много съм притеснена

  • 2 764
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 049
Ех, тези доктори как така си говорят без изобщо да се сьобразяват как би се чувствала една бременна жена  newsm78 Не се притеснявай, много е рано още. След още някоя и друга седмица ще видиш резултата. Хубавите неща става бавно  Peace

# 16
  • Мнения: 5 539
Потърси доктор, който преглежда с вагинален ехограф. На този етап е съвсем нормално с коремен да не се види НИЩО.

# 17
  • Мнения: 1 877
И аз съм ЗА да отидеш на друг гинеколог

# 18
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Потърси доктор, който преглежда с вагинален ехограф. На този етап е съвсем нормално с коремен да не се види НИЩО.
Като ме гледаха с коремния ехограф ми казаха, че имам срастване.Докторката реши да ме гледа и с вагинален и тогава се видя дори и пулс бях в 8 г.с.

# 19
  • Мнения: 2 131
Когато ми закъсня цикълът и си направих тест за бременност, моята леля, която е акушер-гинеколог ме посъветвам да изчакам малко с ходенето на лекар. Отидох, може би, около три седмици след закъснението. Бяхме на почивка, върнахме се и отидох на преглед около седмица след това. Мисля си, че за да ме посъветва така, сигурно е имала нещо предвид.
Спокойно, всичко ще бъде наред  Hug!

# 20
  • Мнения: 4 406
подкрепям мнението за преглед с вагинален ехограф

# 21
  • Мнения: 371
Изчакай още седмица както ти е казал лекаря Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 5 079
Не се притеснявай излишно и доколкото можеш, се старай да мислиш позитивно...
От сърце ти желая всичко да е наред... Praynig

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Изчакай още седмица-рано е още Peace

# 24
  • Мнения: 1 243
Изчакай още седмица-рано е още Peace

Съгласна съм с момичетата Peace

# 25
  • Мнения: 492
Раничко е още. Изчакай колкото те е посъветвал лекаря и ако имаш съмнения - отиди при друг. Дано всичко е наред. Hug

# 26
  • Мнения: 100
Споко. Някои доктори въобще не се замислят за емоционалното състояние на хората и си говорят ли, говорят........без да им пука.
Най-вероятно е още рано.

# 27
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Пожелавам ти успех, стискам палци и аз  bouquet
Изчакай още 1 седмица и посети и друг лекар  Hug

# 28
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Успокойте се.С притеснение нищо не можете да направите

# 29
  • Мнения: 469
имам и голямо закъснение на м.цикъл
Колко голямо  е закъснението?

Общи условия

Активация на акаунт