Една по-различна теория за звуците и миризмите в една връзка

  • 4 566
  • 84
  •   1
Отговори
  • Sf
  • Мнения: 808
Наскоро гледах "Love and Other Disasters" и там чух една много интересна теория за пръцкането Simple Smile

"В началото на една връзка щом стигнете до момента, когато се отпуснете един пред друг "да си опущате душичката" и това ви се струва най-веселия и нормален шум или дори музика и развитие в споделеността на взаимоотношенията ви, то определено идва време, сигурно след много години или дано пък въобще няма такъв момент, когато тези звуци пръдливи ви дразнят и отвращават, което говори за замиране на каквато и да е интимност и взаимност по между ви."

Та, въпросът ми е: Как се приемат при вас и половинките ви такива общочовешки и органични прояви? Харесва ли ви как мирише любимия човек преди баня, събужда ли ви рано сутрин звучно и пръдливо, можете ли да го гледате, докато се храни или това ви дразни?

Или смятате, че всичко това е вече съвсем в реда на нешата и както се казва и царете ходят до тоалетна и тях ги хваша рядкото щастие Simple Smile И ние си имаме своите моменти на органична музикалност и както сме държали главата на милото, докато го мъчи махмурлук и му разтваряме упсаринче, така и той ни е държал косата, докато повръщаме на морския бряг Simple Smile

Разкажете подобни ваши спомени и преживявания и не бягайте като Кари Брадшоу, този ужасен пример за Нюйоркската жена, която след неволното си пръцкане една сутрин в леглото с Тузара, си събра накуп дрехите и засрамено избяга от апартамента на тоз чаровен мъж Simple Smile

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 15:57 от Кроасания

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 835
Бля, Кроасанийо!

Не, не ми е приятно такива телесни дейности да се правят на показ. Да се правят - да, нормално е, да се парадира с тях - не. Какъвто и да е човекът, цар или не.
Егати. Сега цял следобяд ще мисля за телесни функции, гръм да те убие.

# 2
  • Sf
  • Мнения: 808
Аристокрация сте, вий, многоуважаема Бу Simple Smile

Като ще си мислиш за телесни функции, спомни си някой път, когато си тичала от училище и с удоволствие си се отпуснала вкъщи и в позната тоалетна си седнала спокойно и с въздишка на облекчение...

Ех, наистина, пръц да ме убие. Или беше гръм  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 448
Бля, Кроасанийо!


Егати. Сега цял следобяд ще мисля за телесни функции, гръм да те убие.
Не мога да повярвам, че дори отговарям в тази тема.
Моя мъж веднъж каза на негов много добър приятел като се ожени, "брат ти пърдиш ли пред жена си", ако не значи не сте достатъчно близки.
Дразнеща е понякога такава близост, като си помисля, че сме от 15 години заедно, представете си за кво иде реч.Лично аз гледам да не злоупотребявам с близостта, старая се поне.

# 4
  • Мнения: 8 999
Мда, и царете акат, но не в леглото на цариците си.
На когото му се пръцка, оригва, повръща и т.н., да бяга бързо в банята и да пуска вентилатора и водата. Чак пък такава интимност не ми допада. И предпочитам да не душа партньора си, ако не се е изкъпал след тежък физически труд.

# 5
  • Мнения: 2 891
За мен теорията е абсолютно вярна  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 5 647
Оф, аз какво да кажа като съм толкова гнуслива... Sick

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Проблемът на дългите връзки обикновено е именно в това, че хората губят навика да се държат възпитано един с друг. Не с уважение, с любов или каквото и да е там, а именно възпитано! Обожавам мъжа си, той е най-добрият ми приятел, но нито му подпръцквам по одеалцето, нито си бъркам в носа, нито си скубя космите в негово присъствие. Не че ако ме хване с епиалтора, ще се смотая, но предпочитам някои неща все пак да си правя насаме!
Колкото до него...Честно казано, преди да пропуши имаше най-сладката миризма на света. Идеше ми да го изям дори след като е играл 1 час баскетбол. Сега ми мирише на кисело Sick Давам му да ме целува амо след като си е взел дъвка, след цигара - не Crossing Arms Чистила съм му повръщано. И той мене е гледал като повръщам и с 40 градуса температура е стоял с мене в тоалетната, защото а ме пусне, а съм паднала. Болестите не са в графата "невъзпитано".

# 8
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
На мен ми е супер отвратително да пърди пред мен.
Не обичам да знам и кога си върши голямата работа в тоалетната, просто не искам. Гадно ми е.
Както и аз пазя тези актове изклЮчително само за себе си.
А той изглежда ме чувства доста близка, тъй като умира да ги сподели с мен. Твърди, че съм ходела по нужда като котките, тихомълком, не бил разбирал никога. Е какво, бЮлетин ли трябва да се издаде??

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 835
Е какво, бЮлетин ли трябва да се издаде??
Детето има такава връзка с мен Mr. Green Винаги съобщава какво иска да прави, иска да си говорим, докато го върши и накрая вика, като е готова Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 38 604
Някой беше казал: "Любовта това е да пръцнеш под юргана и после да завиеш главата на милото, за да споделиш миризмата" Mr. Green

Малката пък напоследък ме вика да "си говорим" - т.е. да й правя компания докато ака. На голямата тоалетна. Аз седя на нейното столче за баня и се опитвам да водя разговор за Червената шапчица, Илиянчо и Савата.

# 11
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Е какво, бЮлетин ли трябва да се издаде??
Детето има такава връзка с мен Mr. Green Винаги съобщава какво иска да прави, иска да си говорим, докато го върши и накрая вика, като е готова Grinning
Е и моето дете е по същия начин, но с нея се чувствам доста по- различно Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 647
Е какво, бЮлетин ли трябва да се издаде??
Детето има такава връзка с мен Mr. Green Винаги съобщава какво иска да прави, иска да си говорим, докато го върши и накрая вика, като е готова Grinning

И моята дъщеря така прави: "Мамооооооооо, изаках се"  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 070
За мен теорията е абсолютно вярна  Mr. Green

Мда. Освен това винаги се сещам за Брадшоу и тази сцена. И жените се чувстват по неловко от мъжете когато се случи, точно като във филма си е.

# 14
  • Мнения: 2 161
Мъжете очакват от жените да се държат изискано,а самите те се чувстват свободни да правят каквото си искат.Дори мислят,че е мъжкарско.Ето това мен ме възмущава.

# 15
  • Мнения: 3 423
Крос, като дойде моментът, когато
пръднята му не ти пречи, пък и ти
не се стискаш, за да не се изложиш,
значи може и да се поожените, че
вече е дошъл моментът. Гор-чи-во!

# 16
  • Мнения: 8 999
Е, децата не се броят. Моите, освен че съобщават тържествено, че отиват да акат, но и като свършат, ме викат да видя какъв голям Мечо плува в клозета!

# 17
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Имаше преди няколко години един "Сблъсък" на подобна тема. Наби ми се в главата тогава един израз от сорта, че започнеш ли да делиш една тоалетна чиния с лЮбимия си, романтиката някак си се изпарява. За мен е в сила.

# 18
  • Мнения: 25 677
Разкажете подобни ваши спомени и преживявания и не бягайте като Кари Брадшоу, този ужасен пример за Нюйоркската жена, която след неволното си пръцкане една сутрин в леглото с Тузара, си събра накуп дрехите и засрамено избяга от апартамента на тоз чаровен мъж Simple Smile

Тц, тц, тц... Пристрастяването към сериали не прощава, ша знайш...  Whistling

# 19
  • Мнения: X
Е, децата не се броят. Моите, освен че съобщават тържествено, че отиват да акат, но и като свършат, ме викат да видя какъв голям Мечо плува в клозета!
Joyхахах, Мечо hahaha

# 20
  • Мнения: X
Обаче това с Мечо е идея. Пръцнеш и после обяснваш,че не си ти,а Мечо се обажда. Hug

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808
Съгласна съм с мнението на belinda!

Сийяйна, сериали не гледам! Дадох пример Simple Smile

Лиске, някои от миризмите дори взеха да си приличат Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Болестите наистина са друго нещо и са сериозни обстоятелства, които не включвам нито като шега, нито за майтап. Тогава наистина си помагаме.

# 22
  • Мнения: 2 255
Подпръцкаме си в синхрон, Кросамая.И вратата на тоалетната си държим отворена.Хармония е у нас!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 783
Телесно - течно- газовата интимност не ми е по сърце. Не е като да не ни се случва, но е по изключение.
Аз даже зъбите си не обичам да мия пред друг човек.

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
Подпръцкаме си в синхрон, Кросамая.И вратата на тоалетната си държим отворена.Хармония е у нас!

Eй т'ва е!!! Абсолютно е така Simple Smile

А вий поради що се срамите да си признаете Simple Smile Simple Smile

Е, не си ли миете зъбите, докато "милото" си взема душ?!  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 1 783
Е, не си ли миете зъбите, докато "милото" си взема душ?!  Mr. Green

Когато изключителният ми съпруг си взима душ, влизам само с конкретна насоченост и предварително измити зъби.

# 26
  • Мнения: 2 891
Кроси, Тина, само ние сме  Twisted Evil И ДеЩо, също. Но нищо! И сам, войнът е войн.

# 27
  • Мнения: 189
Опитвам се да измисля нещо умно да кажа по темата, но ми е много натурална и не ми идва вдъхновението.

Мнението ми се доближава най-много до това на Christine.
Аз не си позволявам нито едно от посочените действия, мъжът ми намира за най-естественото нещо на света да ги споделя с мен. Даже ме предупреждава преди да е стигнала миризмата до носа ми. Признат грях-половин грях. Е, какво да го правя, това да са му кусурите!


Лиске, някои от миризмите дори взеха да си приличат Simple Smile Simple Smile Simple Smile


Това съм го забелязала и аз.

Ох, ужас Embarassed

# 28
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз даже зъбите си не обичам да мия пред друг човек.
Винаги ми е било приятно да си мия зъбите в компания.  Innocent

# 29
  • Мнения: 42
И аз съм към вас Peace
Нямаме задръжки. Даже като си пръцка се подхилква и гледа дали го гледам. А за миенето на зъбите - случвало се е да си миеме зъбите с една четка, като пътуваме някъде все единя забравя да си вземе четката. Blush

# 30
  • Мнения: 3 447
Нямам вътрешна потребност от такъв вид интимности. Предпочитам други начини на сближаване, различни от това да сервираш на Милото демо-версия на чревното си съдържимо.
П.П. Дядо ми, бог да го прости, ни учеше, че "газове се пускат само в тоалетната"  Simple Smile Има и такива мъже, колкото и невероятно да звучи. Или поне е имало.

# 31
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Кроасания, ако някой друг бе пуснал темата, щях да го подмина.
Какви са тез интимности? Crossing Arms
С моето "мило" сме свенливи. Смятаме, че е въпрос на уважение към партньора. И няма нищо общо с близостта и любовта.
Отивам да се наредя при аристократите. Кой раздава сладкиши?

# 32
  • Sf
  • Мнения: 808
Абе, никой не казва, че трябва непременно да се споделят и демонстрират подобни интимности. Но понякога се случват, нали? Няма да се извърнете и да се намръщите като от приказката Ловецът и Мечката, дето като най-добри приятели се целунали, а Ловецът рекъл: Ууу, Мецо, че лошо ти мирише устата...

Неволно се случават такива неща, аристокрацийо Simple Smile Или вий на пасти ухаете и никога не ви се е случвало...

А сутрешният секс е винаги след измити зъби, поотделно, сложили сте преди това кафето да стане готово, след като свършите и после пак си миете зъбите с червен Лакалут вече Simple Smile Поотделно Simple Smile

Брей, пък после аз съм била в крайности Simple Smile

# 33
  • Мнения: 3 447
Абе на тия години се предполага, че човек вече/още може да си контролира сфинктерите  Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 7 097
Разкажете подобни ваши спомени и преживявания и не бягайте като Кари Брадшоу, този ужасен пример за Нюйоркската жена, която след неволното си пръцкане една сутрин в леглото с Тузара, си събра накуп дрехите и засрамено избяга от апартамента на тоз чаровен мъж Simple Smile

Когато бях бременна и повръщах на ден минимум 1-2 пъти, той винаги стоеше с мен в тоалетната и после чистеше след мен. Това особено ме впечатли, защото аз видя ли някой да повръща, обикновено се присъединявам...

# 35
  • Sf
  • Мнения: 808
Добре Simple Smile Simple Smile

Значи няма неволни и случайни звуци Simple Smile Simple Smile

Даже и като спите, силно си контролирате сфинктера и не давате и шшшъпот да пролази под юргана Simple Smile Simple Smile

И защо не се приемат нещата на шега и не се посмеем на теорията, дори да не открием прилики за себе си или пък открием такива Simple Smile Simple Smile

Когато бях бременна и повръщах на ден минимум 1-2 пъти, той винаги стоеше с мен в тоалетната и после чистеше след мен. Това особено ме впечатли, защото аз видя ли някой да повръща, обикновено се присъединявам...

Ето още един, който е разбрал същността на темата.

# 36
  • Мнения: 1 072
Простете, момичета, но не сме достатъчно близки с вас, за да обсъждаме тази тема.
Но все пак ще кажа - Предполагам рано или късно се случва това. Аристократичността е в маниера, с който ще се измъкнеш от ситуацията.  Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 7 097
Простете, момичета, но не сме достатъчно близки с вас, за да обсъждаме тази тема.

Е, айде, ся, не сме достатъчно близки  Crossing Arms Ти с мъжа си ли прекарваш повече време или във форума със съфорумките  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 3 447
Но все пак ще кажа - Предполагам рано или късно се случва това.
Абе след петдесетина години и нещо по-уплътнено може да се случи, да сме живи и здрави  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 072
Простете, момичета, но не сме достатъчно близки с вас, за да обсъждаме тази тема.

Е, айде, ся, не сме достатъчно близки  Crossing Arms Ти с мъжа си ли прекарваш повече време или във форума със съфорумките  Mr. Green

С вас, естествено.  Grinning 
Дона, започвам да се подготвям от сега за нерадостните и срамотни старини. Как се наричаха онези специфични упражнения, на едно така специфично място? Бу беше пуснала за тях една специфична тема.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 056
Много ми харесва тържествено да съобщавам на Зайчето, че отивам да дръцам...

Той е от "котките".

Всеки път ми измърморва, че няма нужда да му казвам къде отивам и какво точно ще правя...

Никога не съм чула звук, ни вопъл, ни стон от него денем, но нощееееем...кристално ясен звук в тишината и леееек полъх изпод завивката...

Обаче, всяка сутрин той ми заявява, аз че съм пърдяла нощем...

Получава се: -Ти пърдиш!, -Не, ти пърдиш! -Не, беее, чух те, ти пърдиш... -Не, аз те чух да пърдиш...

(карате ме да се замислям сега, хубаво ли му е или не, и ако не му е хубаво, всъщност обича ли ме newsm78 newsm78 newsm78)

# 41
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Една сутрин старият ходжа се събужда и какво да види: оакал дънцето. Старост, нерадост. Хубаво, ама ще му отиде авторитетът... Какво ще каже ханъм?
- Вай, аллах - завайкал се той.
- Какво стана, ходжа? - събудила се ханъм.
- Какъв сън сънувах!
- Какъв?
- Сънувах, че на върха на джамията има дълга, дълга игла. На иглата - яйце. На яйцето - тепсия. А в тепсията съм седнал аз и се люлея - ха натам, ха насам!
- Вай, вай, ходжа - викнала ханъм. - Аз да бях, щях да се насеря!
- А! - рекъл ходжата. - Анджък!
П.П. Ей така се измъкваме ний аристократите. С финес!

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 835
Аз давам сладкишите, сватя. Ела насам, чая е пресен, жасмин от Индия точно внесен.

# 43
  • Мнения: 3 447
Много ми харесва тържествено да съобщавам на Зайчето, че отивам да дръцам...


Както би казал Жан Жьоне, "пурата ми е на края на устните"  Flutter

# 44
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз давам сладкишите, сватя. Ела насам, чая е пресен, жасмин от Индия точно внесен.
Ида! Ще взема и Дона. Нали може да ядем с космати ръце?

# 45
  • Мнения: 8
Кой каза "ходжа"? Кой черпи чай? Вече близки ли сме си?

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 835
Ами...може, макар че както знаеш, моите кунки са старателно обезкосмени - ако някой ме щракне на фото из засада, после да не може да ме разнася по форОма каква съм неподдържана. Ще ти заема ръкавици до лактите, плетени на една кука и с тантела.

# 47
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Кой каза "ходжа"? Кой черпи чай? Вече близки ли сме си?
Ако си изпрал дънцето, ела и ти. Бу не е стисната, ще те почерпи. Само не искай "Нестле", че е чувствителна на тази тема.  Joy
П.П. Аз да бягам, че Кроасания ша ма бий.  Blush

# 48
  • Мнения: 8
Ханъмефенди с новия Ариел цилите ги изпра. Оченцето на върха на джамията ли пострада? Мога да донеса рачел или сладко от бели череши. А мога и двете.

# 49
  • София
  • Мнения: 38 604
Ибрика да не забравите ей!

# 50
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз давам сладкишите, сватя. Ела насам, чая е пресен, жасмин от Индия точно внесен.

Чаят действа благоприятно на перисталтиката... Благопристойно с щръкнало кутре стискайте здраво... чашечката от прозрачен фин костен порцелан Simple Smile

Василинда, няма да ви биЙм, но само не се постригвайте късо  Mr. Green

Ходжаа, що сладка? Не може ли в духа на аристократизЪма да сме на чаени бисквити, поръсени с шоколад и стафидки?  Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 15 479
Гледах по миналата неделя по Романтика, една серия от пътешествията по света на един аржентински водещ. Винаги е придружен от някоя известна водеща или модел.Та в тази серия бяха в Исландия.На края на всяка серия дават гафовете и в тази да додоха как се възмущаваха, че там всички си пърдели без да им пука. Шофьора в таксито го направи, когато  снимаха край термалните извори, хората, мъже и жени, го правеха непрекъснато, а водещите се заливаха от смях, че там май това било нормално.

# 52
  • Sf
  • Мнения: 808
Точно за исландските особености веднъж бях писала в една друга тема Simple Smile

Една наша предодавателка шотландка и съпруг исландец. Водим ги на ресторант и след обилната вечеря, притихнали и широко усмихнати след порядъчно изпито чевено вино, изведнъж се чува една звучна и витиевата пръдня. Всички се сконфузихме, докато действието не се повтори и Йон, исландецът, се усмихна и рече: "Беше изключителна вечеря! Благодаря!" /превод/.

Шотландката после ни обясни, че това при тях било нещо обичайно и дори знак на уважение към домакините и ако не попръцнеш поне дваж-триж, значи не са ти е харесали обяда или вечерята  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 5 370
Никога не сме си позволявали досега подобни "арии", в смисъл, умишлено.
Какво, обаче, се случва нощем-не знам, невинаги пускам нощната лампа.
Иначе е идвал да ме подкрепя в банята при поредното връщане на храна, докато бях бременна. Това, все пак, не може да се контролира. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 4 841
Звуците и миризмите на домашните не ме смущават, но не ме и изпълват с умиление.

Смущават ме обаче звуците в обществените тоалетни. Особено след като един "сладкодумен" колега веднъж направи много картинен разбор пред мен, как младите момичета пишкали с тънка, силно концентрирана струя под налягане, а възрастните жени "изливали" като от кофа  Crazy Crazy Crazy (и това е цензуриран вариант)

# 55
  • Мнения: 3 268
Имаше една серия на "Сексът и градът",в коята адвокатката с червената коса,еййй забравих сега името й,имаше връзка с някакъв,който пред нея клечеше на тоалетната с всичките му там миризми и звуци.Е,тя го разкара.Е,и аз ще го разкарам такъв.Егати и темата!

# 56
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Много, ама много ми е смешно  Joy hahaha
По повод дечурлигата........Мамооооооо, мамоооо Ани е акЪл - какво е мамо....кюфте, наденица, кебапче или торта - Торта, Торта, тортаааааааа хайде да ходим на сладкарница hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy и това всеки път с голяма гордост Laughing
Хайде после го научи на дискретност - "Оооо мааам Ани се изинавя, че има пъцко" превивайки се от смях ха, ха, ха
Неее, надявам се да го науча, на по-голяма интимност когато го застигнат буреносно някой от посочените дейности.

Иначе за нас самите в семейното ложе, не са допустими таквизи подвизи.....случва се, но веднага се извинява и така.

# 57
  • Мнения: X
В интерес на истината изобщо не ми пречи дори непознат ако случайно..пръцне,та камо ли любимия.

# 58
  • Мнения: 4 585
У нас нарушаващият тишината веднага става обект
на шеги и закачки и това действа възпиращо. Бум.

# 59
  • Мнения: X
У нас нарушаващият тишината веднага става обект
на шеги и закачки и това действа възпиращо. Бум.
Пуу,сакън човек да не пръдне,значи...
Хубав човек лоши работи в себе си не държи Naughty

# 60
  • Sf
  • Мнения: 808
А с пърденето на шундите приветствахме либерацията на органичните прояви на дамския натуралитет...

Тц, тц. тц Simple Smile

Има една поема Пърдиада... Да споделя ли ред-два  Mr. Green

Пърдиада

Пръднята, братя, е изкуство,
прекрасен музикален дар,
кога пърдиш, пърди със чувство,
с квалификация и чар!

Защо ви трябва да се стискате,
пръднете си със пълен глас,
със тон и тембър, както искате,
тенор, сопрано или бас?!

По принцип то е облекчение
в хранителния ни режим,
затуй без свян и притеснение
пърдете да се напърдим!

Пръднята, братя, дар божествен е,
че само здравий гъз пърди,
а щом е гръмка и тържествена
тя никак, никак не смърди.

Пръднята е физиология
и рядък кавалерски жест,
във ней няма демагогия,
а доблест, рицарство и чест.

Пръдни и ти веднъж в живота си,
госпожо, без да се срамиш!
Аз знам, че всяка нощ в леглото си
ти без стеснение пърдиш...

# 61
  • Мнения: 3 447
А с пърденето на шундите приветствахме либерацията на органичните прояви на дамския натуралитет...

Тц, тц. тц Simple Smile


Не завиждай, Кроасания  Grinning

# 62
  • Sf
  • Мнения: 808
 Grinning  Grinning

Нима дори благородно не може ли? Идеята беше съшата  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 600
не ме дразни, ако е нещо поизпотен или усетя да му миришат чорапите. ама ми е супер противно пръцкането, както и да чувам звуци от тоалетната Rolling Eyes последното наистина ме отвращава. ние сме с обща баня/тоалетна и веднъж, докато се къпех, човекът получил спешен призив и влетя. верно, извини се, ама аз си запуших носа и ушите(това, между другото, е трудно само с две ръце) и чаках под душа да се махне. ама миризмата остана Sick

# 64
  • Мнения: 3 447
не ме дразни, ако е нещо поизпотен или усетя да му миришат чорапите. ама ми е супер противно пръцкането, както и да чувам звуци от тоалетната Rolling Eyes
Абе и чорапите е гадно. Потта съдържа феромони, различно е.

# 65
  • Sf
  • Мнения: 808
Мръсните чорапи винаги миришат по един и същ начин!

А потта е много различна...

КАСИС, интересна история Simple Smile Simple Smile

П.П. Един исландец пита за Бу  Mr. Green Сега да го върна ли човека? От Рейкявик рече, че идва. Химикалката на рейгън и Горбачов носи и специално "опушена" риба носи за Бу, рече, че я носи. Колко време му отнело, докато я опуууши...  Mr. Green

# 66
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 835
Кхм...задръж си го Grinning

# 67
  • Мнения: 4 371
Ей, много се посмях с тази тема, благодаря Grinning
Бяхме на море в Турция и в един аква парк отиваме със сестра ми да пишкаме. Тоалетната беше празна. Влизаме ние, имаше няколко вецета, все празни уж. По едно време се чува едно звууучно пръц. Почваме да се хилиме и да се обвиняваме коя го е направила. Излизаме и продължаваме хилежа. Изведнъж излезе едно девойче, цялото зачервено от срам. Хилежа продължи още повече Simple Smile
Не искам да ставам свидетел на чужди излияния. Моите си държа за мен.

Смущават ме обаче звуците в обществените тоалетни. Особено след като един "сладкодумен" колега веднъж направи много картинен разбор пред мен, как младите момичета пишкали с тънка, силно концентрирана струя под налягане, а възрастните жени "изливали" като от кофа  Crazy Crazy Crazy (и това е цензуриран вариант)

Ей за това винаги пускам чешмата да шурти Laughing

# 68
  • Мнения: 14 654
Някои така си изкарват негативните емоции, като този тъжен пич.

# 69
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Да кажем, че не пърадирам гръмко на обществени места, но ако ми се наложи спешно някоя неделна утрин няма да тичам до нужника на двора.
Тъй като имаме една баня, понякога се случва да я позлваме заедно по различни предназначения.

Надявам се, че се изказах с мярка и не събудих възмутата ви.

# 70
  • Мнения: 2 255
Време е за клипче в таз' тема:
 цензурирано.

# 71
  • Мнения: 4 300

Ей за това винаги пускам чешмата да шурти Laughing

Мислех, че аз съм единствената луда, която го прави Hug

# 72
  • Sf
  • Мнения: 808
В командировка една чужбинска, във фирмата имаше ресторант, където всички служители обядваха. Всеки ден имаше боб пр  Mr. Green

И в дамските и в джентълменските тоалетни колегите чужденци звучно и облекчително звучаха силно... Докато ние и вода пускахме и се покашлювахме, докато ни дойде да пръСнем аромат Simple Smile Дори и без да сме яли боб пр.

Особено момчетата от нашия екип звучно и с ръкомахания ни предаваха какви се трели разнасят в тяхната обител на фаянс и теракота Simple Smile

А най-хубавото било, че на вратите на всички тоалетни имаше плакати на Гуен Стефани... Ей, така просто си се облекчаваш и Гуен те гледа закачливо изпод рус перчем Simple Smile

Reza, удивена съм и благодарна на остроумието и изказа Simple Smile ТинаХрис, цензурата е добра  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 8
А нецензурираният вариант е?

# 74
  • Мнения: 2 255
Не се прави на умен.По-завоалиранко съм посочила линк-а, т'ва е...
 Сори, Кросамая.

# 75
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Кезо, хвърли един боб.
Тия гадини нищо няма да ти кажат.

# 76
  • Мнения: 17 546
А това е сладурско, нали! Като мине време обаче... гадно било Mr. Green

# 77
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 275
Ние пък си имаме куче и горкото винаги то е виновно за странните миризми понякога. Mr. GreenКой кво прай се кучето го пуснало по терлички... Joy

# 78
  • Мнения: X
Ние пък си имаме куче и горкото винаги то е виновно за странните миризми понякога. Mr. GreenКой кво прай се кучето го пуснало по терлички... Joy
хихи,и на нашето му се приписваха подобни навици Joy

# 79
  • Мнения: X
Винаги когато някой ми хареса....просто някаква симпатия да е, но трябва да не става така, си го представям как ака. Как се напъва и после как се бърше. И всичко ми минава Hug

П.С. От моят си мъж не ме е гнус щото го обичам с всичко, но той НИКОГА не прави умишлени такива неща пред мен.

# 80
  • Мнения: 1 318
Ние с моя човек бяхме много смешни първата година - отиваме на почивка (аз, той, моята най-добра приятелка с гаджето си). Сутринта се събуждам аз, пишка ми се, обаче не смея да отида до тоалетна, защото ужасно много кънти и в тишината не ми се искаше да го събуждам с тези звуци. Чак като излезе, тогава отидох до тоалетна. Държа да подчертая, че и той запазваше дискретност относно тези дейности.
Сега след 4 години не е същото Blush На няколко пъти съм повръщала пред него - при хранително натравяне, съпроводено със всичките му екстри Embarassed Толкова ми беше зле, а той горкия ми държи главата и ме милва. Случвало се е вечерта да се събудя от звуци от неговата половина на леглото, но това не ме смущава. Разбира се, неприятно ще ми е, ако всичко се прави с някаква показност.

# 81
  • Мнения: 686
За повръщане,повръщала съм,ама много пред него(и двете бременности)и ми е чистил повръщано(щото аз не можех на краката си да стоя,особено като бях бременна с малкия).За пръцкането,обикновено или навън или много тихичко(по терлички),ама детето ги усеща тези работи и винаги огласява събитието:"Мамо,мамо пък тати пръдна!"

# 82
  • Мнения: 4 138
я, каква свежа и благоуханна тема, жалко че е стара..........
двете, дето пускат водата..........разбирам ви напълно. аз я пусках допреди около 2 години.
има доста вярно обаче в твърдението в началото. поне за мен. само от двама човека в живота ми не съм се погнусявала дори леко при подобни ситуации и за двамата знам, че ги обичам. е, откакто се появи детето станаха трима, ама там вече подобни звуци ме умиляват направо. ooooh!
иначе и веселите моменти са налице. знам, че когато започне да ме е гнус от един човек при елементарни житейски ситуации, значи връзката ни е приключила.
сладурска тема, посмях се доста.

# 83
  • Мнения: 616
Ех, че Убава тема!

Преди няколко месеца, при нас се случи така:
той (смръщен): мммм, на какво мирише???
аз (с поглед тип котаракът в чизми от шрек): на Пръц...
той - истеричен смях след отговора.

Е, не го направих нарочно, ама на - това стана гладък преход в нашите отношения. Откакто забременях, някак си ми е много трудно да се контролирам. Какво да направя...
Не смятам, че е нещо с което да се парадира и да си тровим живота (буквално), обаче когато си си вкъщи е доста трудно да мислиш постоянно и за това, как да ограничиш физиологичните си функции. Така че за сега не ме дразни. Това е част от живота...

# 84
  • Мнения: 1 318
В "Секса и града" имаше такъв епизод - бременната Миранда не можеше да се контролира и пръцкаше постоянно - в кафенето, в магазина за обувки... И тя с такъв поглед се извиняваше на приятелките си Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт