АвГуСтОвСкА кръв гореща, са навън и Пролетта посрещат!

  • 15 830
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 743
Здравейте  Hug

Мен ме е налегнал такъв ужасен мързел  Embarassed, че направо не е за разправяне  Laughing
Извинявам се на всички прекрасни мами с повод на които не сме честитили  Embarassed  bouquet Hug

Бубче  Hug, мерси за инфото за очния - и аз все се каня да се обадя на лекарката и да я питам и за очен и за зъболекар, ама забравям  Embarassed

Пух
, остави сладура да си играе спокойно  Laughing Hug

blanc, Лори пък ме слуша повече като сме си вкъщи и особено много като сме двете - като се върне баща й и почва едно глезене... Навън си се прави, че не ме чува и това е  Crossing Arms А от няколко дни ме поглежда като й правя забележка , усмихва се и продължава  Twisted Evil
Вчера за сефте я оставихме в детския кът в Ситито да си играе сама - това дете въобще не се сети за нас и едвам успяхме да я измъкнем от там  Laughing На връщане в колата определено ни показа, че е сърдита - седеше нацупена в столчето си, не ни говореше и не пееше любимите си песнички  Laughing Много й се смяхме с баща й  Laughing и взехме решение, че ще я водим поне 1 път седмично да си играе някъде - така че пак ви подхвърлям идеята за седмични приятни августовски срещички  Laughing Hug

За осмомартенската среща не смея да гласувам, че татито има много работа тези дни и все още не знаем дали ще може да гледа Лори  Rolling Eyes

Да взема да спра, че се отплеснах яко, а уж ви разправях, че ме мързи  hahaha

# 241
  • Мнения: 826
 Mr. Green Младият варварин, макар че "говори" на Викторовски общо взето произнася и доста думи по разбираем за мен начин. Убедена съм, че всяко човече се развива с негови си темпове, и броят на изговорените думи не е показател за това добри или лоши майки сме.  Peace
Мисля, че агресивността си е от възрастта. Виктор откровено се бие с брат си /Добре, че баткото е по- голям, та не отговаря директно на агресията с агресия/.

Спинки, радвам се, че се оправяте!
Вланк, и аз си казвах, че момичетата имат млади майки. Моята, да ми е жива и здрава ще навърши 59 след месец. Но пък аз съм второ дете... и сега Виктор е второ дете- сякаш приляга бабата да е по на възраст...

# 242
  • Мнения: 535
Здравейте!
Както се вижда времето се развали и тия дни все ще е такова, така че, ще изпишеме темата.
Бубче, мерси за информацията за очния. Но, аз не мога да си представя Сашко да даде някой да му направи, която и да е от изброените процедури. Ина се е държала, като голямо дете  Peace.
И аз си мисля, че всяко дете е строго индивидуално и в игри и в приказки. Аз пък Сашко го сравнявам непрекъснато с Боби, както каза Велмар, тя на неговата възраст можеше да разказва приказки. Но, определено и на него му долавям по някоя и друга думичка, по-различна от мама, тате и кака  Laughing.
Пепър, тези дни сънувах, че ни дойдохте с Лора на гости  Laughing  Thinking.

# 243
  • Мнения: 353
Пухче, този проблем с песничките и бабата и ние го имаме. Всяка неделя ходим на вечеря при свекъра и свекървата и получавам забележки, че не четем достатъчно книжки и не пеем песнички с малкия. Даже веднъж ми се обади по телефона да ми каже в коя книжарница продавали книжки да отида и да му купя  Rolling Eyes. На него определено не му се прави това, не му се говори даже. Казва само "мамо", когато види зор. Като по-малък казваше доста думички, но сега просто не иска и съм решила да го оставя на мира, докато сам реши, че е готов за това.
Момичета как научихте малките да си мият зъбките? Аз на Стефчо едвам му измивам лицето сутрин. Понякога ми дава да му изтъркам предните зъбки със силиконова четчица, но без изплакване, а за паста и дума не може да става. Как да го подлъжа?
На събирането за 8-ми няма да мога да дойда за съжаление, защото мъжът ми е на работа и след това ще ритат за отслабване с приятели. Предварително са ангажирали залата и ако не отиде ще развали отбора и ще ме "изядат" после.
Спинки, Heart Eyes.

# 244
  • Мнения: 1 617
Здравейте от мен!
Вчера беше разкошно време и само за разходки.Излязохме с Тони още 9,30 ч., което не ми се беше случвало от лятото. Но предпочетох на обяд да спи в къщи за да мога и аз да отпочина малко. Днес за пръв път заспа сам в неговото легло - завих го и седнах до решетката да ме вижда че съм до него и да не става да ме търси. Simple Smile Надявам се да не е еднократно изпълнение и да си спи вече в неговото легло.Тези дни мисля да съм по-решителна и да не го взимам да спи при нас. Но понякога не се усещам и в просъница просто си го премествам до мен и продължавам да спя. Ще видя как ще се справя със ситуацията.
Тони казва малко думички- "мама" когато му трябва помощ, "тати" казва рядко,"бау" като види куче или иска да уплаши някой, "ето" като показва нещо. Иначе си бърбори нещо не разбираемо. Дъщеричката  на моя приятелка говори много и почти всичко и се разбира, а е с 12 дни по малка. Но момиченцата като че ли по-бързо проговарят.
Наистина са ви  много млади майките. Моята майка септември ще навърши 60 г. И сега ме подсетихте да помисля от сега за подарък- може би като се комбинираме за нещо по-голямо. newsm78
Пожелавам ви лек ден с много разходки. Hug

# 245
  • София
  • Мнения: 5 795
Да взема и аз да се разпиша, то си е събитие такова раздвижване в темата ни  Laughing
СпинкиHug
Бубче, браво на героинята Ина! Като знам колко е кофти усещането да си с разширени зеници Rolling Eyes
Вст, добра идея за ежеседмичните срещи  Hug Само да оздравеем напълно. Сега като го приспивах ми се стори, че пак са му топли ръчичките, но не му премерих Т. Аман вече.  Tired Уж вървим към оправяне... Ще се получи като миналата година - устискахме грипния сезон без болести и пролетта - клекна пред всеки вирус.
За аргесията - и ние сме така.
Приказва доста, но повечето неща не ги разбирам. Има си негови си думички за някои неща, които само запознати биха разконспирирали  Laughing Но определено е мнооого далече от разказването на приказки  Wink
Относно възрастта на бабите - познавам и бая по-млади  Simple Smile Живи и здрави да са ни  bouquet Hug 
За пицарията Дон Домат съм За, другата не я знам.
Отивам да дремна с Ивчо, че нощес от 3 до 6ч будувахме Tired И всъщност да питам - има ли чак толкова неспящи нощем?  newsm78

# 246
  • Бургас
  • Мнения: 202
Здравейте и от нас!
Добре,че времето лошо,че да живне малко темичката ни.
Велмар,много неприятен инцидент.Дано повече нямате подобни случки.Praynig

Нана,честита нова придобивка.Да си я ползваш със здраве.Само не разбрахме ,какъв е моделът.

eliq_gg,mama Margo,страхотни снимчици.И на мен много  ми се иска да отидем на разходка из природата ,на зоопарк.

Милена,честита нова работа на половинката ти.Да е лека и доходна.

Елфче, и аз съм чувала,че децата които са палави като малки,след като порасната се укротяват.Но винаги има изключения.

Бахи,дано малкият ти юнак е все така кротък.

Спинки,радвам се ,че сте добре. Hug

За говоренето на децата,мисля че е много относително,какато и с никненето на зъбки например.На 1 год.по принцип детето трябва да има 8 зъба,ама на някой не е  излязъл и един.Така,че...........
Аз до 2 год,почти не съм казвала нищо.И след това изведнъж,съм започнала да говоря чисто като голям човек.
Този пост съм го започнала от вчера и го пиша за трети път.Единия път тъкмо щях да го пращам и си изгасих компа сама.За разлика от друг път.
Днес тъкмо го бях написала и ми излезе някаква грешка и пак не стана .Да видим сега,дано стане.

# 247
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! с голямо закъснение Simple Smile

Честито на всички имали повод тези дни, рожденици, именици, с нови придобивки...с бъдещи нови членове на семействата! Hug

И на последно място, но не по важност - честита бременност на Elli78!Лека и безпроблемна и едно здраво и послушно бебче на финал. Hug

Ние погостувахме десетина дена при моите родители в Ямбол, гледахме се с Вики, починах си.Все хубави неща. Simple Smile
Вики става все по своенравна, иска да става на нейното и как ще се разбираме не знам.
Вече съм на линия и ще съм често, често тук.
Лека вечер на всички! Simple Smile

# 248
  • софия
  • Мнения: 1 745
Здравейте и от нас  Hug!
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА и от мен със закъснение  Blush!На мен този празник от 4г. ми е свързан също с не приятни спомени дядо ми почина,както и Никулден,тогава баба  Confused...
Ние сме о.к само където Найа е с тоооолкова опак характер,че се виждам в чудо  smile3511!А,какъв гласец има  ooooh!,направо ми гръмва главата!!!!!Някое друг звяр от нашит врещи ли така  Thinking....не плаче,ами вика колкото сила има когато не стане нейната,или просто,за кеф?!Примерно се возим в количката тя е праваи се е опънала на коланите и вика,ама вика !Не знам,но толкова много обича да е център на внимание!Само се закача с разни хора по улиците и не дай си боже някой да не я забележи и да не и каже колко е сладка,ходи пак и му се вре на човека пак да я  види  Wink и да размисли явно  Wink Embarassed!
За говоренето и ние сме от тези с малкия репертоар.Всичко разбира,като и кажа.Облича се сама опитва се,де  Joy,съблича се,като я облека,за излизане се отдръпва една крачка назад,явно за да я фокусирам по-добре,прави една физиономия с главата на страни и чака да и кажа -Ейййййййй демек,колко е хубава  hahaha!
Казва мама,баба,тати,дай,да,не и какво прави кучето,котето,магарето,кончето,патето,жабата и това е....и нон стоп си бъбри на някакъв китайски  Mr. Green....
сега докато пиша ми е извадила всички цигари от кутията и ги е накъсала на такива микроскопични части,че нищо да не мога да дръпна  #Cussing out!
 

# 249
  • Мнения: 409
Здравеите!dani777k то и ние сме така с моя лав Laughing опасна зодия големи инати.И моя оби4а да зака4а хората,да му обарнат внимание Grinning.Говорят му на испански и тои само вика ,,si,, зн4и,, да,, на бг.Знае много думи4ки на ба6та си вика Диде,а на мен мамо,Ане.На пуканките вика кака  Ане Joy(всеки ден му купувам и на о6те едно мом4енце и то ми вика така)Опасен е станал вси4ко знае ,а не сам му обеснявала,н така е растат.Моята сестри4ка днес и направиха куртаж Cry плода не се развива.6те ставам леля по-касно.И о6те една позната ми каза 4е сестра и направила спонтанен а двете се рдавахме 4е 6те ставаме лели Sick.Хаеде целувки на малките лав4ета baby_neutral

# 250
  • Мнения: 718
    Момичета,не мога повечееееееее     Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha    Надявам се това да ви държи дълго време-ту либо,либо даучо
http://www.youtube.com/watch?v=FQt-h753jHI

 Joy hahaha Joy hahaha Joy Joy hahaha hahaha Joy hahaha Joy

# 251
  • софия
  • Мнения: 1 745
Мацка,аз тази я гледах и чак не се смях  Sick #Crazy!Няма такъв филм  Joy Joy Joy!
Рози,съжалявам  Confused.....

# 252
  • софия
  • Мнения: 1 745
Миленка,много обичам да ти гледам аватара  Heart Eyes!Яко релакс ми е  Peace!Сигурно много съм зле,за да се успокоявам от анимация  Rolling Eyes Joy

# 253
  • у дома
  • Мнения: 1 581
ROZI24, много съжалявам  Sad  Hug

# 254
  • Мнения: 1 053
Здравейте  Hug
Рози и аз съжалявам  Cry Hug
Дани,твоя пост все едно аз съм го писала  Laughing,Даяна е абсолютно същата маймуна,но от една седмица насам яко ми лази по нервите и най-много ме дразни,че вижда че ме е ядосала и продължава  #Cussing out,днес дори си позволих да я ударя по дупето,но не ми издържаха нервите  Embarassed
Миленка посмях се и аз  Joy Joy,уж гледам Мюзик Айдъл,но тази терца съм я изпуснала  Mr. Green
Спинки,радвам се нещата при вас се оправят  Heart Eyes
Бубче твоята дъщеря е голяма героиня  Peace,Даяна не би издържала такива процедури,браво на малката кукличка  Hug
Относно говоренето няма с какво да се похвалим  Joy Joy,казва мама,тати,баба,дай,айде,да,не,бау и това е  Laughing
Лека вечер на всички,утре пак съм на линия  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт