БЕБЕТА ЮНИ - 19

  • 11 206
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 10
Здравейте момичета!
Аз само чета ли чета и ми е много интересно.

Аз още не съм на вълна дрешки, май ми е рано да ги мисля чак толкова за тях. Heart Eyes
Сега имам проблем с това че не мога да реша в какви цветове да е спалнята ни, каква да е самата спалня, щори или пердета за спалнята, какъв цвят да е ламината, какво точно трябва да има една тоалетка освен огледало, да сложа ли тапет само на едната стена??? #Crazy #Crazy  Имам една седмица да реша ooooh! Давайте идеи...ако знаете и някакви дайтове(аз само по сайтове ровя постоянно, но...), сложете по някоя снимка на вашите спални в албума...
...като казах снимки и се сетих че сложих една моя преди малко в албума, та да си имам и аз снимки като бременна. Мисля до края да слагам всеки месец по една и накрая да видя разликата Shocked hahaha

# 271
  • Мнения: 15
Трънче стискам палци да се види и твоето бебче какво ще е Hug

# 272
Здрасти на всички  Hug от 5 дни не съм ви чела и после неможе да ви догони човек.
geneva2008  сега имам майстори в другата стая но после ще се шмугна да снимам спалнята ни за идейка.Иначе ние сме по смелите цветове не ярките а тъмните , абе после ще видиш, но се получи доста релакси цвят само за сън и секс стая.

 Аз пък си се кефя на розовкото във всичките му тоналности и лилавкото ми е любимо, но пък чакам мъж и естествено ,че не съм имала намерение да го правя зомби но определено не и да се обявя против. Недейте с такива крайни изказвания, че все пак си е въпрос на вкус.  Peace

Лека вечер и повече усмивкиии  Mr. Green

# 273
  • Мнения: 15
geneva2008 много ти е готино коремчето! Hug

# 274
  • Мнения: 212
И аз съм против розово/синята мания. Просто ми е писнало да виждам по улиците сини момченца и розови момиченца. Аз например обичам зелено. Оранжевото и жълтото също ще присъстват задължително в гардероба ни  
и аз напълно подкрепям мнението за игрите на Margarete
 
 

# 275
  • Мнения: 3 743
Добър вечер на всички!

Аз донякъде съм съгласна с _ALISA_ и мисля да обличам бебчето в това, което на него му отива. Когато аз съм била бебе, пък и сега съм си с доста "наситена боя" и в розово никога не съм била обличана, нито пък съм искала да се обличам. Виж, ако бебка се метне на тати си, защо да не й купя и нещо розовичко Heart Eyes. Хубаво е да има разнообразие!

В тази връзка на мен напоследък доста хора ми казват /предимно роднини/, че съм била много хубава Blush, за да съм бременна с момиче. На вас случвало ли ви се е newsm78? Според "бабините деветини" момичетата крадат от красотата на майка си Rolling Eyes.

За игрите, съм абсолютно съгласна с вас, и ние на племеника ми му избираме само игри, развиващи мисленето, но е доста трудно да намерим такива.

За секса, мисля че бях споменала, че ние не правим, заради раничката на шийката на матката, която явно не са туширали добре, когато е трябвало #Cussing out и заради ниско разположената плацента, но това не означава, че нямаме интимни моменти Joy

Спокойна вечер и още по-хубаво време утре  bouquet

# 276
  • Miami
  • Мнения: 413
Здравейте пак Simple Smile
Вече съм много любопитна за пола на бебето на Трънче Grinning

# 277
  • Мнения: 176
Здрасти! Бързам да докладвам, после ще чета че как закъснях за работа (в 12 дойдох  doh) а имам да предавам и статия, ужас!

Първо за портокаловия сок, определено има нещо вярно в теорията, толкова мърдаше наш'то шило, че се налага другата седмица да ходя пак за повторни измерения  Joy Не можа жената да хване всичко както трябва и вика: ама вие сте слаба пациентка, уж трябва да е лесно, но бебето мърда много.  hahaha  (Много се зарадвах на коментара "слаба" но това при Американските, ъм, стандарти нищо не значи.)

И сега за гащитееееее. Мии, слагайте ми сини. Отиде мерака за мома, но изненадващо за себе си, не тъжа никак по въпроса, напротив  Mr. Green
Даже взех решение в метрото, ще го кръстя на баща му и на никой друг  Naughty (Горкия свекър, начи, как ще се сърди и муси, ама да се оправяяяя. Като не щеше да му кръстят внучката на него - чакал момче нашия - пада му се сега, нека още да си чака.)

За розовото и аз хич не харесвам, но пък синьото ми е любимия цвят (Левскарка по кръв и възпитание, к'во да прайш) и познайте как ще се издокисаме от-до като му дойде времето  Mr. Green

Хайде, до по-късно!  Hug

# 278
  • Мнения: 10
Gali80 аз заради тая шийка колко рев изревах сега...ужас...само се чудя как до сега нищо ми нямаше и докторите при които съм ходила нищо не са казали...направо оркачам на тая тема. Нали всички доктори една литература четат,...но явно някои четат през редовете #2gunfire bash book
MISHAa айде в събота да направим едно Романсче Simple Smile   Разбира се ще е хубаво да се съберем повечко, пък може и Дивак или  Уго. Чакам предложения от вас
_ALISA_ ще чакам с нетърпение да гледам снимки
Трънче и ние ще кръстим синчето на таткото

# 279
  • Мнения: 318
Как са ви коремчетата,моето от няколко дена ми се струва че е станало по твърдо и малко се притеснявам,не знам дали е нормално може би защото ми расте или не знам  newsm78,а също така имам болки точно под гърдите,при вас как е?

# 280
  • Мнения: 15
Айде Трънче честит ти момък!!!! Hug\

geneva2008  все още незнам дали ще съм в София.Но ако съм тук с такъв кеф ще изям една голяма Суис палачинка Wink

# 281
  • Мнения: 3 743
geneva2008, аз пък ако знаеш колко ядосана бях, ама по-скоро на себе си #2gunfire. Щото ходих при личната лекарка преди да започнем с бебеправенето и исках да ми даде направление за гинеколог за профилактичен преглед, а тя ми вика "ти си млада, нищо ти няма", ако след 6 месеца няма резултат newsm78, ще ти дам направление", ако бях настояла...
и сега се притеснявам. Уж казаха, че може нормално раждане, но аз си се притеснявам Rolling Eyes

За коремчето, моето пък започна да расте по-бързо и ми се опъва кожата, та мажа ли мажа Joy
Болки имам само по гърба ниско долу и то като се поуморя hahaha

Честит юнак на Трънче!

# 282
  • Мнения: 24
Хей,Трънче Честити сини гащи !!! Мн хубаво че си решила да го кръстиш на таткото,ха да не го еправил свекъра ти че той да казва на кого ще екръстено детето.Ей мн се паля н атакива теми.Аз Бях писала ве4е Че мн харесвам Името Виктор,но не искам да е кръстено на свекървата  Crossing Arms .
За цветовете нямам претенции ,но моята щеркакато беше малка все я мислеха замом4е.Мн се дразнех.Сложих и обеци на 8 месеца и това не помогна.А тя е с мн нежно лице и си мяза на моми4енце,ама ...
За болките ,аз имам в гърба и под гърдите ,нещо като тежест,но така ще е занапред ,няма как.
Тези дни ми е мн изнервено и напрегнато,проблемите идват един след друг и незная ве4е доког аще издърж атака.Но се надявам да "изгрее слънце и на нашата улица"
Лека вечер тумба4енца   bouquet

# 283
  • Мнения: 15
И моето коремче порасна още малко и вече не е толкова незабележимо Party .Все още като съм с връхна дреха много не ми личи.Като преяла съм Laughing
Ама като се съблека се вижда Hug (или аз поне така си мисля)

А за името и нашата бебка май на татко ще я кръстим.Е...има време

# 284
  • Мнения: 33
Айде, Трънче, честити сини гащи!  smile3525 Наши са си децата, ще ги кръщаваме на когото ние си решим! Peace

А за Романса аз вече го бойкотирам, защото е кошмар да намериш места! Но тортите им - не!  Party Ние преди 2-3 седмици, в ония студените, си взехме с моя мъж по една торта оттам и я изядохме малко по-нагоре в гората - хем наоколо нямаше пушачи, хем не висиш да чакаш за маса... Е, малко намръзнахме, но поне си проветрихме главите, особено сега като ме е страх да се качвам в планината, а как обичам само!!!
Еййй, преди малко хазяйките ми (скоро бивши) донесоха една голяма бомбониера пияни вишни да почерпят за нещо и докато се усетя ометох поне 10... Интересно, че не ми е тежко, колкото и сладко да изядох, но нещо ликьорчето май ми подейства... Crazy Дано ефектът върху бебока да е само бясното въртене, което усещам!

Общи условия

Активация на акаунт