АвГуСтОвСкА кръв гореща, са навън и Пролетта посрещат!

  • 15 812
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 535
Здравейте!
Vst_80, честит РД на дядо ти на патерица! Още дълги години да е с вас  Peace!   bouquet
Албена, пожелавам и на твоя дядо бързо оздравяване и да продължава да ви радва  Peace.
Рози, съжалявам за сестричката ти. Ще чакаме в скоро време да пишеш за хубави новини  Hug.
Елвинг, дано това да е краят вече и от тук нататък да е все здрав Ивчо  Hug.
Дани, честита месечинка на Найа и в скоро време да започне да прави нещо в гърнето  Peace  Hug  Grinning. Ние пък смея да кажа, че имаме голям напредък с гърнето, пу-пу. Вчера му купих слипчета и ще му махна памперса вкъщи, че от слагане и махане става на нищо. Иначе е сух  Laughing.
Мис, как е Даяна?
На всички болнички бързо оздравяване  Heart Eyes.

# 286
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Привет и от нас.

Днес тук е приятно слънчево, но мен така са ме налегнали женските истории, че просто не ми се мисли за излизане, като иска да я вдигам и става страшно, имам чувството, че съм в касапница  Embarassed Sick, к'во е това чудо след като родих, направо е страшно.

Иначе Дани, права си мила, за митата и колетите, само че стойността трябва да е до 60 долара, а нашия колет е със стойност 200  #Crazy и все пак, мъж ми се разбрал на митница и този път минахме между капките без плащаници. Подаръците са хубавки, има за всекиго по нещо, за мен боички сладкарски, комплект за декорации на торти от 200 части, разни други красоти, за малката ботушки, сандалки, космонавти за другата зима, дрешки, а за татито ни едно яке, че сега му предстои РД и имен ден.

Относно гърнето няма да коментирам, че ние сме в първи клас, до годинката ходеше без проблем и след това каза не и това е. Сега само да чуе за гърне и реве, купихме от Джъмбо седалка за тоалетна, суперска мекичка и нея не я признава, седи на "голямото" гърне и си играе. Иначе бикини имаме да заринем света, от Ла Редута й купих 16 чифта за 2 евро, отделно разни други красоти, но за сега са на склад за лятото.

Иначе вчера ваксината мина добре без рев, но сега ръката й е подута, червена и я боли мястото, но аз слагам риванолени компреси.

ВСТ, да ти е жив и здрав дядото и много да си го тачите и много да ви радва. Аз също съм без нито един дядо и баба от доста години, без майка, а в последствие и без свекър, та и Шушето от малка ще има празнини в тези роднински връзки.

Днес ще правя торта, че свеки е рожденичка в неделя, та да я изненадам, а и нали е прошка, та големи празници.

Цунки от нас за сега, това е.

# 287
  • Мнения: 1 053
Здравейте  Hug
Момичета,благодаря на всички,които ми отговориха  Hug
Ади,благодаря ти за загрижеността  Heart Eyes,но вчера на обяд Даяна вдигна температура от 39,5 и веднага я заведох на лекар,прегледа я и каза,че е вирус,който протичал с висока температура и хрема и обикновенно за 3-4 дни преминавал  Rolling Eyes,добре че поне засега гърлото и гърдичките са чисти  Wink,но снощи не сме спали изобщо будеше се през 30 минути и цялата гореше и постоянно плачеше  Sad,за Нурофена педито ми каза,че няма проблем да го давам през 4-5 часа,а ако не спада да добавя и 7-8 капки Хексалгин  Wink
Дани,честита ви месечинка  Heart Eyes и Даяна все още не прави нищо в гърнето  Mr. Green
Бланк,страшна шегаджийка си  Laughing,но не съм се загубила много,само 4-5 дни не бях писала  hahaha,а до МОЛА все още не съм стигнала,мъжа ми всяка събота и неделя пътува,та вероятно ходененето ми ще се осъществи през април  Embarassedиначе досега щях да се поФаля  Joy Joy Joy
Валка,аватара ти е много хубав  Heart Eyes Hug,ама то хубавото си е хубаво  Joy Joy Joy
Кайли,нямам нищо против да направим една срещичка,но вероятно ще е през април,този месец ще се местим и няма да имам време,но след това съм винаги готова  Heart Eyes Peace
Елфче,оздравявайте и вие по-бързо,че много време сте болнички вече  Hug
Vst,да ти е жив и здрав обичания дядо още дългииии години   bouquet Peace
Спирам,че се улях,после пак ще досаждам,ако има с кой де  hahaha hahaha

# 288
  • Мнения: 1 053


Днес тук е приятно слънчево, но мен така са ме налегнали женските истории, че просто не ми се мисли за излизане, като иска да я вдигам и става страшно, имам чувството, че съм в касапница  Embarassed Sick, к'во е това чудо след като родих, направо е страшно.

 Sad Марулка,направо ти съчувствам и при мен след като родих стана страшно,особено първите 2-3 дни,та и аз като теб гледам да не излизам през тези дни,че е направо ужасно  Twisted Evil
Приятно кулинарстване и после да ни покажеш тортата   Flutter

# 289
  • София
  • Мнения: 12 554
Калоян също не знае за какво служи гърнето. Няколко пъти се опитвах да го слагам, но той просто си стои и като му омръзне става без да е свършил нищо.
Така или иначе дете с памперс в първи клас няма, така че не се притеснявам. А и кумата ми каза да не го насилвам, защото нейната дъщеря от ранно слагане на гърне после е направила регрес и пак е започнала на 2 години и 3 месеца да пишка и ака в гащите нарочно.

Аз след като родих пия противозачатъчни и нямам никакви проблеми с цикъла. Преди беше ад. Сега нито корем, нито кръст, нито странични "водопадни" ефекти.

# 290

Общи условия

Активация на акаунт