновен дърт педераст!" (след кратък разговор става ясно,че уж го повикал да поправи технически проблем,а го чакал увит в хавлия) Thinking

# 151
  • Мнения: 335
... В съня се разказваше за това как мъжът ми ще започва работа в негова фирма.
Първо доста време стояхме пред някакъв осран кенеф и се визрахме в л..та вътре. Тръмп също. После тръгнаха нанякъде с мъжа ми.
Мъжът ми се връща и казва:"Абе аз си мислех,че Тръмп е пич, обаче се оказа обикновен дърт педераст!" ...

Превъзбудена си от посещението на Кондолиза.
Обещавала нещо за падане на визи срещу да си дадеш пръстовите отпечатъци, ДНК, ириси и анален секрет в тяхната база данни.

А всъщност като ги били натирили поляците с техните ракети и тя е дошла да ги влачи тук, в техните военни бази, се оказва, че май става дума за анален   екс.

http://dnes.dir.bg/2008/07/09/news3179676.html

# 152
  • tardis
  • Мнения: 329
Ако някога успеем да разберем сънищата си, то това би било една от най-големите крачки в еволюцията ни. До момента ни е ясно, че човек не може ( още не се е научил ) да ги контролира или предизвиква, а съвсем малък процент от световното населние могат вече да ги тълкуват, а те ( сънищата ) винаги означават нещо.
 

Казват, че има хора, които могат да си контролират сънищата. Аз лично не познавам такива.
Изкуството на осъзнатото сънуване
Мерси за линка:)
Само да вметна, че осъзнатото сънуване не е напълно едно и също с контролираното. Може да сънуваш осъзнато и да не можеш да контролираш съня, само да участваш в него, да разглеждаш и т.н.
Инцидентно съм сънувала няколко пъти така, но само веднъж можах да контролирам сценария и то частично. Мисля, че има хора, които могат да предизвикат подобни сънища целенасочено. Но за да можеш да сънуваш така обикновено се иска голяма дисциплина и добра мотивация (каквито нямам), защото опитите могат да продължат с месеци.

btw, гледам хубава тема се е заформила и си имаме вече надежден тълкувател на сънища...; може и да се възползвам по някое време Simple Smile


# 153
  • Мнения: X
Доста често,когато съм в полубудно състояние, сънят продължава да витае в главата ми,но аз съм почти будна и осъзнавам какво сънувам. После,когато пак заспя,дори в съня си усещам,че със събуждането и осмислянето на съня вече съм му задала съвсем друга посока.

# 154
# 155
  • Мнения: 278
Някой да каже какво означава ако сънуваш котка с рогца?

# 156
# 157
  • Мнения: X
Някой да каже какво означава ако сънуваш котка с рогца?
а)Мислиш нещо за врага си.
б) Врагът ти е рогоносец
в)Абе ти да не изневеряваш на врага си,като си си намерила друг враг?
г) Сънувала си дявола. Изкусителя.Мяуу Twisted Evil-ей тва ми прилича на котка с рогца.
 д) употребявала си доста горепосочения емотикон

# 158
  • Мнения: 4 392
Някой да каже какво означава ако сънуваш котка с рогца?
А имаш ли котка?

# 159
  • Мнения: 278
Имам.
Като я стиснах за рогцата си смени няколко цвята на козината.
В общи линии това беше съня.  newsm78

# 160
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Изчела съм всички теми за сънища и странни преживявания. И какво сънувах... бях там, където съм израснала- често сънувам това място. Погледнах към небето и видях, че съм огряна от сноп силна светлина. Вдигнах ръцете си напред и нагоре (под ъгъл от 45 градуса), почуствах се страшно приятно обляна от слънчевата светлина, обзе ме чувство на безметежно щастие и хармония- невероятно, неописуемо усещане. Тогава политнах- ръцете ми сочеха посоката, издигах се все по-високо. Помислих си "никога не съм се качвала на покрива на блок, сега ще видя какво има там", прелетях над блока като го разгледах. Тогава си казах "това било значи за което говорят... наистина много реално изглежда, но все пак е само сън, другите не го ли осъзнават?!". В този момент реших, че любопитството ми е задоволено и искам да се приземя. В този момент се събудих.
И друг път съм сънувала много емоционални сънища- чувства, каквито никога друг път не съм изпитвала. Но не са само положителни емоции, често са кошмари. Няма да забравя адът (сънувах го преди 15 год.), усещането беше меко казано ужасяващо, но просто не подлежи на описание. Емоциите, които изпитвам на сън са по-силни и някак по-реални... Не знам откъде идва тази илюзия Rolling Eyes

# 161
  • Мнения: 167
Емоциите, които изпитвам на сън са по-силни и някак по-реални... Не знам откъде идва тази илюзия Rolling Eyes


И при мен е точно така. Някак прекалено истински са някои мои сънища, особено чувствата в тях. Иначе съня, който описваш е страхотен. Аз така веднъж сънувах как ходя по вода  Laughing Стъпвам на водата и си казвам - "Мале то било супер лесно"

# 162
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
А някой летял ли е насън? Имам предвид не със самолет или някаква машина, а той самия да лети?? В това съм спец. Обикновено бягам от кучета или змии.
А много често сънувам някоя умряла приятелка в катастрофа. Случвало ми се е и да сънувам случили се в бившото минало събития, но леко да ги променям.
И да не изброявам хаотично, на ви сън:
Аз съм на планина, познах мястото, Паничище. В един момент тръгват да ме гонят глутница кучета, а аз летя. Внезапно влизам (летейки) в един замък и търся свой приятел. Той пък ме затваря в една стая, която удивително прилича на антрето в баба ми. Седя аз на едн канапе (точно както в реалната къща) и в един момент започват наоколо да пъплят змии, една от които много голяма и говори. Аз политам (нали мога  Sunglasses ), но ми се спи и се опитвам едновременно да спя и да летя, но змията ми обяснява как ще се уморя и ще падна при тях.
Събужда ме майка ми и ми обяснява, че съм мрънкала. Явно доста силно, щом ме чува от другата стая (през лятото спим на отворени врати, за да се проветрява).

Идеи в моя телевизор ли е проблема?  Laughing

# 163
  • Мнения: 278
Според Пиер Дако, разгадаването на съня става от сънуващия. Всички места, предмети и хора които сънува носят някакъв заряд, спомен, събитие, което само сънуващия знае и може да обясни. Например майка ми изпитва панически страх от коне, за нея сънуването на кон=кошмар, съпруга ми обожава коне, сънуването им за него е с положителна емоция.

# 164
  • tardis
  • Мнения: 329
А някой летял ли е насън? Имам предвид не със самолет или някаква машина, а той самия да лети?? В това съм спец.

Като малка много често, да. Но е било по-скоро приятно, без змии и други подобни. През цялото време съм заета да се удивлявам колко било просто и как всеки може, но му трябва малко само, как не съм се сетила досега и т.н. Летя и се удивлявам, това е. Един път с подобно усещане, в същата точка от тялото, се прехвърлих от едно място на друго. Сигурно е символ на нещо, но досега не съм виждала да е свързано с конкретни ситуации от ежедневието...
Интересно ми е какво изпитваш като летиш. В смисъл - ти предполагам нямаш крила, като на птица, например, осъзнаваш ли точно как го правиш? При мен е едно особено усещане в центъра на тялото и е много силно, защото и в будно състояние мога да го възпроизведа, просто като помисля за него. Без да политна, разбира се Simple Smile

Според Пиер Дако, разгадаването на съня става от сънуващия. Всички места, предмети и хора които сънува носят някакъв заряд, спомен, събитие, което само сънуващия знае и може да обясни. Например майка ми изпитва панически страх от коне, за нея сънуването на кон=кошмар, съпруга ми обожава коне, сънуването им за него е с положителна емоция.

Да, точно. Затова съновниците не са особено удачни, защото отчитат само символите, запазени в родовата памет, т.е. колективните. Индивидуалните са някак по-важни, но сякаш по-труднодостъпни.

Общи условия

Активация на акаунт