БЕБЕТА ЮНИ - 19

  • 11 202
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Miami
  • Мнения: 413
Да ви кажа и аз какво знам за секса. Мен докторката ме предупреди за секс с презерватив. А моят мъж биолог обяснява по този повод, че ако всичко е ок, няма проблем да се прави секс, но мъжът не трябва да си оставя семето в жената. Защото, цитирам, "семенната те4ност потиска имунната защита на яйцеклетката, за да й се притъпи нетърпимостта към чужди обекти и така тя да може да приеме сперматозоидите и да бъде оплодена, но понеже вече вътре си имаме бебе, не е хубаво да се потиска имунната й защита
Мисля, че много простичко го е обяснил, дано ви бъде от полза и на вас  Peace
Аз не съм специалистка, ама като сме бременни отделят ли се яйцеклетки, че да им се "подтиска имунната защита" newsm78 Все си мисля, че не отделяме яйцеклетки Simple SmileТя спермата и без друго не може да проникне по надълбоко от влагалището, нали шийката на матката е затворена и има няква запушалка или нещо такова.

# 241
  • Miami
  • Мнения: 413
Pearl точно тази статия явно съм чела и аз, но не можех да се сетя, че то едно ли е дето го чета  Mr. Green  bouquet

# 242
  • Мнения: 233
Pearl, и на мен много ми хареса статията и то защото ми дава отговор, който на мен ми харесва  Mr. Green Благодаря ти, че я намери!   bouquet (Исках да ти пратя ЛС, но ти е пълна кутията)
Иначе през юни, като гледам, ще направим сигурно маратон с мъжа ми  Joy, като резултат - очаквам леко протичане на раждането... след толкова смазки, нямам как да е иначе Wink Малко в кръга на майтапа, ама нищо чудно и да е вярно!  Peace

# 243
  • Мнения: 194
Здравейте, момичета  Hug

Мен днес пак нещо ме друсат яко хормоните. Бях сутринта на доплер. Всичко е наред, само дето имам малко повишен тонус на лявата част на матката (не знам дали го написах правилно), обаче разбрах, че не е нищо страшно. От нормални 67, аз съм с 69 (някакви мерни единици  Blush) Сега трябва 3 седмици да пия Магнерот 4 пъти по 1 и съм пак на контролен доплер. Иначе с бебка всичко е наред  Joy Вече е порастнала и е 20 см и 430 грама  Crazy Доки каза, че е напълно в нормата. Само дето ми каза, че според него май че е момче  #Crazy Направо ме шашна! Обаче бебето било застанало с дупето напред и не можело добре да се види... Не знам, може и да прозвучи гадно, обаче това много ме разстрои  cry В началото бях сигурна, че ще е момче, но после така се въодушевих, че ще си имаме момиченце, че сега малко се разочаровах. После обаче премислих, че на Марков и на неговата апаратура имам доста повече вяра. Пък и прегледах няколко темички във форума, в които всички пишат, че им е познал пола... не е сбъркал нито веднъж. И сега пак си вярвам на него и си говоря с бебка  Joy

Приятен и слънчев ден от мен   bouquet

# 244
  • Мнения: 33
Кори, ето и двата отговора на мъжа ми:
2. Не се отделят яйцеклетки, но ефектът на потискане не е само срещу яйцата, но и към всички тъкани, с които е вдосег семенната течност.
1. Секс ли ти се прави? Бързам за вкъщи! Joy

# 245
  • София
  • Мнения: 391
1. Секс ли ти се прави? Бързам за вкъщи! Joy
Joy
E, Meg_H, май се уреди с едно "сеансче" покрай любопитките от форума  Joy

Танита, голям майтап, ако се окаже момче. Ама все пак не вярвам Марков да е сбъркал...

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 14:30 от bleu

# 246
  • Мнения: 212
охххх блазе им на тези които могат.... а и аз съм човек и на мен ми се иска ама... НЯЯМААА

# 247
  • Miami
  • Мнения: 413
Кори, ето и двата отговора на мъжа ми:
2. Не се отделят яйцеклетки, но ефектът на потискане не е само срещу яйцата, но и към всички тъкани, с които е вдосег семенната течност.
Нищо не разбрах, каква имунна защита, на какви тъкани, какво подтискане Shocked Както и да е, няма значение Peace

# 248
  • Мнения: 17
Само дето ми каза, че според него май че е момче  #Crazy Направо ме шашна!
После обаче премислих, че на Марков и на неговата апаратура имам доста повече вяра. Пък и прегледах няколко темички във форума, в които всички пишат, че им е познал пола... не е сбъркал нито веднъж.

Не се притеснявай, tanita_83, момиче ще е!  newsm76 Погледни снимката на бебо - на момиченце си прилича отвсякъде!  Wink   newsm26

Аз пък все с бебончо се обръщам към нея.  Joy
Ееееееееех, на мен пък как ми се иска Марков следващия път да ми каже: "Много се извинявам, но се случва да правя по една грешка на около 5000 пациентки, при вас съм объркал пола - момче ще е!"  Mr. Green smile3533
Хубав и усмихнат ден, момичета!  Наближава  smile3558 и ми става още по-гот в това прекрасно време!  newsm68

# 249
  • София
  • Мнения: 226
Не се притеснявай за пола, Марков не бърка. И аз втория път го питах първо да не би случайно да ни е пораснала пишка, ама той отсече "аз като съм казал веднъж няма връщане назад". Но аз вече свикнах съвсем с мисълта, даже започнах да намирам предимства на женското отроче. Вчера една колежка се похвали, че видели пола и ще е момче, а аз по инерция и викам - ами дай да се сменим, и в този миг съвсем ясно осъзнах, че ми е минал мерака и някак си вътрешно се зарадвах, че ще е момиче. Единствено съм се зарекла да обявя война на розовата мания и отсега държа всички дрешки и други нещица да не са розови.

# 250
  • Мнения: 17
Единствено съм се зарекла да обявя война на розовата мания и отсега държа всички дрешки и други нещица да не са розови.
Hug И аз винаги съм била на това мнение и продължавам да съм! thumbsup Е, сигурно и затова си купихме първа покупка синя  жилетка.  Точно като за момиченце! hahaha

# 251
  • Мнения: 33
И при нас в 19 г.с. Марков бе категоричен, че ще е момиче. Като попитах дали е сигурен, едва ли не се ядоса, че се съмнявам, каза 100%!
Marvele, и аз съм решила да не купувам розови дрешки, не че съм чак на война с розвото, но като знам, че на момиченце всички само розово подаряват... А не мен ми идва в повече като видя някоя кукла от до в розово! Абе има и други хубави цветове, сложете поне ядно синьо якенце в цялата розовост на детето бе!
А, Кори, наистина въпросът за потискането на имунната защита на тъканите от семенната течност няма какво повече да го обсъждаме, и без това май всички се обявихме ЗА ползата от секса Wink

# 252
  • Мнения: 176
Кори, ето и двата отговора на мъжа ми:
2. Не се отделят яйцеклетки, но ефектът на потискане не е само срещу яйцата, но и към всички тъкани, с които е вдосег семенната течност.
1. Секс ли ти се прави? Бързам за вкъщи! Joy

 smile3532 Недей така му дава надежди на човека (ако нямате намерение да ги осъществите, де), че и на тях едва ли им е леко.  Crazy

Не се ядосвайте че никой не ви прави място и не ви обръща внимание - това са само отрицателни емоции дето полза от тях, никаква. И аз се усещам че много неща ме ядосват тези дни и се опитвам да го давам по-непукистко. Само ако някой посмее да ме изръчка в корема ще има скандали.

А вчера една колежка просто ми събра погледа. Вика ми, аз имам малко странен въпрос - обичам да плета и исках да те питам дали искаш да ти изплета бебешко одеалце или нещо друго за бебето. Оооо, много мило ми стана, направо се стъписах. Тя вярно е душица (25 годишна е, сред "младите" в екипа) -- за всеки рожден ден на колега или колежка прави сладкиш или курабийки, кой каквото си пожелае. Ама чак одеалце да плете за мен... казах и много мило но не искам да я притеснявам с такива неща. (Дано правилно съм реагирала, да не се е обидила нещо  Thinking) Ама и такива хора има, милички hug.

Айде, чао засега от мен - налях се с портокалов сок и отивам на видеозон! Да видим бебето дали ще newsm68 в корема, че да го видим какво е.

# 253
  • Мнения: 65
Единствено съм се зарекла да обявя война на розовата мания и отсега държа всички дрешки и други нещица да не са розови.

Евала!
Мислех че съм единствена в борбата с розовите дрешки.
Как може масово да ги обличат като барбита малките принцеси?!?!  Shocked
Има толкова прелестни: синичка рокличка, или пък жълта тениска в съчетание със зелена поличка. Е-е-е-е-х размечтах се  Wink

# 254
  • Мнения: 194
Ей, Трънче, дано се види какъв е полът на бебчо  Praynig Стискаме палци за момиченце   bouquet

Момичета, благодаря ви за успокоението. Много сте мили   bouquet И аз си мисля, че едва ли Марков е сбъркал, но все пак ми дойде малко шокираща новината.

Ох, преди малко ми звъннаха от Шейново да ми кажат, че във влагалищния секрет са ми открили гъбички  #Cussing out и утре пак трябва да ходя, за да ми напишат рецепта. Надявам се да ги излекувам бързо, че за първи път ми се случва да се боря с някакви такива гадинки  ooooh!

Иначе и аз съм категорична, че няма да обличам бебка само в розово Simple Smile Все пак има и куп други свежи и хубави цветове Wink

Общи условия

Активация на акаунт