БЕБЕТА ЮНИ - 19

  • 11 207
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 210
 202uu
Аз нося розово и на дрехи и на бижута и чанта имам дори, но това което причиняват на бедните дечица е ужасно просто...
Розови мебели, розови стени, розови завивки  Sick Sick Sick розови гащи... В резултата на това и моята сестра още е луда по розовото и често си представям една туфла розови облачетата пред дъската в нейния клас Sick Sick Sick

Ще си обличам детето шареничко и не ,че ще бягам от розовото, но ми се умори окото да гледам розови момиченца  Mr. Green

Като си видях зелените човечета - и зеленото ни е любимо и слава Богу не си тичат двата цвята Twisted Evil

# 256
  • София
  • Мнения: 226
То някой може да каже, че търся под вола теле, ама това с анти-розовото ми е по-скоро борба с унифицирането на вкусовете. Защото имам пряко наблюдение върху две малки момиченца, които като кажат розово=прекрасно. И най-големия боклук да е, щом е розов значи е хубав. От малки им се промиват мозъците. Другото омразно нещо са ми Барбитата и цялата индустрия около тях. Нали трябва да възпитаваме някакъв вкус в децата. И дано успеем:)

# 257
  • Мнения: 33
Междудругото, подходящите цветове за зодия близнаци са светло жълто, светло синьо и светло виолетово. За бебетата, които се родят рачета - благоприятният цвят е изумруденото зелено и сребристото, за подранилите майски теленца - отново зелено, но по-скоро природно, включително и природни земни тонове. Някъде за тях бях срещнала и розовото Simple Smile

# 258
  • Мнения: 233
Трънче, успех! Ще чакаме да докладваш. Simple Smile
А и все пак резултатът от експеримента с портокаловия сок също не е маловажен! Wink

Аз за цветове на дрешките нямам претенции, но държа много да са качествени, стилни и да не са кичозни (с 15 000 цветенца, бродерийки, панделки и т.н.)! Ама, това си е мое мнение! В края на краищата, индустрията налага своето си и купуваш каквото има на пазара (освен ако не си дизайнер и си шиеш сам дрешките на детето).

# 259
  • Мнения: 210
И аз много се дразня marvele   Играчките трябва да развиват интелекта, но за съжаление при нас са на почит китайските боклуци... Аз никога не подарявам тъпи кукли или плюшени играчки на деца / на порасналите разбира се/... Винаги избирам пъзел, конструктор, игра някаква, децата на всичките ми познати играят скрабъл и като се съберем такива турнири правим, че ... стигало се е до там да ме бие 10 годишно дете  Embarassed
А за по-малките винаги се консултирам с майките им... няма да забравя една панда която пееше някакъв евър грийн... Скъса ни нервите просто, малката много й се радваше и по цял ден я активираше, а се е случвало да се разплаче в 8,30 ,че са й свършили батериите и не иска да заспи преди да сложим нови  ooooh! Е , след няколко седмици мъчения я утрепахме с една карфица - боц от тук, боц от там и млъкна  Twisted Evil ама после беше едно реване, едно страдане ...
И доста се притеснявам от това какви подаръци ще се носят вкъщи... остави за тъпите, но има и опасни...  newsm78
Виждала съм карнавален костюм за 0-3 месеца да се носи за подарък на новородено, докато свикнеш с бебчето и той ще му е малък, да не говорим кой ще си заведе новороденото на карнавал,ама ... така че... подготвяйте се от сега  Sad

# 260
  • Мнения: 100
Здравей те и от мен.
и аз искам момиче. Моя малък разбойник вече раздава шамари, а ма да знаете какви Cry разплаква всички. А е само на 2 г. Момиченцата са по нежни.
А относно секса откакто съм забременяла нямам никакво желание. #Crazy

# 261
  • София
  • Мнения: 391
Абсолютно съм съгласна с вас за розовото  newsm10  И аз съм се зарекла, че няма да го правя много розово бебе! Въпреки че няма да минем без този цвят естествено, но ще гледам да не е чак преобладаващ. Количката, която съм харесала ще  е в червено и сиво, та да става евентуално и за момченце, ако имаме един ден, а като се заглеждам по дрешки, все гледам жълтички, зеленички или разни други шаренки, но избягвам определено розовите! И на мен тази Барби - мания нещо не ми е по вкуса, ще видим дали ще можем да се разминем с нея.

Трънче, много мило това за одеалцето - ама защо пък да не ти изплете момичето, то сигурно това ще и достави удоволствие - има хора, които са щастливи, когато правят нещо за някой друг.
Хайде, чакаме да разберем пола и при теб вече!

# 262
  • Мнения: 17
да не са кичозни (с 15 000 цветенца, бродерийки, панделки и т.н.)!
И аз съм на същото мнение!  Naughty Просто ми се  Sick Sick Sick от такива дрешки! Сестрата на съпруга ми като и бяха съвсем малки дъщерите не им купуваше нищо в розово, а сега направо ги "залива" с розово от горе до долу!  #Crazy Sick
Отвратително!  smile3513 Такива и кичозни обувчици ни подари тя като първи малък подарък - направо щях да  Sick като ги видях!

# 263
  • Мнения: 13
И аз съм против розово/синята мания. Моето момче няма да е цялото синьо, въпреки че синьото ми е любимия цвят. Просто ми е писнало да виждам по улиците сини момченца и розови момиченца. Аз например искам млечно зелено комплектче за изписване. Оранжевото и жълтото също ще присъстват задължително в гардероба ни  Peace

Margarete, и аз съм на твоето мнение за игрите

# 264
  • Мнения: 100
И аз съм на същото мнение. Не е необходимо в гардероба да имама само сини или само розови дрехи. Аз специално се старая да има и сини и зелени и жълти дрехи. Наскоро му купих червено яке с гащеризонче от Метро и навсякъде където отидем го оприличават на момиче защото бил в червено. Направо ме хваща яд на такива изказвания. #2gunfire

# 265
  • София
  • Мнения: 2 901
Боже, чудя се защо е набъбнала така темата за няколко часа, а те за сперма и розово си говорели!

За розовото да ви кажа - и аз бях обявила война преди раждането, грам розово нещо не бях купила, но после кой каквото подари, все розово беше, дори мъжът ми няколко пъти биваше излъган от някоя компетентна продавачка. Обаче да ви кажа какво стана когато дъщеря ми тръгна на градина - първия "учебен ден" като я водя и като излязоха да я послещнат 5-6 момиченца на вратата като нова - ами те, от горе до долу в розово, различни нюанси, ама все розово, като униформа. Моето дете в оранжево (няколко от любимите ми нейни дрешки са в оранжево, същинско портокалче) се отличаваше. дори момченцата на тази възраст са облечени все в тъмносиньо, но тук вече не са виновни майките, защото ако влезете ад видите какви дрехи се продават за над 2 годишни момченца ще се хванете за главата, тъмносиво, тъмносиньо, те това производителите момчетата за нищо ли ги нямат! Обаче сеналожи да купувам разни анцузи на детето ми за тази градина, а то ако не е розово, детето като плаче жално вкъщи. Купих едни най-далеч от бонбонената гама - млечно розово, пепел от рози, сив с по 2 розови ленти отстрани на крачолите и мина номерът!

# 266
  • Мнения: 15
Стахотно е навън Hug Flutter НАправо неввероятно време Party
ЗА сека.Аз вече казах,че от както забременях съм станала много сексъална Embarassed Желанието ми е много голямо....С две думи-секс правим!!! Wink
Против розовото съм.Ако е готина дрешка ок,ама от горе до долу да го обличам като барби Sick Sick Sick

# 267
  • Мнения: 533
Не съм обличала дъщеря ми в розово като бебе и тъй като до около 1годинка нямаше коса, всички ме питаха момче ли е  Twisted Evil да ви кажа, много се дразнех, та затова може би и много майки наблягат на определен цвят. Но на по-късно възраст неизбежно ни заля и нас розовата вълна  Mr. Green, вече сме я преминали, за щастие  Laughing Всъщност аз никога не съм била против определен цвят, стига да е в умерени количества  Wink

За бебето смятам да купувам каквото ми харесва като качество на изработка, материя, модел и цвят, а и като изключим тъмните цветове, почти няма нещо, което да не отива на бебе  Laughing

За играчките и игрите (както и за дрехите) - кажете на хората, които са ви близки, какво според вас е подходящо и какво не, мисля че всеки би се съобразил с мнението на майката. Аз процедирам по този начин и поне с близките си нямам проблеми  Laughing

# 268
  • Мнения: 588
Понеже виждам, че сте подхванали темата за розовия цвят - аз да кажа, че не съм против розовия цвят, даже го харесвам доста, но съм твърдо против  Naughty  прекаляването, с който и да е цвят, смятам, че моята принцеса Heart Eyes ще има дрешки от всички цветове Hug

# 269
  • Мнения: 279
Ех, и аз се прибрах. Невероятно е навън.Чувствам се страхотно сега и заредена с енергия. Grinning
Съни-бс ,честито сини гащички Hug
Цитат
А за тези, които не правите сега секс, как издържате?
Бубачко, издържа се да ти кажа. То от страх всичко се издържа. Когато има риск за бебето от преждивремено раждане или по скоро аборт се води още в нашите месеци и няма да ти си прави даже. Много ви се радвам, че си правите секс на свобода. На мен не ми е гадно сега и като се има предвид ,че моя мъж е доста сексуален и при него е така. Искаме едно хубаво здраво бебче newsm32 Да му се радваме, а секса ще имаме време да правим после колкото си искаме на воля.
Купих си днес 3 книжки -Хранене на бебето, Хранене на детето и майката при кърмене и ръководство на д-р Спок- Най-важното за бебето Grinning
Сега ще си полегна малко и ще почета Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт