Как оценявате хората?

  • 5 486
  • 140
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 677
Много се пие в тая тема и ще взема да се включа.
Преценявам ги в началото по външен вид, следва интелекта, чувство за хумор, адекватност, логика и колко носят на пиене. Ако са красиви жени, може и да не пият. Може и да нямат логично мислене. Важното е да са адекватни с обстановката.
Много е сложна тая тема. Мда.

# 121
  • Мнения: 516
О, Тони, отговарям на последният ти критерий! Ще станеш ли мой приятел?  Flutter

# 122
  • Мнения: 17 409
МНе, ГУш, аз съм в ниското. ХАресвам себеподобни, не виждам бъдеще между нАтариус и сервитьор.
НЕ се ли пише епИдермално...

# 123
  • Мнения: 2 212
Ако са красиви жени, може и да не пият.

Ох отдъхнах си. Че на пиене много не нося и предпочитам да пия съвсем малко или изобщо.

# 124
  • София
  • Мнения: 2 896

НЕ се ли пише епИдермално...

да бе, объркала съм се, епИдермално се пише  Embarassed


# 125
  • Мнения: 2 407
Важен е човекът като личност,а не какво работи.Има такива смотаняци,а уж бил/била лекар ,адвокат,много важно.

# 126
  • Мнения: 14 500

Защо ли, никой не даде пример за такъв брак, пък и аз не виждам за какво могат да общуват един нотариус, лекар, икономист с барман, сервитьор, тракторист. На какви интереси, база,  ще градят брака си?!


то ако на база интереси градим браковете си, закъсали сме го според мен Peace
 имало е мъже в живота ми с които съм имала много повече общи интереси отколкото със съпруга ми, през ум не ми е минавало да се женя за тях обаче.
като чета след признанието на уля май няма никой дето да се оженил/омъжил за човек не от неговата "черга". ако е така - на въпросите на авторката мисля е отговорено вече

# 127
  • Мнения: 4 300
http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-06-15&article=192281

Камий, има малка разлика между различните професии да ги наречем. За да работиш лекар си трябват поне едни десетина години учене, не е като да се събудиш и да се преквалифицираш за една нощ. Моите уважения. Иначе и аз познавам лекар, който след 1 година работа в болница захвърли всичко и стана успешен мениджър в сфера нямаща нищо общо с медицината.
Изключенията обаче са въпкреки, а не заради.

# 128
  • Мнения: 4 651
А ти Василиса от какво искаш да се впечатлиш срещайки известен професор или певец? От позата ли?
Позата? Не те разбирам. Познавам много позьори, за да се впечатля от позата. ......

....Така се е случило, че съм срещала много големи имена в родната наука, изкуство и култура. Малко хора са предизвикали възхищението ми. ..

Ами и аз не те разбрах, струва ми се съвсем естествено горните групи хора да нямат с какво да впечатлят. Освен ако не си се срещала с тях като близка тяхна приятелка, не мисля че са били естествени и че не са позирали. Като пием по още едно, ще се разберем Simple Smile.

А научните БГ умове не са мерило и за мен. Не знам защо си мисля, че научна кариера оставят да правят хора с отлични дипломи, които не знаят какво да правят с тях после.

# 129
  • Мнения: 4 651
Живота е чудо, но статистически чудеса се случват с честота 1: "незнам си колко много"  Mr. Green

Всеки, който е чел Тери Пратчет внимателно, знае много добре, че едно на един милион се случва точно девет от всеки десет пъти.
Понякога преценявам хората по това дали се смеят, когато го чуят.

Много сложно, аз залагам на по- прости методи - достатъчно дълги наблюдения + доза интуиция.

И изобщо май си казах каквото имам по темата.

# 130
  • Мнения: 3 405
Не правя оценки на хората.
Всеки е ценен сам по себе си.

# 131
  • Мнения: 1 006
Преценявам ги по последните им публикации. Mr. Green

Добре че не е по първите. Mr. Green Mr. Green

Готина тема.

Бих могла да пре(О)ценя някого и по простотийките, които му идва на акъла да върши - в сериозен и в несериозен  Crazy смисъл.

Също и по поведението му в екстремни, безизходни ситуации - става ли още по-голям екстремист или решава проблема заравяйки главата си в пясъка като щраус.

# 132
  • Мнения: 227
Мда и аз не ги оценявам.Или ми харесва даден човек или не.

# 133
  • Мнения: 183
Мда и аз не ги оценявам.Или ми харесва даден човек или не.
PЗа всеки е важно да следва пътя си!Ако той се пресича с моя,добре,ако ли не,още по добре!!! HugВ моят случай и аз съм оплюта от родата,за пътя който съм поела,а не този който те са ми предначертали...Но всеки си носи кръста,а аз моят си го харесвам,и уважавам хората които не се вълнуват от моето или на който и да било мнение...

# 134
  • Мнения: 2 759
                   Професията на човек ми въздейства, защото говори за този човек. За стремежите, за амбициите, и т.н.т. Влияя се, да.

Общи условия

Активация на акаунт