Интерпретация на сън

  • 22 365
  • 218
  •   1
Отговори
# 165
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
А някой летял ли е насън? Имам предвид не със самолет или някаква машина, а той самия да лети?? В това съм спец.

Като малка много често, да. Но е било по-скоро приятно, без змии и други подобни. През цялото време съм заета да се удивлявам колко било просто и как всеки може, но му трябва малко само, как не съм се сетила досега и т.н. Летя и се удивлявам, това е. Един път с подобно усещане, в същата точка от тялото, се прехвърлих от едно място на друго. Сигурно е символ на нещо, но досега не съм виждала да е свързано с конкретни ситуации от ежедневието...
Интересно ми е какво изпитваш като летиш. В смисъл - ти предполагам нямаш крила, като на птица, например, осъзнаваш ли точно как го правиш? При мен е едно особено усещане в центъра на тялото и е много силно, защото и в будно състояние мога да го възпроизведа, просто като помисля за него. Без да политна, разбира се Simple Smile


Е, не винаги ме преследват змии и кучета и добре че е така, иначе да съм спряла да спя направо   Crazy . Наскоро доста често сънувам, че летя, тая нощ летях на плажа в Росток, предната пък в къщата на баба ми. А чувството и при мене е някъде точно в центъра на тялото и правенето на завои е много лесно, сякаш само леко се накланям за да завия или пък се изпъвам за да увелича скоростта. Обаче още не съм усвоила спирането, все имам чувството че ще се забия нейде.
И аз мога да възпроизведа чувството наяве, но винаги се спирам. Май шубето ме хваща Rolling Eyes
А за кучетата и змиите мога да дам обяснение - и от двете имам панически страх. Но в съня ми винаги има и затворена врата, което направо ме кара да съм на тръни понякога ...

# 166
  • Мнения: 1 470
Моля някой да ми каже какво оздначава да пребиваш хора на сън?!Последните години основно това сънувам,и започвам да си мисля вече че съм психично обременена...Бия само лошите,но все пак... Crazy

# 167
  • Мнения: 67
Сънувах , че както си седя на диванчето виждам една котка оранжева на цвят, в стаята . Няма от къде да е влязла свен от терасата Shocked. Отворих входната врата да излезе и през това време се появи още една сива. Докато  вече затварях вратата , един вид леко успокоена , виждам как тази котка си сменя цвета за секунди , става от  оранжева  черно -бяла  Shocked. Качих се на масата в хола ,треперех от страрх, а баща ми ми даваше да пя вода, а на гости ни бяха съседка и дъщеря й, бременна(а тя в действителност наистина е бременна). ВЪрвях по няква улица и там се разминах с човек , който си разхождаше котката с каишка и виках от страх , че ме е страх.Много се страхувах през цялото време. Изведнъж вървях по друг път , а там едно куче докато ме ръмжеше направо скочи в торбичката ми която носех. Толкова истинско беше всичко  .... Като се събудих се разплаках Cry

Последна редакция: сб, 19 юли 2008, 10:35 от jullii

# 168
  • Мнения: X
Моля някой да ми каже какво оздначава да пребиваш хора на сън?!Последните години основно това сънувам,и започвам да си мисля вече че съм психично обременена...Бия само лошите,но все пак... Crazy
И аз това се питам,Червена шапчице. Имах период на сънища , пълни с насилие,упражнявано от мен. Първия път като ми се случи да пребия някого насън реших,че най-вероятно е подтисната агресия, тъй като в действителност не разполагам с физически дадености да пребия когото и да било, а в сънищата си бях жестока и хладнокръвна.

# 169
  • Мнения: X
Сънувах , че както си седя на диванчето виждам една котка оранжева на цвят, в стаята . Няма от къде да е влязла свен от терасата Shocked. Отворих входната врата да излезе и през това време се появи още една сива. ....
хм..котка-хамелеон... Thinking

# 170
  • Мнения: 67
Сънувах , че както си седя на диванчето виждам една котка оранжева на цвят, в стаята . Няма от къде да е влязла свен от терасата Shocked. Отворих входната врата да излезе и през това време се появи още една сива. ....
хм..котка-хамелеон... Thinking
а де? кво ли може да е newsm78

# 171
  • Мнения: 515
На мен пък сънят ми днес беше много странен. Сънувам че ще се женя, но роклята не ми харесва . Облечена в грозната сватбена рокля а в дамската си чанта имам купища пари(по 100 зелени).. Водя разговор с разни хора.. Всички ме гледат и усещам че тези пари са крадени, но са в мен, опитвах се да ги укрия.. Много странно беше, после бях с друга рокля по-малко грозна но пак не ми харесваше... newsm78 newsm78 Какво ли значи това?

# 172
  • Мнения: X
Сънувах , че както си седя на диванчето виждам една котка оранжева на цвят, в стаята . Няма от къде да е влязла свен от терасата Shocked. Отворих входната врата да излезе и през това време се появи още една сива. ....
хм..котка-хамелеон... Thinking
а де? кво ли може да е newsm78
знаеш ли, много често като сънувам котки, ме е страх от тях. Чудя се дали твоята ,променяща цветовете си котка и страхът ти от нея не е въсщност някакъв страх от двулични,враждебно настроени хора. По съновниците много често свързват котката с враговете ти.

# 173
  • Мнения: X
На мен пък сънят ми днес беше много странен. Сънувам че ще се женя, но роклята не ми харесва . Облечена в грозната сватбена рокля а в дамската си чанта имам купища пари(по 100 зелени).. Водя разговор с разни хора.. Всички ме гледат и усещам че тези пари са крадени, но са в мен, опитвах се да ги укрия.. Много странно беше, после бях с друга рокля по-малко грозна но пак не ми харесваше... newsm78 newsm78 Какво ли значи това?
а омъжена ли си?

# 174
  • Мнения: 67
Сънувах , че както си седя на диванчето виждам една котка оранжева на цвят, в стаята . Няма от къде да е влязла свен от терасата Shocked. Отворих входната врата да излезе и през това време се появи още една сива. ....
хм..котка-хамелеон... Thinking
а де? кво ли може да е newsm78

Всъщност , в действителност ме е страх от котки .Макар , че до сега не е имало причина за това, нито ме е нападала нито ме е драскала и тн. И , днешно време ,човек незнае на кой може да има вяра.  Confused Благодаря ти за интерпретацията Hug
знаеш ли, много често като сънувам котки, ме е страх от тях. Чудя се дали твоята ,променяща цветовете си котка и страхът ти от нея не е въсщност някакъв страх от двулични,враждебно настроени хора. По съновниците много често свързват котката с враговете ти.

# 175
  • Мнения: X
Да, и аз винаги си имам едно наум с котките,макар че иначе ги харесвам.В някои мои сънища ме нападат и хапят, много рядко ги сънувам като онези мили мъркащи пухкави животинки. Чела ли си "Черният котарак" на Едгар Алън По?

# 176
  • Мнения: 67
Да, и аз винаги си имам едно наум с котките,макар че иначе ги харесвам.В някои мои сънища ме нападат и хапят, много рядко ги сънувам като онези мили мъркащи пухкави животинки. Чела ли си "Черният котарак" на Едгар Алън По?
не , не съм Thinking

# 177
  • Мнения: X
Да, и аз винаги си имам едно наум с котките,макар че иначе ги харесвам.В някои мои сънища ме нападат и хапят, много рядко ги сънувам като онези мили мъркащи пухкави животинки. Чела ли си "Черният котарак" на Едгар Алън По?
не , не съм Thinking
много е зловещ,явно и По е сънувал котараци Joy

# 178
  • Мнения: 67
Да, и аз винаги си имам едно наум с котките,макар че иначе ги харесвам.В някои мои сънища ме нападат и хапят, много рядко ги сънувам като онези мили мъркащи пухкави животинки. Чела ли си "Черният котарак" на Едгар Алън По?
не , не съм Thinking
много е зловещ,явно и По е сънувал котараци Joy
много обичам психо-трилъри....но напоследък не мога да гледам, спя на светло , страх ме е Tired

# 179
  • Мнения: X
И аз се вдетинявам напоследък. Имах един случай скоро, в койото щях да се побъркам от страх от тъмното.

Общи условия

Активация на акаунт