Търся донор на яйцеклетка-дайте съвет.

  • 103 452
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 144
Каква е цената в Щерев

# 721
  • Мнения: 525
Аз също бих дала яйцеклетки ако някой има нужда,но не безвъзмездно и веднага обяснявам защо. Първо защото аз имам детенце вече,тоест за себе си не бих се подложила на всички изследвания които са нужни,а това са доста игли нали знаете,не бих гълтала всички хапчета,не бих се подложила на оперативна намеса с пълна упоика! Защо трябва всяка жена да се подлага на това безвъзмездно? Естествено не говоря да се превръща в бизнес и да се дават космически суми,а символични за благодарност. Както когато един акушер изроди детето ти ми носиш на него и на екипа почерпка и лично аз дадох символична може би сума в знак на благодарност,че се погрижи всичко с мен и бебето да е наред. Да дадеш яйцеклетка не става ей така от днес за утре,както да дариш кръв. Кръв дарявам всяка година,не е приятно чувство но го правя за да помогна. Нападайте ако искате,то о икновено тук така става,но това е моето мнение,не бих поне за момента чисто от финансова гледна точка,дала яйцеклетки безвъзмездно. Не искам космически суми,няма и ценоразпис. Имам близки приятелки който си 'купиха' яйцеклетки от наистина затруднени жени,естествено не им дадоха техните защото се познаваха а бяха с предимство за други. Така и двете страни бяха щастливи,едните с яйцеклетки,други с помощ за малко по- хубави дни Simple Smile.  Сега ви оставям да ме разфасовате Grinning

# 722
  • Мнения: 13 939
Despet  и според мен е редно донорките да получават някакви пари, все пак процедурата не е толкова лека и безопасна.
Това което аз например не искам е да се свързвам лично с донорката. Затова те съветвам да отидеш в няколко клиники и да се договориш с тях. Успех ти желая  Peace

# 723
  • Мнения: 525
Да,аз също не бих искала да  разбирам коя е жената на която съм дала а само дали е забременяла,но незнам това дали е възможно...но ако отида с някоя нуждаеща се и дам,то моите яйцеклетки няма да бъдат за нея а зза непозната,а тя ще се ползва с предимство нали? Поне така разбрах.

# 724
  • Мнения: 13 939
На практика да, има и такава опция.

# 725
  • Мнения: 5
Здравейте ! Днес гледайки един репортаж по Нова ТВ, реших да даря яйцеклетка.  Да отбележа, че не търся никаква финансова облага ! Просто искам да направя добро. На 29 години съм, имам детенце на 4 години и освен, че пуша нямам друг порок. От град Варна съм, ако бих могла да помогна.., ако ли не така или иначе ще ида да си направя изследванията и да даря на някого ,когото няма да познавам Simple Smile.

# 726
  • София
  • Мнения: 16 208
В изискванията за донор пушенето е първото условие - не взимат пушачки. Иначе поклон за желанието ти, ако бях от Варна, вероятно щях да ти се обадя.

# 727
  • Мнения: 13 939
Казано честно не вярвам пушенето да е пречка, такъв глад има за донорки, че си затварят очите за дреболии...
Успех в това благородно дело   bouquet

# 728
  • Мнения: 7 488
По правилата които са определени, да донорки пушачки уж не взимат. От опит го казвам, сестра ми е пушачка, а пък какви хубави и здрави деца имам, изобщо нищо не им е повлияло, а също така като гледам нейните са живи и здрави. Не се притеснявай да дариш , дано ощастливиш някое семейство и да бъдеш благословенна  Hug

# 729
  • Мнения: 5
Здравейте, отново !
Точно дреболия се оказа , това че пуша. Сега чакаме цикъла и началото на изследванията.

# 730
  • Мнения: 26
здравейте , искам да стана донор на яйцеклетки , ако има някой който се нуждае  или има информация как да стана донор и какви са условията нека ми пише.

# 731
  • Мнения: 1
Здравейте,
Бих могла да стана донор на яйцеклетки срещу заплащане - на 32 год. съм, с едно прекрасно детенце на 1г.4м.
Пишете ми ЛС ако желаете!

# 732
  • София
  • Мнения: 144
Здравейте,
Бих могла да стана донор на яйцеклетки срещу заплащане - на 32 год. съм, с едно прекрасно детенце на 1г.4м.
Пишете ми ЛС ако желаете!
ooooh!

# 733
  • София
  • Мнения: 16 208
+1. И аз се чудех дали да реагирам.


Настоящата тема е 49 страници, толкова ли боли да се прочете какво са писали  и донорки и реципиентки на предните страници? После как да не съгласиш със Сигмето за страха от качеството на яйцеклетката от такава нечетяща донорка.

# 734
  • Мнения: 23
Здравейте бъдещи мамчета, обръщам се така към Вас понеже искрено пожелавам на всяка една от Вас това са се случи съвсем скоро. Пиша Ви да ми пожелаете успех, утре ще ми правят пункция на яйцеклетки понеже станах донор. Стана толкова неочаквано, не бях информирана за такава нужда от донори. При един рутинен преглед моята доктора ми каза, че имам много яйцеклетки и мога да имам още деца , аз имам две едно момиче на 6 г. И едно момче на 3 г. , и казах че смятам че тези деца са толкова колкото съм искала и тогава тя ми предложи да стана донор не ви трябваше време да реша веднага се съгласих и след като ми дойде цикъла започнахме стимулация. Да Ви призная честно много ме тормозиха тези инжекции , знам че някои от вас са ги правили много повече пъти. Дано всичко мине добре и успея да зарадвам някои от Вас. Казаха че яйцеклетките са много и явно за няколко човека. Надявам се да даря поне още веднъж. Успех на всички които ще ги получат, ще бъда много щастлива и удоволетворена ако има успех. Стискайте палци. 😍

Общи условия

Активация на акаунт