много съм притеснена

  • 2 763
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 121
На мен в 9та седмица , не ми се виждаше бременността с  нормалния ехограф, а само с вагиналния. Не се притеснявай . Изчакай няколко дни  , седмица и  върви отново. Успех

# 31
  • Мнения: 941
наистина е рано, изчакай още седмица или 10тина дни и пак отиди, тогава вече и пулс можа да има, мен така ме изплашиха, уж бях в 7гс а доктора ме гледа с някаква стара техника и ми заяви че може да е кухо яйце, още тогава трябваше да го сменя,  а всъшност всичко си ми беше наред, така че просто се въоръжи с търпение и след седмица пак ходи, успех

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Няма за какво да се притесняваш - най-вероятно всичко е наред и наистина е много рано да се види ембриона. По-спокойно го давай - как мислиш да я караш с такова "шашкане" цялата бременност Hug  bouquet
HugМисли положително и стискам палци.Посети и друг лекар!

# 33
  • Мнения: 135
много ви благодаря на всички за подкрепата,мина страшната седмица-ходих пак на лекар-видя този път жив ембрион със сърдечна дейност и каза че всичко си е наред-и така поуспокоих се малко и се очертава някаде през септември да си имам второ бебе-пожелавам на всички вас да изпитате това щастие-страхотно е.

# 34
  • Мнения: 1 264
Радвам се за теб!  Hug
Лека бременност и здраво бебче!   bouquet

# 35
  • Мнения: 469
Честито!  bouquet

# 36
  • Мнения: 113
Честито и от мен!  bouquet

# 37
  • Мнения: 21
Честито и от мен smile3501!!!
Лека и безпроблемна бременност,почивай повече през първия триместър и мисли положително!!!
И на мен в 7г.с. ми казаха "кухо яйце",но аз отидох на друг лекар/след два дни/и той видя сърдечна дейност Wink!!!
Желая ти успех!!!

# 38
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Успех и леко бременеене!  bouquet

# 39
  • Мнения: 371
Честито, много се радвам за теб   Hug

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Честито, лека бременност    bouquet

# 41
  • Мнения: 881
Честито и леко бременеене Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 418
Честито и дано минат леко бременността и раждането!

# 43
  • Мнения: 188
Честито и лека бременност

# 44
  • Мнения: 363
смятам, че е прекалено рано рано да се види ембриона! при моя 1ви преглед, който беше почти 10 дена след закъснението, ми каза,че има бременност и от кой яйчник е излязла яйцеклетката,а ембриона ми го и показа, защото прегледа беше с вагинален ехограф!
не се притеснявай! лека бременност и честито!

Общи условия

Активация на акаунт