Интерпретация на сън

  • 22 374
  • 218
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 675
Да те ухапе змия, не е на хубаво.Аз преди да почине баща ми, сънувах че в къщи има змия.Нас ни подмина, но отиде при него.Пропълзя в скута му, не знам дали го ухапа.Може би сънят не е нищо страшно, а не предупреждава за някаква опасност.Това за монаха, може да е вашия ангел хранител, нали той е ваш приятел.
Аз пък и друг път съм споделяла сънищата си тук. Все сънувам, че с архангел Гавраил сме едно цяло/т.е. неговият дух е в мен и това става все на важни църковни празници, примерно Благовещение, Събор на архангел Михаил/, казват ми да отида на църква, но какво да кажа, не върви някак си.А когато изтеглих карта на Таро, Страшен съд, вече ми е много притеснено, защото знам какво значи. Thinking

# 211
  • Мнения: 3 675
Това Исус Христос ли било, не съм го сънувала, но това, което той пише е как да обясня, книгата на живота ти, в народните поверия се казва, че ангела хранител записва в свитък всички грехове и добри дела, направени от поверения му човек.
Този сън може и да се интерпретира в съвсем друга посока, като го сега чета по-подробно, но не искам да пиша за това, за да не стресна авторката.Ще кажа само това, че това може изобщо да не е Христос, особено, ако ти се усмихва и ти говори хубави неща/особено на празник, пък още повече седмица преди да загине, заради греховете на човеците/.Май това ми намирисва повече на Денница, или поне така се казваше навремето.Няма логика в това, защо Исус ще ти се усмихва и защо ще ти говори, че ти вървиш хубави неща, че има нещо, специално в теб,за да те заблуди и да се възгордееш. Thinking

# 212
  • Мнения: 4 392
Аз сънувах, че се срещам с Джеф Голдблум и той ме целуна страстно /по устата/.  Embarassed
Може би го харесваш. Wink


Govore6e mi za edna moq po4inala lelq, 4e ne bila tolkova dobra za kolkoto se predstavqla

Ето това горното е нещото, което ме  смущава в този сън.

Обичай ближния си повече от себе си! / Разбирай "без оглед на това, за колко добър го смяташ"/  Ако смяташ някого за добър, дори и да не е толкова добър,  той ще стане след време.
Може би точно в това се крие мъдростта на тази Божа заповед.


Няма логика в това, защо Исус ще ти се усмихва и защо ще ти говори, че ти вървиш хубави неща, че има нещо, специално в теб,за да те заблуди и да се възгордееш. Thinking
И защо да не може да се усмихва и да ти говори хубави неща? Не виждам логиката. Ако детето ми направи нещо хубаво, естествено е да го похваля, а не само да му се карам, като прави бели. Дали ще се възгордееш или не зависи от нивото на съзнанието ти, а Бог ги знае тези неща, нали?

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 14:27 от .

# 213
  • Мнения: 1 287
Vuprosnata lelq beshe mnogo dobra s men, vinagi kogato sa idvali na gosti mi noseha nestho sa hapvane Hug
Tova, che q sunuvah tazi nosht, v tozi kontekst, predpolagam e svurzano s fakta, che si misleh za neq sushtata vecher i za nqkoi neshta, s koito e oshtetila baba mi...
No za pochinalite-li nishto ili dobro!
Ne izpitvam nepriqzun kum tazi lelq, naprotiv, uvajavah q i se radvah na kompaniqta j.
Moje bi ne razqsnih, che vuprosniqt sun go sunuvah vuv vreme na golemi izpitaniq za men samata, problemi sus zdraveto i uchenieto. I v opredelena stepen imah nujda ot podoben sun, za da vuzvurna silite i samochustvieto si
Ta sunqt doide tochno na vreme, zashtoto nqkak si mi vurna vqrata... ako shtete...
Togava si kupih edno malko zlatno krustche(zashtoto za men vqrata e predi vsichko skromnost i ne obicham ogromni i luskavi neshta za afishirane) i otidoh na curkva na drugiq den.
Baba mi mnogo se razvulnuva ot sunq i iskashe dori da hodi da pita popa kakvo oznachaval, togava mi se stori smeshno, no sega ne mi struva chak tolkova losha ideq...
Abe, vremeto shte pokaje Rolling Eyes

# 214
  • Мнения: 4 736
Хора, снощи сънувах цяла вечер зайци. Големи домашни зайци, които разнасях със себе си в някакви стъкленици и се опитвах да ги продам. По-шантаф сън не съм сънувала през живота си. четох из разни съновници, но са много противоречиви тълкуванията. Ако някой има идея ще съм благодарна да сподели. Притеснява ме и факта, че половин час след като се събудя вече не помня какво съм сънувала, а тия зайци са ми пред очите цял ден.

# 215
  • Мнения: X
Хора, снощи сънувах цяла вечер зайци. Големи домашни зайци, които разнасях със себе си в някакви стъкленици и се опитвах да ги продам. По-шантаф сън не съм сънувала през живота си. четох из разни съновници, но са много противоречиви тълкуванията. Ако някой има идея ще съм благодарна да сподели. Притеснява ме и факта, че половин час след като се събудя вече не помня какво съм сънувала, а тия зайци са ми пред очите цял ден.
зайчето е радост.
Плюс това е плодовито животно, веднага го свързах със забременяване.
Аз няма да казвам какво сънувам,че напоследък е повече от ясно,че сънувам нещата, които ме е страх,че може да се случат. Sad

# 216
  • Мнения: 3 675
Аз преди години сънувах много странен сън и все се опитвам да дам някакво обяснение на него.Сънувам, че съм на центъра и има много хора.Въпреки, че е посред бял ден, небето изведнъж притъмнява и виждам, че се кани да завали доста пороен дъжд.Затова всички около мен решаваме да се скрием във военния клуб.Навън завалява, но .......ето тук идва странният момент в съня, не дъжд, а кръв, която минава през стените и виждам как хората стават червени от главата до петите.Някой, ще може ли да му го разтълкува.

# 217
  • Варна
  • Мнения: 784
Вчера един мой съученик и приятел се удави... а тази нощ сънувах, че ми пада зъб....

"Ако сънуваш, че ти падне зъб, скоро ще научиш за нечия смърт. Ако е кътник или мъдрец, ще почине далечен познат, а ако е преден зъб - твой близък роднина."

.... дали се отнася за приятеля ми или да очаквам още?  Confused Cry

# 218
  • Мнения: 67
Искам да споделя 2 съня с вас .
1 сън. Не помня всичко , но най-добре си спомням .. приятелят ми( почина преди месеци ) стоеше на вратата в стаята и сякаш се гевезункаше приятно, така както го правеше приживе и се усмихваше,това като че ли беше на излизаше от стаята.

2 сън.Срещнах се с бивша колежка. Някой ни закара до накъде с колата. Слезе от колата и останахме само двете.Аз бах отзад, тя до шофьора.Трябваше да се премести колата и тя я подкара така , както си седеше (отхпед до шофьора) Crazy.Чакахме да стане време за отварянето на магазина , в който уви работех , или щях да работя.Имах ключове , но изчаквах да стане точно 9 , да дойде и момичето с което работя .Но в приказки бях пропуснала кога е дошла. Като влязох ми направи забележка , че закъснявам, а дори имаше разни майстори вътре  Crossing Arms 

Общи условия

Активация на акаунт