Поредната беля е...

  • 4 468
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 78
Ние сме още малки за големи бели, аз за сега само стискам палци да не се е метнал на мен.......
Обаче племенникът ми е друга работа. Той е на 5. В събота отиват на гости, на младо семейство, точно направили основен ремонт, защото чакат бебе. Нашия отива в стаята на бебето, прясно боядисана с голи стени и един креват по средата и почва да рисува, ама рисува ли рисува. За 20 минути празно място не оставил....даже и по креватчето Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 3 064
Лиси, здравей Simple Smile
Ти си извратена и затова четеш с удовлствие това което пиша....Simple Smile
А това, че някои хора отдавна е трябвало да бъдат заточени во век и веков в мазето при компотите и киселото зеле е друга тема Simple Smile


Пиши ме при извратеняците. Счупих се от смях Joy

Моят само трябва да се учи от твоя, вземи го малко на частни уроци Sunglasses

По темата - още нямаме толкова колоритна беля - прави го малки, скромни, по много... засега.

# 47
  • Мнения: 274
Лиси, здравей Simple Smile
Ти си извратена и затова четеш с удовлствие това което пиша....Simple Smile
А това, че някои хора отдавна е трябвало да бъдат заточени во век и веков в мазето при компотите и киселото зеле е друга тема Simple Smile


Пиши ме при извратеняците. Счупих се от смях Joy

Моят само трябва да се учи от твоя, вземи го малко на частни уроци Sunglasses

По темата - още нямаме толкова колоритна беля - прави го малки, скромни, по много... засега.


Софи, незнам дали във форума за извратеняци има тема за детски бели, но ако да, то със сигурност ще са по интересни от това да разлее вазата и да се изпишка точно когато му се сменя памперса.... Е това бели ли са? А?..Това го прави всяко хлапе....Виж, да отидете на гости и малкия да орисува детската стая на домакините според собствените си виждания за естетика и фешън, или да потроши всичо и на тръгване апартамента на хората да изглежда като зала след концерт на The Who, си е секси от всякъде Simple Smile

# 48
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Чета тук и изпадам в потрес  #Crazy на бая дечица тук ще им липсват първите 7  Shocked

# 49
  • София
  • Мнения: 3 064

Софи, незнам дали във форума за извратеняци има тема за детски бели, но ако да, то със сигурност ще са по интересни от това да разлее вазата и да се изпишка точно когато му се сменя памперса.... Е това бели ли са? А?..Това го прави всяко хлапе....

Така де, аз затова не се хваля, защото го смятам за част от ежедневието... Иначе, освен, че бърка на кучето в г@@а, нищо екстравагантно не е сътворил.

# 50
  • Мнения: 1 224
Селинджър, интересното е , че ти се връзват..

# 51
  • Мнения: 274
Селинджър, интересното е , че ти се връзват..

Кво му е интересното....И ти в началото ми се връзваше нали ? Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 224
Само дето на мен не ми разправяше за детето ти , което снима и разпраща снимки ,и хаква сайтове.. Ами ми се ежеше по темите ..

# 53
  • Мнения: 2 401
Ииииии тука какъв купон настанал.  Аз като споделих преди  време, че двегодишната ми дъщеря знае таблицата за умножение никой не  се върза, маметата се попикаха от хилеж, тогава нямах и дъщеря де.  Ама тогава все още интерент ползваха само отбрани люде  newsm03

А мадамата помпадур какво ли имаше предвид?

# 54
  • Мнения: 274
Само дето на мен не ми разправяше за детето ти , което снима и разпраща снимки ,и хаква сайтове.. Ами ми се ежеше по темите ..

Ама кви сте ми сладури на новата снимка...Simple Smile Браво. Обичайте се и най-искрено Ви желая успех! Ако все още нямате брак - знаеш кой да поканиш за кумове, нали? Ще е веселба обещавам Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 224
Да,да. Теб и Дриска - обезателно  Peace

# 56
  • Мнения: 148
Да,да. Теб и Дриска - обезателно  Peace
hahaha

# 57
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663

А мадамата помпадур какво ли имаше предвид?

Ами нищо, просто си разсъждавах на глас  newsm78

# 58
  • Мнения: 3 423
Пък после ще пишем за поредните бели
на Тополинка и недосегаемия момък, да.
Тополинке, много добре се луташ, за да
избереш открояваща се типография, но
и снимка на милото. Тук изглежда куул.
И тази тридневна брада я намирам секси.
Мисля, че бих му простила поредната беля.
Чудесен избор имаш за кумове, одобрявам.
Вместо хляб Добруджа - франзели подмишница,
вместо карамфили, заслужаваш поне калии, пък
вместо памучен бял чаршаф, ще опънем сатенен,
ама не изкуствено-сатенен, а истински, френско
качество, бял, тук таме лила, щото така подобава.
Ще спретнем чуден годеж, а после и една беля.
Мисля, че все повече почваш и ти да ми харесваш.

# 59
  • Мнения: 1 224
Неговите бели спрямо теб биха били непредсказуемо брутални. С удоволствие бих му дала да си играе с теб  Twisted Evil Надявам се след това да му простиш Simple Smile Радвам се , че съм сред фаворитите ти , от тук насетне ще се старая не само да ме харесаш , но и да ме заобичаш. Хайде сега , започни да ми се подготвяш за годежа, че току виж объркаш плетката, няма да има време да я довършиш навреме и ще си намеря друга кумица.. Няма да е Кума Дриска , някоя по-бързичка ще да е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт