пролетта дойде, хайде да се съберем

  • 5 018
  • 105
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 945
Дори и да се изключа от форума, да знаете, че аз оставам. утре ще проверя дали сте навити на ДОБРО. Цветунчо, дай по-точни координати за незнаещите и не посещаващите нашата клиника.

# 31
  • Мнения: 334
И аз бих дошла!  Час - след 19.00ч. където и да е! Утре ще погледна темата да видя къде е мястото.

# 32
  • Мнения: 85
Момичета, аз живея в Бъкстон и мога да запазя места като се прибирам

# 33
  • Мнения: 1 209
Суперррррр... Голяма активност... Ние с Рали ще сме към 18:30 часа на инжекции в любимата клиника и след това веднага пристигаме  Joy

Цвети ще запазиш ли в Добро на Гоце Делчев?


Ето го и списъка част от   hahaha ООД-то :

1. Veri4
2. Ral4e
3. zvetun4o
4. Сунар
5. iglikalika
6. lea
7. tanyaap

# 34
  • София
  • Мнения: 4 272
А в колко часа е срещата? Аз утре съм при док, и на зъбар..и въобще се очертава много екшън ден  Crazy

# 35
  • Мнения: 1 209
Момичета, аз живея в Бъкстон и мога да запазя места като се прибирам

Запазила съм 10 места в: Пицария "Добро" на бул. "Гоце Делчев" N 67 за 19:00 часа!!! На името на Станева

1. Veri4
2. Ral4e
3. zvetun4o
4. Сунар
5. iglikalika
6. lea
7. tanyaap
8. Гризката
9. galisis

Очакваме още съдружнички  Joy

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 11:48 от Veri4

# 36
  • Мнения: 85
+359889257507 това е телефона на Добро, ако искате аз ще се обадя да направя резервация. Само да уточним бройката

# 37
  • Мнения: 85
Ох, на видях, че тази работа вече сте я свършили

# 38
  • Мнения: 1 950
Нямаше ме, но ето че Верич се е справила прекрасно Hug, за което и благодаря Hug
Може би и Гризката ще дойде.

# 39
  • Мнения: 1 209
Може би и Гризката ще дойде.

Няма "може би" записвам я в списъка  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 353
Мдааа  newsm78, кофти е да си сам мъж в женски форум - никой не те кани  rotfImbo

# 41
  • Мнения: 1 950
TATKO BARBA , заповядай ще видиш колко добре ще се чувстваш сред нас Laughing. Дори ако искаш мога да си осигуря компания в лицето на мойто мъж. Той и без това е свикнал да ходи по подобни сбирки Mr. Green
На последната ми дудна цяла вечер защо не съм го взела, но се виждах с повечето момичета за първи пит и не му позволих да дойде Laughing

# 42
  • Мнения: 1 209
Мдааа  newsm78, кофти е да си сам мъж в женски форум - никой не те кани  rotfImbo

ОПС вината е моя, заповядай и ти съдружнико на великото ООД...  Joy Място има, желанието е важно   bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 595
 Милички, аз отпадам...Много сте скоростни с организацията, не мога да ви смогна Simple Smile Много хубаво да си изкарате и ще чакаме снимки Hug

# 44
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Аз пък май ще се разсърдя - няма ме в списъка...... Cry

Общи условия

Активация на акаунт