АвГуСтОвСкА кръв гореща, са навън и Пролетта посрещат!

  • 15 825
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 202
Миленка,няма такава терца наистина.Такъв смях съм се смяла тогава и сега продължавам, да се смея при всяко гледане на клипа. Joy Joy Joy hahaha Joy hahaha Joy
Рози,искрено съжалявам.Дано скоро  станеш леля. Praynig

# 256
  • Мнения: 718
Миленка,много обичам да ти гледам аватара  Heart Eyes!Яко релакс ми е  Peace!Сигурно много съм зле,за да се успокоявам от анимация  Rolling Eyes Joy
   
Eй,така ми се ще и аз да легна на полянка сред цветята и да зяпам в небето.Дани,съвсем си си добре щом изобщо нещо те успокоява-аз съм си все нервна.
Много съжалявам за сестричката на Рози.
Елионка-ние сме под парка на ул. Марко Бочар,надявам се обаче до лятото да се преместим. Сега ще видя къде се пада Едисон.

А относно говоренето и ние сме с малко думички,но пък знаем корейски Simple Smile) За тръшкането, се тръшкаме и ревем,като и се откаже нещо и започва да хвърля на земята където,каквото види........и ме гледа изпитателно и многозначително.

# 257
  • софия
  • Мнения: 1 745
За тръшкането, се тръшкаме и ревем,като и се откаже нещо и започва да хвърля на земята където,каквото види........и ме гледа изпитателно и многозначително.
Ооооооо,да  newsm61!
Мис,а ти,душко си си "позволила" да я шляпнеш по дупето  Shocked....,при нас на тези даже и не спира,а като я перна с върхове на пръстите по бузата ефекта пак е -НУЛЕВ  Sick!Явно при нас само с приказки,ще е ....,но кога ли ще дойде този момента в който ще можем да се"уговаря ме"  newsm78...

# 258
  • Мнения: 574
Привет и от нас Hug
Като чета тук, май децата ни ще проговорят първо някой източен език и чак тогава български Laughing Понякога когато Деница си приказва на нейния си език и я питам "Ти на какъв език ми говориш?", отговора е: "Пони /японски/". Иначе доста й се разбира. Има някои думи, които означават много неща, но е разбираемо. Например "паче" означава плаче, чорапче и шапка. Напоследък всички жени са каки и някои лелки много се радват, че ги е подмладила Wink. Иначе и тя е мнооого грамогласна, търси си внимание от чужди хора, но когато сама реши, иначе е подозрителна към непознати, като майка си Mr. Green Още не се тръшка и като цяло ми е добро детенцето /пу-пу/ newsm03
Да ви се похваля, се срещу нас правят детска площадка и съм много доволна Peace- пързалки, люлки, катерушки, пейки. Най-много обаче децата се забавляват, вкл. и Деница на едно влакче, което не се движи newsm78. Почти е готова, само се надявам да се запази по-дълго време Praynig, защото до нея има кръчма и се навъртат улични кучета, че ги хранят.
Миленка, моят мъж не спира да се сеща за въпросната девойка и често се хилим. Май наистина нямаше друга като нея Mr. Green
Рози, съжалявам, че няма да ставаш леля през октомври. Дано е скоро Peace
Аз пък разбрах, че и единият ми първи братовчед /който ми е като брат/ и приятелката му ще си имат бебе stork-boy, и те през октомври, така че ще ставам два пъти леля Party При тях май и сватба ще има, та ще има и веселба преди това.
Пожелавам ви спокойна нощ и ви оставям, че имм да 1ironing огромна камара.
 Болничките скоро да се оправят, че да могат да играят навън Peace

# 259
  • София
  • Мнения: 5 794
Рози, съжалявам и аз за случилото се на сестра ти  Cry Sad   Дано скоро щъркелчето я посети пак!  Praynig Peace  Hug

# 260
  • гр.София
  • Мнения: 4 172
 Привет!
 Рози, ще стискаме палци на сестра ти за нова бременност. Като чета тук из форума-нищо чудно да е за добро,че плодът не се е закрепил,ако е бил увреден.
 
 Успокоявате ме вие като чета за прекрасните ни дечица-дяволчета.

 Мис и Ембър,забелязах че липсвате Sunglasses

 Дани,видях те вчера да пресичаш при Булбанк, с приятелка и количките.

 За среща-ама нали няма да е на 8 март? Дата изобщо не е уточнявана. И при мен всичко зависи от таткото-ако се падне да е на работа-увисвам.
 Утре или в петък ще питам в Дон Домат за резервации (по едно време не правеха). Но можем и друго място да си измислим. Като не съм с дете съм много мобилна.

# 261
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Здравейте мамчета.

Не съм ви проверявала от известно време, но нямам особено адекватно оправдание за това, не че е нужно де....

Първо искам да честитя бременеенето на Ели, желая ти една лека и безпроблемна бременност и като резултат едно здраво бебче Hug.

Честита Баба Марта на всички ви, да сте румени засмени, бели и червени Blush.

Рози, надявам се сестричката ти бързо да се възстанови и скоро да се похвалиш, че ще ставаш леля fingerscrossed.

Иначе ние с Шушелита сме добре, нищо от това, което описвате не ни е чуждо, нито тръшкането, нито ревовете и крясъците и понеже и двете сме лъвици и си ги мерим на коя е по-дълъг и крещим и викаме и двете. Аз не й прощавам и я наказвам и пошляпвам, не понасям лигави деца и не искам да допусна и Шушата да стане такава, пошляпвам я, след това си поплаквам, ама не е лесно да си родител Tired. За приказването казва доста неща, показва как правят всички животни, а като екстра са как прави гълъба, врабчето, змията и как плюе камилата. Копира абсолютно всичко и се опитва да повтаря - самата тя се казва Тети (Стефи), баща й е Токо (Тошо), а мама е Цици (Сиси). Иначе с много срички изразява много неща, например КА означава шоколад, очила, кола, луканка, ПА - падна, пари и т.н. Обича да играе в пясък и пръст, става на прасе, но пък щастливо прасе Clown.

Искам да ви питам, случвало ли ви се е да плащате мито за колет от чужбина? Получили сме колет от брат ми от Америка и понеже е написана висока стойност на изпратеното, шефът на митницата е задържал колета, та утре ще ходим пак, не ми е ясно каква е процедурата и може ли за бебешки дрешки и обувки да се плаща мито?

Бубче, браво на Ината, аз също не си представям Шушел да седи така на преглед, не понася лекарите, след като изживя промивките и кошмарите в болницата миналия май месец, сега като някой с бяла престилка я натисне и писва, та в тази връзка утре сме на ваксина е не знам как ще минат нещата  Thinking

Иначе, наистина са ви млади майчетата, моята майка доживя до 54 години, сега щеше да е на 62, но такъв е животът  Cry, адски ми липсва, но това е друга тема....

Ще ставам, че мъжлето ми заспало насред спалнята, ще трябва да го будя и приспивам отново  Mr. Green

# 262
  • Мнения: 409
Благодаря моми4ета много сте мили 4ул ви Господ  HugМоята маика наистина е млада 48  годи6на с 4 деца : :peace:marulka_s наистина мила маиката е наи-добрата приателка,сигорна сам 4е твоята някаде там те пази и закриля.О6те веднаж благодаря много сте мили  bouquet

# 263
  • Мнения: 1 053
Добро утро  Hug
Днес се надявам да има с кой да си лафим,времето е кофти  Laughing,аз трябва да ходя на фризьор,но Даяна сутринта стана с температура и може и да ми отпадне мероприятието  Sad
Засега температурата падна и в тази връзка да ви попитам,дадох и Нурофен (давам и за първи път),досега и давах Панадол,та на листчето на Нурофена пише да се дава през 8 часа  Rolling Eyes,нещо ми се струва много времето  newsm78,четох че доста мами тук са давали Нурофен,моля да ми кажат през колко време са го давали  Wink
Бланк  Heart Eyes
Приятен ден и ще чакам да пишете  Laughing Laughing

# 264
  • софия
  • Мнения: 1 745
Добро утро Hug!
Днес и аз мисля да отида да си боядисам косата  Rolling Eyes..
Марулка,питах татито и той ми каза,че е трябвало да пише колета,като личен багаж,или стойност май до $ 50.Сега,ще трябва да платиш мито и после 20%ддс върху общата стойност.
Мис,аз Нурофен съм давала веднъж през 4ч. Peace!

# 265
  • София
  • Мнения: 5 794
Привет!
И ние бяхме с Т нощес, контролния преглед при д-ра днес си ни дойде баш навреме  Confused Освен това е с пресипнал глас, дори не може да реве.  Rolling Eyes
Мис, аз Нурофен не съм давала и не знам как е.  Rolling Eyes
Рози, твоята майка води по засега  Simple Smile Свеки между другото също е 60ти набор.
Марулка, и Ивчо е така с д-рите, направо почва да се дере види ли бяла престилка. Чудех се дали да не започна да обличам моята вкъщи, барем свикне. Но може и да ме намрази още повече.  newsm78 Crazy
marulka_s наистина мила маиката е наи-добрата приателка,сигорна сам 4е твоята някаде там те пази и закриля
Peace Hug

# 266
  • Мнения: 743
Здравейте  Hug



Една скромна почерпка от нас - днес моят прекрасен дядо става на 86 г. Да ми е жив  и здрав, многоооо си го обичкам  Heart Eyes

Мис
, дано бързо се справите с Т - аз досега съм давала само Панадол 1-2 пъти, та не мога да съм ти от полза, за съжаление  Embarassed

Рози  Hug Hug Hug Дано скоро ни се похвалиш с хубава новина  Praynig

Приятно ви разкрасяване днес - и аз най-накрая успях да я свърша тази работа в събота, бях заприличала на кошница в главата  Laughing

# 267
  • Мнения: 743
Елфче, много гушки за сладуркото от нас  Hug А ние си купихме докторски комплект, ама няма никакъв ефект  - Лори щом ме види със слушалката и започва да пиши с цяло гърло  ooooh! Иначе сама си го разнася по цял ден, много си го харесва, ама щом се включа аз в играта - край  Naughty

# 268
  • у дома
  • Мнения: 1 581
мацки, промених анкетата! приемам предложението на blanc  Mr. Green 

дайте да си изберем една дата, за да можем да запазим маса (дано може да се правят резервации и blanc да свърши тази работа  Laughing )
да ви напиша защо точно тези дни съм написала (говоря за съботите и неделите само), 9-ти е сирни заговезни, на 15-ти сме на парти с татито, на 22-ри сме на РД ... може и към края на месеца, ама тогава вече ще е великденска среща  Mr. Green


дано се включи и инициаторката за срещата да си каже тежката дума  Mr. Green


vst_80, да е жив и здрав дядо ти!   bouquet


# 269
  • гр.София
  • Мнения: 4 172
   bouquet  bouquet Вст80-и от мен-за дядо ти!

 Мис74, надявах се да се похвалиш,че докато си липсвала си изкупила софийския мол.

 Елвинг,пиши след Д-ра какво е положението.Защо толкова дълго ви влачи?
 София е добре,но й тече носът.Писна ми вече.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт