БЕБЕТА ЮНИ - 20

  • 10 628
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 279
Добър ден и от мен Heart Eyes
Връщам се от преглед. Пратиха ме на УНГ заради кървенето от носа и сега ми е пълен с някаква кръвоспираща мембрана и памуци Confused Носа ми се е издул като камба и съм много смешна.
Има ли някой от вас с повишен пулс? Моят е 100 и нагоре понякога, та се наложи и на ехограф за щитовидната жлеза да ходя , ама няма нищо  Grinning newsm74 Скоро ще ми пуснат и една кардиограма за всеки случай, дано и там всичко да е наред Praynig
Аз винаги съм била нервак, не знам дали това се дължи на тоя пулс , ама ми се струва доста възможно.
Маргарете , честити ти розови гащурки и на теб!!!
А на зъболекар наистина ходете, то и аз скоро ще ходя да ме видат как съм и хем да ми изчистят зъбния камък Grinning

# 286
  • Мнения: 15
Добро утро момичета!!! Hug И днес един страхотен ден....Вече все по често си мечтая за лятото,разходките,морето (надявам се)

margarete честити розови гащи.Това е страхотна навина!!! Hug Wink

Айде  аз отивам да закуся,че днес бебка от сутринта се е размърдала доста.Може да е гладна Laughing

# 287
  • Мнения: 212
ох... то било наистина опасно Shocked Shocked Shocked
аз да не се офлянквам тогава а да отивам да си запазвам час, а ако оживея ще се разпиша пак Simple Smile

# 288
  • Miami
  • Мнения: 412
Kory, твоят момък май още е свободен за женене...  newsm62 Май все още никой не си го е заплюл. Пу за нас си е, за нашата прекрасна щерка.   newsm03 smile3521  Но трябва да е много добричък и грижовен с нея, че после братчето и Константин като се роди и много ще я защитава.   wait smile3516 smile3533
Joy maristuta ще я вземем вашата хубавица, пък нашия ако се метне на татко си ще бъде най-грижовния и добър съпруг Heart Eyes

# 289
  • Мнения: 212
ето линкче към нова тема която се опитах да пуса... извинявам се предварително но не успях да я направя както трябва ....
моля който може да я изтрие или коригира.. СЪЖАЛЯВААААМ  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=271112.0

# 290
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен момичета,

margarete, честита ти мома !

Аз да се оплача, че от няколко дни не мога да спя по цяла нощ - въртя се наляво, надясно, но все не мога да си намеря място и немога да спя. Вече съм адски изморена Sad
Освен това ме нападнаха ужасни киселини - дори вече от водата ми се появяват. Някой да има подобен проблем и да е намерил решението?

Благородно завиждам на тези от вас, които имат възможност да се разхождат и да се наслаждават на хубавото време. Аз седя пред компютъра и гледам жално навън през прозореца на офиса и чакам почивните дни. Но по закона на гадостта щяло да вали, дано този път синоптицитие да не са познали  newsm17

# 291
  • Мнения: 1 404
Здравейте,момичета!Аз съм изпуснала няколко темички,че бяхме на почивчица,разкош направо Simple SmileЩе наваксам после в четенето,сега само да кажа на Кака Мая-не се притеснявай,отивай спокойно на зъболекар.Даже няма смисъл да го предупреждаваш,че си бременнна-то ти личи GrinningЛидокаина със сигурност е безвреден за бебето,има и други упойки,зъболекарят ти ще прецени.Ако случайно попаднеш на такъв,който ти откаже,потърси друг,защото отказът да сложи упойка е некомпетентност,не друго.Аз също съм зъболекар.
Стискам палци Peace

# 292
  • Мнения: 36
Кака мая - споко за зъболекарите, може упойка. Те знаят каква и колко. Питала съм и гинеколога си, а и вече имам едно гигантско почистване в устата (лидокаин е упойката в този случай) и 3 пломби (от тези, с инжекции в зъбите). Гинеколога ми каза, че е ок, стига да няма адреналин в упойката. Зъболекарката ми каза също, че няма страшно и не само, че слага много нежна упойка с минимааааално количество адреналин, но и слага една трета само от дозата, така че аз не съм притеснена. Аз предпочитам без болка да ми оправят зъбите, защото от болка може да си докарам контракции. До момента - вече 1 месец ходя на зъболекар веднъж на седмица - да чукам на дърво, всичко е наред, имам 3 нови пломби (може и повече да са, щото тя оправяше счупени и ремонтираше до тях кариеси, така че май са повечко, като се замисля) и всичко е наред. Вчера даже по-скоро разкрасителни разни изкусурявания правех на едни предни зъби, следващата сряда пак така, и пак с упойка, така че не бой се. Аз мисля, че е важно да не те боли, а пък ти, за свое успокоение, си питай и лекаря - аз така направих. Зъболекарите си знаят работата също.

За ремонтите - как е хубаво, че с мъжете ги правите. у дома мъжът ми никак не е по тези неща и затова аз съм се заела. а и той е много зает, не искам да го о тормозя с това, затова засега аз съм мениджъра на проекта, а той ще е по-скоро изпълнител, ако нещо се наложи. Ама то при нас ще е доста козметично - дограма, пребоядисване само. Няма пари за повече за сега. Евентуално баща ми ще се включи с някаква помощ също - той само това чака. Единственото ми притеснение е, че може би работата ще се окаже повече, отколкото сега си представям - аз просто никога не съм се занимавала с ремонти, а както казват, един ремонт става два пъти по-бавно и два пъти по-скъпо, отколкото човек е панирал. А аз като хептен не знам какво да планирам...

за спането - аз си спя като пън по принцип, само дето от това лежане по цял ден гърмът ми вече изнемогва и вечер докато се наместя е малко борба с възглавниците и възможните конфигурации. Ама сега пък цялата спалня е на може разположение и ще се овърторя в завивки и калъфки както ми е кеф и по диагонал. Преди да се залюбя с момчето ми имах около година и нещо без постоянно гадже, некви леки флирти само тук там... и бях свикнала да спя по диагонал, с широко разперени ръце и крака. Ама ми свиха сърмите на бърза ръка. а сега ще съм сама, защото момчето ми замина за Лисабон днес и ще се върне късно в петък, но кокошките приятелки още довечера ще ми се кльопнат. Утре сме на лекар и.... хоп, то станало петък!

Хайде, хубав слънчев ден на всички от мен!


# 293
  • Мнения: 176
Здрастиии! Гледам нямаме нова темичка още - кака Мая е пуснала, но без списъка (на мен не ми пречи, впрочем, важното е да има къде да пишем!)

Въздържам се да пускам аз защото нямам време за корекции после, а и както съм със 7 часа назад...

И аз да кажа на Кака Мая да отива на зъболекар - не се притеснявай, ще ти сложат колкото и каквато трябва упойка, по-добре отрано да го оправиш този зъб преди от падналата пломба да стане някакво възпаление. И аз ходих скоро, но само ми почистиха зъбен камък - кариеси няма, възпаления няма, даже кръв при почистването не тече. Много бях доволна  Mr. Green

Спането ми е болната тема, не мога да се наспя с тази работа и това е.  Tired  А вечер по навик преди 12 не заспивам...

[b]Маргарет, честити розови гащи![/b] Ех, кеф, малка принцеса. Ама защо тия сълзи?

Маристута, ти ме разби с тия самолети  Joy На мен това ми е най-омразното нещо, ако не трябваше да летя, бих се прибирала вкъщи по-често, да не говорим колко повече бих пътувала. (Ама докато измислят телепортацията, така ще е...)  Мразя да чакам по дъъълги опашки преди да се кача в самолета, да ме карат да си събувам обувките, пък една козметика не мога да нося заради тъпите им правила, вътре в самолета гъчканица, до теб се окаже някой смърдящ и хъркащ идиот (или някой който става през 5 минути за тоалетна), храната гадна, а турбуленция как мразя - то какво ти мразя, умирам си от ужас като се разтресе тоз ми ти самолет. Не мога да заспивам и това е, дори и полета да е през нощта, и изобщо - много ми е неприятно. Ама какво се оплаквам от глупости, и аз не знам Crazy  А бебо като помъкнем не знам как ще сме - дано да се е метнал на баща си и целия полет да си спинка

Хайде, доскоро в новата тема  Peace

# 294
  • Мнения: 212
охххх разгеле
айде момичета заповядайте Simple Smile
успях с помощта на танита 83- благодарско

обещавам няма никога ниокога повече дфа првя така  Embarassed Embarassed Embarassed


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=271112.0

Общи условия

Активация на акаунт