Какво мляко давате след годинка?

  • 4 945
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 474
На 1г.6м. все още пие Нестле Джуниър или Аптамил 3. Редувам ги. Пие вече само през нощта и вечер на заспиване по около 150гр.

# 91
  • Мнения: 1 217
Вечер давам АМ-3.
Кисело мляко също го яде с удоволствие-Верея-4.5 %.
Също така правя кисели,грис и кус-кус с прясно мляко Млечко на Май дей.

# 92
  • по света
  • Мнения: 1 587
Адаптирано 3,кисело мляко и Активия.

# 93
  • Мнения: 90
Прясно мляко-домашно и АМ.
Според мен АМ си е химия и давам прясно винаги, когато имам.

# 94
  • Мнения: 3 695
Кърма - задължително давам сутрин и вечер, понякога надробено кисело мляко за закуска. За адапте не иска и да чуе.  ooooh!

# 95
  • Мнения: 19 307
При нас не са препоръчвали да давам прясно мляко след годинка. Има специално мляко за по-големи деца, което се пие след като се спре адаптираното.
Аз все още давам адаптирано и кърма.

# 96
  • Мнения: 1 420
Ние живеем в Англия. Педиатърката ни също препоръчва след годинката да се дава  пълномаслено прясно мляко. Аз смятам да продължа обаче с АМ за едногодишни деца поне още няколко месеца. Но иначе приготвям сутрешната каша на Карина с прясно мляко  Peace

# 97
  • Мнения: 596
Втора опция.

# 98
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Кърма.

# 99
  • Мнения: 391
Кърма до поне 2 години.
Екологично неподсладено кисело мляко от време на време от тогава.

Прясното мляко е да расте телета и е пълно с хормони, антибиотици и гной. Те моите са си телета, ама няма нужда Wink

# 100
  • Мнения: X
Дъщеря ми пиеше АМ до 7-ия месец, след това категорично го отказа. Мина на кисело и до днес много си го обича, акви количества е изпила, не е истина  Mr. Green Mr. Green
Така че кисело мляко, ако пиеше АМ щях да и давам пълноценно до към 1г.6м., след което пак кисело. Прясно мляко след две годишна възраст, преди това не го харесваше.

# 101
  • София
  • Мнения: 3 099
Лактана 3 е моят избор. Синът ми не протестира.

# 102
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Нестле Джуниър пие с удоволствие ,но не  иска нито прясно , нито кисело мляко(на 2г. и 2 м. е)

# 103
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Давам кисело още от 9 м тъй като моя калпазан  тогава тотално отказа АМ  Wink

# 104
  • Мнения: 5 140
Кисело мляко съм и давала, защото тя ми отказваше адаптето, беше на 10 мес. като започнахме киселото мляко.

Общи условия

Активация на акаунт