Търся донор на яйцеклетка-дайте съвет.

  • 103 455
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 16 208
Аз съм била при д-р Стаменов. Болница Надежда!
Това кога се е случило? Аз попитах там за аналогичен случай с роднинска Я., и ми отказаха, преди около 3-4 месеца беше.

# 706
  • Мнения: 2 153
Аз съм била при д-р Стаменов. Болница Надежда!
Това кога се е случило? Аз попитах там за аналогичен случай с роднинска Я., и ми отказаха, преди около 3-4 месеца беше.

В Щерев също отказват с роднинска. Подкрепям идеята донор и реципиент да не се познават. Такива неща могат да се случат по-нататък, че... не ми се мисли просто.

# 707
  • Мнения: 7 488
Е това пък ново двайсет, как ще отказват с роднинска, аз преди 2 години правих в Надежда.
Шарки, знам че за роднина имаше по-висок праг за възрастта от 34 год. Чудно ми е как така отказват, при положение че се спазват всички правила. Какви бяха доводите за отказа ?

# 708
  • Мнения: 2 153
Аз разбрах, че по закон нямам право да познавам донора.  newsm78 Не претендирам обаче, че съм права на 100% тъй като те първа започвам да обмислям дали да правя ин витро с донорска яйцеклетка  Hug Embarassed

# 709
  • Мнения: 7 488
Ванеса, по закон да нямаш право, и това го спазват в Надежда, но както аз правих със сестра ми, даже в досието преди трансфера стимулационния и картон беше там. По принцип са дискретни и пазят информацията за донора да не стига до теб.

# 710
  • Мнения: 2 153
Ванеса, по закон да нямаш право, и това го спазват в Надежда, но както аз правих със сестра ми, даже в досието преди трансфера стимулационния и картон беше там. По принцип са дискретни и пазят информацията за донора да не стига до теб.

Охх незнам, мен ме е много страх да използвам роднински марериал...В нашата рода има големи разправии за глупости и се страхубам някой ден и мен да не ме подхванат за детето...

# 711
  • София
  • Мнения: 16 208
Е това пък ново двайсет, как ще отказват с роднинска, аз преди 2 години правих в Надежда.
Шарки, знам че за роднина имаше по-висок праг за възрастта от 34 год. Чудно ми е как така отказват, при положение че се спазват всички правила. Какви бяха доводите за отказа ?
Нераждала. Дискусията преди моя пост беше може ли нераждала жена да стане донор. В Чехия и Гърция може, а България - йок.

# 712
  • София
  • Мнения: 16 208
Някой да се е записал за прегледите в Св. София, които започват от днес?

# 713
  • Мнения: 3
Някой да се е записал за прегледите в Св. София, които започват от днес?

може ли да дадеш малко повече подробности за тези прегледи

# 714
  • Мнения: 7 488
Извинявай Шарки, не се върнах назад да прочета, много съм смотана  ooooh!
За такива неща в Надежда са много стриктни.

Ванеса ти си знаеш най-добре положението, ние в родата нямаме проблем. Преимуществото на роднинския материал се състои в това, че може да направиш опит когато искаш. Иначе лично аз последния опит преди роднинското даряване, година и два месеца.

# 715
  • София
  • Мнения: 16 208
Някой да се е записал за прегледите в Св. София, които започват от днес?

може ли да дадеш малко повече подробности за тези прегледи
http://sofia.dir.bg/news.php?id=17319033

# 716
  • Мнения: 2 153
Извинявай Шарки, не се върнах назад да прочета, много съм смотана  ooooh!
За такива неща в Надежда са много стриктни.

Ванеса ти си знаеш най-добре положението, ние в родата нямаме проблем. Преимуществото на роднинския материал се състои в това, че може да направиш опит когато искаш. Иначе лично аз последния опит преди роднинското даряване, година и два месеца.

Леле много време...дано не ми се наложи да чакам толкова. От Щерев казват, че бързо се намира донор, месец-два...Ще пиша като се реша на подобен опит и ще кажа колко време е отнело!

# 717
  • Мнения: 2
А пък на мен в Надежда когато отидох и казах, че имам приятелка която безвъзмездно ще ми стане донор на яйцеклетки, в началото се зарадваха и казаха давай я, след това се оказа, че тя неможело да ми стане донор, и това ми го казват след три месеца, и върхът беше когато накрая се обърнаха и ми казаха, че понеже имам диабет подобре е да осиновя дете. А имам познати които с диабет са забременяли и родили по естествен път. Честно казано, бях с големи нажежди към целия екип, но сега съм разочарована, явно пак парите са решаващ фактор.

# 718
  • София
  • Мнения: 3 669
Леле много време...дано не ми се наложи да чакам толкова. От Щерев казват, че бързо се намира донор, месец-два...Ще пиша като се реша на подобен опит и ще кажа колко време е отнело!

Ванеска, актуално инфо да ти дам за Щерев от тази седмица - чакането за донор от 6 до 12 месеца поради увеличения брой желаещи ин витро с донорска .

# 719
  • Мнения: 2 153
Леле много време...дано не ми се наложи да чакам толкова. От Щерев казват, че бързо се намира донор, месец-два...Ще пиша като се реша на подобен опит и ще кажа колко време е отнело!

Ванеска, актуално инфо да ти дам за Щерев от тази седмица - чакането за донор от 6 до 12 месеца поради увеличения брой желаещи ин витро с донорска .

Охх много време...Ние от август чакаме...Най-вероятно в началото на другата година ще се обадят...

Общи условия

Активация на акаунт