БЕБЕТА ЮНИ - 20

  • 10 637
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 10
 dari75 ,daniela nikolova , purshing аз май водя- моите болнични от ноември още никакви ги няма #Cussing out Валентина ти да не си връзкарка нещо-удари ни по едно рамо Heart Eyes

# 256
  • Мнения: 212
ryan супер са ти клипчетата  newsm10 наситина много добре се вижда.

# 257
  • Стара Загора
  • Мнения: 347

Мацки, да ви се оплача от НОИ - още не съм получила болничния си за януари, а вече съм подала и за февруари месец. Добре, че имам разни допълнителни хонорари и мъж, де, щото ако на болнините си разчитах... Как може такова безобразие!


Хм, аз още за декември не съм си получила болничните  #Crazy! Е, не е цял месец, ама имам болнични и в декември  Close!

Аз пък за декември си го получих.
Аз пьк си получих вече и януарския, още на 14-ти.  Peace При това бяха 2 отделни болнични. Пьрвия/7дни/ - изцяло, а втория/30дни/- само за часта му за Януари/което е логично де/. Не знам дали е от значение това, че на нас ни плащат месец за месец, т.е. през Януари получавам заплатата си за Януари.  newsm78

Мацки, абе виждали ли сте някъде в българия да се продава нещо такова?

http://www.mothercare.com/gp/product/B000M5DI8E/sr=1-8/qid=12039 … 1031&mcb=core

 Не знам, ако го има, как се казва, в англия му казват Мойсеев кош. Много ми е практично и, ако няма някъде тук, ще взема да поръчам - за първите 1-2 месеца бебето може да спи в него, няма що да го пускам от сега в голямото за него креватче... Хем аз да имам повечко време да избера.

Явно с тези дръжки може да си разнася човек коша със заспалото бебе из стаите, че защо не и в градината.
Пьршинг по линка който ни беше пуснала за количката, която си харесала виждам, че тя има кошче за новородено. И си мисля, че той би ти вьршил сьщата работа, както и това кошче.  Peace

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 20:13 от samimami

# 258
  • Мнения: 67
ryan снимките са супер
И на мен ми се яде всичко, но доктора каза да гледам да не качвам повече така че ще гледам поне малко да се ограничавам.

# 259
  • Мнения: 616
mimi_leo, никакво ограничаване  Naughty
колкото повече се ограничаваш, толкова повече се стресираш, и става неудържимо после!
Моето лично мнение (без да оретендирам за компетентност), е че в тази ситуация е по-добре да си намислиш какво ти харесва да хапваш, без да е тежко; примчерно се запасяваш с много плодове, сокчета, ядки някои, и такива работи винаги да имаш в чантата! И когато ти се прияде нещо - вадиш две мандаринки вместо шоколадче! И ато седнеш да се храниш - супичка, салатка... и така...
Аз вече постоянно си нося за ядене "подходящи" неща, и имам в офиса по едно прясно мляко за пиене; не заради килограмите, а защото ако нямам нищо, започвам да тъпча боклуци - мазни пържени филии, вафли, да пия кафета (понеже няма друго) и после ми става толкова злееее...  ужас! та така правя - нося си винаги нещо в джоба, и макар да не е каквото ми се хапва, все пак си угаждам, и забравям за гумените мечета (понеже толкова лошо ми става от тях...  Sick)

# 260
  • Мнения: 616
Уфффф... днес нещо се нервирах със свекито... Май повече им идва ентусиазма около бебето!
Жената купила за моя Митю зимно яке, за след 6-7 месеца; Хубаво, аз нямам нищо против, знам, че няма да купи някое смотано яке! Обаче в същото време, като казах, че съм си намерила количка, започва да ми се чете лекция как не трябвало да се купува предварително  #Crazy
Ма то раждането на бебето е доста преди зимата, и по-скоро якето е избързване, не количката... Аз й намекнах за това, ма тя не чува...
Аз смятам да си купя количка, и въобще не ме интересуват коментари! Ако каже нещо - веднага ще изтъкна наличието на зимно яке за още нероденото бебе!!!

То не беше само това де, но тук вече ми преля  Mr. Green

Иначе съм с и екстра, утре пак на йога (аз все агитирам, ако има още някой желаещ!)

# 261
  • Мнения: 279
Офиолиииииии, защо спомена моите любими гумени мечетааа newsm45 Как ми се приядоха...
Аз много ги обичам, купувам си по няколко пакета и за нула време ги омитам . Blush Това е моята слабост, няма шоколади ,кафета ,вафли и подобни. Моята страст са гумени мечета и всякакви жилирани бонбони Heart Eyes
А иначе и аз така правя, винаги си имам някакви ядки в мен и като огладнея и не съм си в къщи  си хапвам..

# 262
  • Мнения: 616
 newsm44
Вече имам билет за Осло... и резервация в хотела...
И дори ще си имам компания, докато мъжО ще е на курс през деня...
Разни негови колеги пристигат с жените си, а на единия французин жена му идва с 4-месечното бебе  smile3504
Ще има хем някой, който да не ми сърди, че само за бебета приказвам, хем ще има какво да понауча ...
Много гот!
Ще има и други мацки де, но едва ли ще им се бутат колички по цял ден, или ще им се слуша за големи кореми...  Mr. Green
Ауууу започвам да стягам багажа!!!

ПП: катенце, нарочно подминавам твоя последен пост, че иначе ще се впусна в описание какви колко и откъде гумени бон... така де! Не е нужно сега Mr. Green

# 263
  • Мнения: 279
Цитат
ПП: катенце, нарочно подминавам твоя последен пост, че иначе ще се впусна в описание какви колко и откъде гумени бон... така де! Не е нужно сега Mr. Green
Споко, аз утре ще си купя ! Mr. Green Heart Eyes
Само да не ги сънувам, ама ще изтърпя де. Утре съм на лекар и след това ще си направя един желиран празник Joy
Много готино, че ще пътуваш Wink Стягай си багажа, хахах и щях да пиша да ми купиш нещооо hahaha Така казвам аз на всички мои близки като отиват някъде, че ми дойде на акъла и на теб да го кажааа Joy Голяма съм шматка или по-скоро мародерка  Mr. Green
Ох, на мен нещо ми е скучно и се чудя какво да правя, не че имам избор де...Ама искам вече да е утре и да съм навън, да се разхождам, да се видя с приятелки.. Аи стига съм писала глупости, оставям ви!   byeuu

# 264
  • Разград
  • Мнения: 377
Добър вечер, мили бебеноски!  Hug Ама това ядене ще ни побърка. За болничните и аз да се впиша. Моят за Януари ми го изплатиха на 14.02 , ама аз никога нямам никакво закъснение. Сигурно зависи от фирмата, работодателя, която го носи в НОИ! Айде лека нощ и спокойни сънища. Спинкайте сладко.

# 265
 offioly ама  и мен ме нервят такива изказвания от рода на "рано е още" и онзи ден баща ми "разбиращия" като видя че съм си взела едно гащеризонче и аз им го показвам колоко е сладичко, и той: Ти си вземи 2-3 блузки и ританки за на първо време и после ще купуваш за на есен. ooooh! Абе я бръм.
Ами помисли само , викам му аз хората в чужбина като си купят къщите и обзавеждат детски стаи без да имат деца даже(е това по филмите съм го гледала де ама сигурно е така) , а аз вече съм в 6ти месец и още имало време. ааа я бръм.  Crazy
Той си мисли,че на тва бебе само гащи му трябват, милия, и от суеверие не дава на майка ми нищо да взима предварително, ама мен никой неможе да ме спре само да си лепнем тапетките и слагам вътре кошарата и започвам да запълвам гардеробчето.
Подариха ни кошара, а секция си взехмме отдавна  от тия аронските и има бол място.

За болничните: и моите за януари ми ги изплатиха

ryan така виждам, колко са ни пораснали всъщност бебоците е то нашето по мъничко, но ми стана много мило..

 Аиде лека и утре някой да се ориентира за нова темичка, че през седмицата всички са супер активни.   bouquet 
п.п.
Аз мълча мълча и си излея всички мисли върху вас на веднъж  Hug

# 266
  • Мнения: 15
Айде и аз да се включа за финал!

Моя отиде на диско с приятели и аз се моткам пред телевизора,ама вече ще си лягам,че ми се доспа. Tired Само да кажа за сладкото.Аз много обичам и консумирах страшно много сладки изделия,а от както забременях не мога да кажа,че не ям,ама определено не е като преди.Сега почти не се сещам.
Казват,че бременните с момченца не ядат сладко,а пък аз съм с момиченце (за сега) newsm78

ryan страхотни снимки и клипчета.И аз ще се похваля скоро.Скоро,скоро след месец Confused

Айде сладки сънища ви желая.На мен така ми тече носа,че незнам как ще мигна Sad

# 267
  • Мнения: 3 743
Да ви кажа само Добро утро Party

Довечера, сигурна съм, ще чета новата темичка Mr. Green

Усмихнат и слънчев ден на мърдащите тумбачета Hug

# 268
  • Мнения: 212
добро утро мами Simple Smile
наспахте ли се вече? Simple Smile навънка райчо така е пекнал че днвс май пак ще се скита Simple SmileSimple Smile

offioly   благородно ти завиждам за предстоящата екскурзийка  Peace
да си изкараш много много добре и после да разказваш Simple SmileSimple SmileSimple Smile

а да се оплача- буквално преди 2 минути ми падна една пломба- докато закусвах. сега май няма какво да отлагам, а? налага се да отида на зъбар  Shocked Shocked Shocked
аз при нормални условия се страхувам та камо ли сега newsm78
незнам какво да правя- дали да търпя или да ходя?

# 269
  • Мнения: 13
Добро утро и от мен!!! Дано имаме усмихнат и спокоен ден въпреки,че е доста мрачно навън Rolling Eyes
Направо благородно завиждам на всички ,които мързелуват и си почиват, искам и аз да спинкам до късно и да се шляйкам за бебешонски дрешки / въпреки,че мойто много срамежливо бе хич не ще да се покаже newsm78, сигурно защото в началото бях казала на всички ,че само аз ще си знам какво е и на никой няма да кажа ...ама вече и на мен ми е интересно да му видя дупето Mr. Green то пък ми го връща явно.../. Не, че за малката го познаха де..от третия месец та до два часа преди да родя беше момче и като се появи доки ми вика айде честита щерка Joy та до 4-тия месец си ходеше в синичко baby_neutral
Лошото ,е че няма да мога и да си почина ,като излезна средата на март и ме чака обзавеждане на апартамент / абе виках аз да е с три спални няма кой да ме чуе добре,че е на акт 15 та можеме да променяме още /, стягане на абитуриентка../а не мойта де Stop/, мислиме, ако остане време и по едно подписче да сложиме в гражданското  Whistling абе въобще ще е голяма веселба дано насред всичката тая лудница успея да дотичам до Токуда и да родя Laughing Laughing
Днес ще хвана колежката да прилага някакъв номер със сол да видиме какво е бебето, че искам и аз да купувам вече цветни гащи Blush

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт