Плашите ли децата с меца, вълчо и т.н.?

  • 9 146
  • 215
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 723
Опитвала съм, ама той не се плаши, даже стана да търси мечо да си играят  hahaha

# 166
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Никога не съм плашила дъщеря си с никой и с нищо. Против тези неща съм
Винаги съм и казвала , че ако не слуша ще и се разсърдя .........и имах успех  Simple Smile

# 167
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз пък на моята дъщеря постоянно и натяквам да не се завира много в тревата, че има едни буболечки, които хапят и може да се разболее(кърлежите имам предвид). Обаче май съм се поуляла, защото сега се страхува от пеперуди и мухи дори. Сега се обясняваме кои буби хапят и кои не.
А Баба Меца според нея не живее в гората, както за съм й обяснила, а в реката - това от рекламата на Милка.

# 168
  • Мнения: 1 447
Никога не плаша децата си така само се насаждат страхове това е мое мнение разбира се дасега винеги сме се разбирали с много обяснения.
Даже съм забранила и на бабите да ги плашат с такива работи

# 169
  • Мнения: 3 447
Ние с мъжа ми, обаче, понякога, когато се налага казваме с уплашен тон: "Ди джея идва" ... Embarassed Embarassed Embarassed
Е, поне ще си спокойна, че няма да се юрне по дискотеки след някоя и друга година  Laughing
По темата: никакви "плашила" не използвам. Казвам, че ако яде с мръсни ръце, може да погълне едни мънички животинчета, които ще го хапят в корема. Че непознатото куче може да го ухапе, ако посяга да го гали. Че ако се втурва към улицата може да го удари кола и да го боли много. Ей такива неща, които са по-скоро предупреждения в конкретна ситуация.

# 170
  • Мнения: 3 423
Най-ефикасно се плашат децата с Лиска.
"Аре, пий си сокчето, че ще дойде Лиска
и ще ти удари един ентър зад врата, че и
в колонка ще те оформи". Децата слушат.

# 171
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Най-ефикасно се плашат децата с Лиска.
"Аре, пий си сокчето, че ще дойде Лиска
и ще ти удари един ентър зад врата, че и
в колонка ще те оформи". Децата слушат.

По  скоро, моето  ще дойде
и  ще  удари  един  ентър
на   Лиска   зад   врата ,
а и сока си ще и даде да изпие

# 172
  • Мнения: 3 886
МОйта само на мишки се връзва и на бобулечки много ги мрази hahaha Joy.Баткото  него беше страх от нищо .На майка си се е метнал аз едно време бях 1 ва приятелка с баба яга и с торбалан hahaha Blush

# 173
  • Мнения: 2 448
Плаша го от време на време , че ще го дам на кучето и той като ми е сърдит ми го връща, щял да ме даде на кучето.  Laughing
Иначе от буболечки не съм го плашила, но той сам изпитва страх, дори да му казвам, че не трябва.Дори оня ден валя и имаше охлюви, хем иска да ги види, хем го страх да ги пипне. Голям майтап. Joy

# 174
  • Мнения: 75
с баба меца и кумчо вълчо не ама :бързо че ей сега майка ти идва: действа безотказно: smile3521 newsm48

# 175
  • Мнения: 3 500
Ние с мъжа ми, обаче, понякога, когато се налага казваме с уплашен тон: "Ди джея идва" ... Embarassed Embarassed Embarassed
Е, поне ще си спокойна, че няма да се юрне по дискотеки след някоя и друга година  Laughing
Laughing Laughing Laughing

# 176
  • Мнения: 24 467
И аз плаша с тати... Embarassed, ама има ефект- съществото веднага си ляга и се завива да спи. Laughing

# 177
  • Мнения: 9 052
аууу от град умирамммм
аууу какво съzираммм  Joy Joy Joy
мног ое страшен тоzи вълчо да ...

# 178
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
С меца, вълчо,и подобни не.Един път ми се случи да е плаша с циганина че ще е вземе, за което след това ми стана ужасно тъпо и гадно, като видях уплашените очички.Това ми беше за пръв и последен път.

# 179
  • София
  • Мнения: 978
Нямам намерение да плаша детето си с каквото и да било. Когато бях малка бях страшно злояда и докато ме хранеха баба ми и майка ми, баща ми си мяташе една кърпа на главата и започваше да ръмжи, че идва "хавлиения", а аз умирах от ужас, направо се вцепенявах /ефект с яденето нямаше/ и до сега като излизам  от банята и си грабвам хавлията ми е малко гадничко. Не искам да причинявам подобно нещо на детето си

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт