Баба Марта наближава, АПРИЛчето все по-силно шава!

  • 12 428
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 371
Аз като ви чета виждам, че съм най-зле с покупките - имам за бебе само 4ританки и 5 гащеризона...и това е...за мен нищо нямам  newsm78.

А-а-а, не си най-зле! Аз имам само едно боди с дълъг ръкав и две шапчици - розова и синя, че още не цнам пола...  Joy

tanzen, ще раждам във ІІ-ра градска при д-р Бабаков.
Е тука аз печеля 1 място за най-малко покупки аз имам само едно дънки и бебешки дневник Embarassed ама чакам таткото да се накани да си вземе един ден почивка  #Cussing out и да отиваме по магазините че двамата да избираме.Обеща ми да е тази или следващата седмица ама да видим Crossing Arms

# 241
  • Мнения: 319
Моят мъж още е в чуденка дали да присъства на разждането newsm78 Май му се идва!!!
 
asja наистина е много неприято все още да не знаете пола на бебето!!!

Aquariel не ми се вярва бебката ти да се е обърнала с главата нагоре  Rolling Eyesза нея в момента най-удобната поза е с главичката надолу.....не се шашкай,на следващия преглед ще я видите как е застанала Peace

Така.......сега да ви кажа при мен как е положението Mr. GreenВчера с мъжа доста се поразходихме,а моето бебе нещо откачи.....казвам ви ОТКАЧИ #Crazy Над пъпа ми(където на него му се намира дупето) като изкочи нещо като цицина,хващам я аз....не ще да спадне!!!Лелееееее щеше да ми пробие корема.......крака,ръце.......всичко се очертаваше много ясно!!!и днес така.....малко ме боли да ви кажа,като ме разпъва така Mr. Green

# 242
  • Мнения: 242
 АААА това за покупките,ние с Милени си делим първото място- нищичко не сме купували с нашият татко , не от суеверие ,ама и аз незнам от какво,сега ще се ремонтираме първо,пък ще се почистваме и тогава мисля да купувам,до две -три седмици се надявам да ги свършим тия неща,дано да не ни предадът плановете ,че тогава дупе да му е яко на таткото  Laughing
 Заки и Вера бебетата са ви чудесни,да са живи и здрави , Заки аз си мислех да те питам защо ще раждаш със секцио ,свързано ли е с начина на оплождане,защото гледах един филм по national geografic  за близнаците и там жената си роди нормално,ама не помня беше ли инвитро или не.Вера а вие имате ли такава "близнашка жилка" в рода и за другите мами с две бебета се отнася това.  

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 19:15 от didimora

# 243
  • Мнения: 2 751
за покупките - аз пък обратнто. Днес прах бебешките дрехи и като видях колко много дрехи сме накупили...лошо ми стана   Shocked Mr. Green
Ама поне ще пера по-рядко  Laughing

# 244
  • Мнения: 547
Здравей,didimora.Еми секциото се налага защото моя док не води нормално раждане нали е много зает с клиниката бебетата са ми инвитро другото което е те са едно върху друго и май няма да се оправят аз съм 1.60 висока и бях много слабичка,а и имам проблем с очите.Така е най-добре аз не искам да е нормално и без това достатъчно ме е страх.

# 245
  • Мнения: 200
Ох дано сисее да си права  Praynig
Вечер като легна и на мен такива буци излизат-ръце, крака, по-мънички, ама снощи беше колкото юмрук се надигна  #Crazy и стой без да се прибере, изкарах си акъла  Shocked
Няма май място вече и бебоците се разтягат  Heart Eyes
кали пиши какво ти е казал док после  Wink

# 246
  • Временно
  • Мнения: 788
Aquariel ,количката е Mag England Принцес.Ето една снимчица.

# 247
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Абе мами, разглеждах покупките в албумчето ни и ми направи впечатление, че почти всички бодита се обличат през главата. Няма ли да е по-доре поне в началото да са с предно или странично закопчаване, мисля че Vanyivan имаше такова  newsm78

# 248
  • Мнения: 410
ясмина засега ще раждам нормално,а запазиха легло за 9.04.според термина ми-явно така процедират.но казаха ако нещо стане по-рано,ме имат впредвид.само ако раждам секцио тогава пак да се обадя и да сменя деня с посочения.кали с теб какво става-как си?

# 249
  • варна
  • Мнения: 147
Ася,при вас наистина ще е изненада накрая,много е срамежлив този бебешок Simple Smile
Сиси,и аз съм те избрала за вестителка,дано нямаш нищо против!
Ясмина,нашия татко предния път обикаляше с колата из града,докато аз раждах-не го свъртало на едно място Simple Smile.Като родих(18.35)акушерките казаха"ако дойде в нашата смяна(19ч.)ще ви види,за другите не гарантираме,че ще му дадат.Той дойде след 3мин.,закараха ме с леглото до вратата на отделението,не пускат вътре.Сега е като децата-искам и аз да дойда Simple Smile,знам,че ще издържи(преживял е 3 операции без упойка).

# 250
  • Мнения: 134
Добър ден момичета   bouquet
Аз се прибрах от преглед преди малко и съм щастливааааа
хемоглобин -129, албумин нямам (съмнявахме се ,заради подуванията ,но явно е от килограмите  Crazy)бебо си е главично и отговаря на 33сед. В понеделник съм на микробиология и после като стане готова ми попълва всичко в обменната карта и айде ........чакаме бебо да се появи после !!!
На мен ми останаха да купя помпа за кърма ,но понеже още се чудя каква да си взема ..... newsm78 и разни дреболийки .
За Ритниците мен чак ме боли като почне да се растяга така  ooooh! тои направо на цирков артист го раздава  Crazy

# 251
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте Simple Smile

Сега и аз да се отчета......
Моя юнак е все още седалищно, но док каза да не се притеснявам, че той можел да се завърти още няколко пъти до края, имал достатъчно масто Simple Smile Даже докато ми правеше запис се завъртя два пъти - ама и двата пъти застана на страни, голям палавник ще излезе Simple Smile
Плацентата ми е 2-ра степен и каза че е супер, иначе за контракциите каза че ми било малко рано и ми даде да пия магнезии пък Sad
Иначе бебо е супер, тоновете на му перфектни, както каза тя, вече 2030 гр. върви една седмица напред Grinning каза че отговарял на 34-та Simple Smile
Аз съм много щастлива, водиха меда разгледам отделението, страхотно е, много е чисто и спокойно, само не можах да видя операционната за секцио, ама то нормално.....имаха родилка и бяха приготвили всичко за бебчето и ми стана едно такова странно ..... хем много мило хем малко се стъписах Simple Smile
Стайте са самостоятелни, с телевизор, хладиник и баня, ако искам бебчо може да си е при мен през деня, ако искам може да е при лекарите, но от 22,00 до 6,00 си е при другите бебовци Simple Smile Няма ограничения за свиждане, е освен от 22,00 до 6,00 ама то тогава няма кой да идва да ме гледа Simple Smile
И сега вече ми е по спокойно, следващия път съм на 7-ми и започваме всяка седмица Simple Smile

Охххх най-накрая дойде дългоочаквания преглед, ейй тоя път ми се стори че го чакам цяла вечност Simple Smile

# 252
  • варна
  • Мнения: 147
Доли,стахотни новини,честито!А и условията,които описваш са отлични!
Ценителката,и мен понякога много ме боли като вземе да рита.А отвреме навреме все едно дращи отвътре-таткото вчера каза,че като се роди първо ще й изреже ноктите Simple Smile

# 253
  • Мнения: 70
Привет мами  Hug

Аз скоро не съм писала, но се опитвах да ви чета поне, да не изоставам с информацията  Grinning

Честито на всички за хубавите новини, и за новите покупки също. Ние скоро не сме пазарували и нещо взех да се притеснявам, че само се мотаем и накрая трябва всичко в последния момент да взимаме. Поне сме набелязали по-едрите покупки.
За ритането, и при мен е много болезнено. Често пъти чак сълзи ми потичат, особено когато ме пробожда ниско долу. А мъжо като видя един път чудноватите форми, които приема корема ми и каза, че той на мое място не би издържал.
За раждането спрях да го карам да присъства. А миналата седмица говорих с една приятелка, на която мъжа и е присъствал и казал, че не всеки би понесъл гледката. И след това преживяване вече повече уважавал жените  Laughing
На мен от днес започва да ми тече 45-дневния болничен, но мисля да искам да ми го пуснат от 01.03. и да направя още един пълен месец, за да може и той да се хване при изчисляването на майчинството. Дано докторката се навие, иначе ще трябва да и търся закона и да го разпечатвам.
Уф, и още неща исках да пиша, ама тази бременна глава много забравя  Embarassed
Кали, как си? След прегледа при док да докладваш задължително.
Така ми се разхожда в това хубаво време. Опитах и излязох замалко, но след 15 мин се върнах в офиса, познайте защо.......(трябва ми по-голям пикочен мехур).

Хубав ден на всички   bouquet
 

# 254
  • Мнения: 134
Доли,стахотни новини,честито!А и условията,които описваш са отлични!
Ценителката,и мен понякога много ме боли като вземе да рита.А отвреме навреме все едно дращи отвътре-таткото вчера каза,че като се роди първо ще й изреже ноктите Simple Smile
Лекарката ми обясни,че вторите деца се усещали повече и затова така ме боли като рита , иначе дращене не усещам ,но усещам нещо като стискане все едно ми ползва органите за ...... bash
ДОЛИ найстина условията които описваш са супер!!! Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт