Интерпретация на сън

  • 22 363
  • 218
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 179
За Юли - според този сън с котките, е предупреждение за нещо, в смисъл да не звуча така страшно, но си мисля, че някой ще се опита да ти попречи за нещо, някакъв план,начинание, може изобщо да не е нещо серизоно, но ще има спънка при изпълнението му, и то на няколко пъти...
За Вики - според мене този сън с роклята, и парите ще означава някаква ситуация, в която ще се почувстваш за кратко в неудобно положение, но ще съумееш да излезнеш от положение(сменяш роклите)...
Това са си просто мои интерпретации...

# 181
  • Мнения: 67
Има логика в това , което казваш  Thinking, и без това в нщо не ми върви последно време  ooooh!

# 182
  • Мнения: 1 470
Моля някой да ми каже какво оздначава да пребиваш хора на сън?!Последните години основно това сънувам,и започвам да си мисля вече че съм психично обременена...Бия само лошите,но все пак... Crazy
И аз това се питам,Червена шапчице. Имах период на сънища , пълни с насилие,упражнявано от мен. Първия път като ми се случи да пребия някого насън реших,че най-вероятно е подтисната агресия, тъй като в действителност не разполагам с физически дадености да пребия когото и да било, а в сънищата си бях жестока и хладнокръвна.
Първият път ме нападнаха и трябваше да се защитя...Но сега вече нападам аз...И то какви мъже,поне по сто и петдесет килограма... Crazy
В началото майка казваше че ще победя врагът си в спор,или нещо такова,но ми стана навик...И никак не е приятно...Все пак аз съм хуманен човек,обичам живота във всичките му измерения,и макар някой път да се държа твърдо,и агресивно,не означава че просто съм такава,а че съм провокирана от ситуацията...


А да сънуваш много бълхи?!Ама страшно много...Толкова много че имаше и доктори някакви,които говореха за напаст...Объркано беше... Hug

# 183
  • Мнения: 67
Шапчице, бълита са на пари Hug, пусни си тото Hug ,  а после ще почерпиш Mr. Green Wink

# 184
  • Мнения: 1 470
Шапчице, бълита са на пари Hug, пусни си тото Hug ,  а после ще почерпиш Mr. Green Wink
От една седмица пускам,защото пък дясната ръка ме побърка от сърбежи,но нищо...И моят мъж ме бъзика че гъбички съм хванала,не било на пари... Crazy

Ама ако наистина хвана някой джакпот...Ще се чуе!!! Hug

# 185
  • Мнения: 515
На мен пък сънят ми днес беше много странен. Сънувам че ще се женя, но роклята не ми харесва . Облечена в грозната сватбена рокля а в дамската си чанта имам купища пари(по 100 зелени).. Водя разговор с разни хора.. Всички ме гледат и усещам че тези пари са крадени, но са в мен, опитвах се да ги укрия.. Много странно беше, после бях с друга рокля по-малко грозна но пак не ми харесваше... newsm78 newsm78 Какво ли значи това?
а омъжена ли си?

Не ноп живея на семейни начала с моя приятел от 2 години..

# 186
  • Мнения: 22 444
Интересна тема, а чак сега обърнах внимание. ))
Признавам, че прочетох само първата и последната страница, но искам да разкажа и аз нещо.

Има сънища, които са винаги едни и същи и сънувам през определен интервал от време. Понякога са месеци, друг път минават 1-2-3г.
Ще разкажа последният, който сънувам от време на време и който винаги ме ужасява. Сънувах го доста отдавна, така че няма да мога да дам много подробности.
Това, което винаги се повтаря е, че мъж ме напада и аз в опита си да се защитя започвам да крещя. Но с ужас установявам, че само си отварям устата, напъвам се сякаш крещя, а никакъв звук не излиза. И така се мъча известно време, направо съм ужасена и съответно се събуждам. Винаги ми става много гадно от този сън, но си нямам и представа какво може да означава.

# 187
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Никога не съм сънувала, че проявавям каквато и да било агресия. Но преди време много често сънувах, че ме нападат и аз се опитвам да крещя, но от устата ми не излиза и звук. И на мен ми е интересно какво може да означава това.

# 188
  • Мнения: 67
 #Crazyсега излизах до магазина , и видях оранжева котка като в съня ми, изтръпнах, препотих се цялата , топли и студени вълни, незнам кво ми стана, но се почувствах странно Sad

# 189
  • Мнения: 641
За Юли - според този сън с котките, е предупреждение за нещо, в смисъл да не звуча така страшно, но си мисля, че някой ще се опита да ти попречи за нещо, някакъв план,начинание, може изобщо да не е нещо серизоно, но ще има спънка при изпълнението му, и то на няколко пъти...

Щом кучето е скочило в торбата няма страшно. Laughing Куче е приятел, който може би ще ти помогне. То и на яве ще те отърве от котките  Laughing

Помня като малка 3-4 или 5 годишна /понеже в този период ме е гледала баба ми/ сънувах,че падам по гръб от 2-я етаж и то през къщата, през стаите. Беше много гадно и се повтаряше често. Будех се с разтуптяно сърце.
И падах обикновено в кофа  Crazy

# 190
  • Мнения: X
На мен пък сънят ми днес беше много странен. Сънувам че ще се женя, но роклята не ми харесва . Облечена в грозната сватбена рокля а в дамската си чанта имам купища пари(по 100 зелени).. Водя разговор с разни хора.. Всички ме гледат и усещам че тези пари са крадени, но са в мен, опитвах се да ги укрия.. Много странно беше, после бях с друга рокля по-малко грозна но пак не ми харесваше... newsm78 newsm78 Какво ли значи това?
а омъжена ли си?

Не ноп живея на семейни начала с моя приятел от 2 години..
При мен също имаше булчински сънища в един период, в който още не беше ясно какво ще правим с приятеля ми. Смятам,че сънят,който сънувах тогава беше много показателен -пълно отражение на разговорите ни за общото ни бъдеще и на начина по който аз като жена изживявам нещата. Само ти можеш да разбереш значението на грозната рокля Peace

# 191
  • Мнения: 1 128
Това да искаш да крещиш на сън и да не ти излиза звук и на мен ми се е случвало, ужасно е.
Сънувах скоро, че съм в планината и я гледам отдолу стръмна и с високи зелени дървета. Все едно, че бях около Рилския манастир, същата гледка. Какво ли ще означава?

# 192
  • Мнения: 306
Аз тази нощ имах леко пророчески сън,много странен,имала съм и други подобни.Предполагам няма кой- знае какво значение,но ...Ако някой знае-да помага!
Та сънувах един човек,с който сме се засичали  преди време в градския транспорт/доста отдавна/.И тази нощ го сънувам и хоп-на сутринта го виждам,а дори не съм се сещала за въпросният човек,нямам обяснение.
Преди време пак съм имала подобни неща,които сънувам и после,още на сутринта се случват. Simple Smile

# 193
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Преди време пак съм имала подобни неща,които сънувам и после,още на сутринта се случват. Simple Smile
И аз така. И като се случи се сещам какво съм сънувала.

# 194
  • Мнения: X
Много често,когато сънувам хора, с които не съм се виждала отдавна,получавам някакви новини от тях после. Peace

Общи условия

Активация на акаунт