Откъде си купувате качествени дънки ?

  • 19 539
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Хей  ,привет мацки.  Надявам се да не съм повторила някоя тема , но не можах да открия подобна. Чудя се откъде си намирате готини , качествени дънки , аз напоследък никъде не откривам това , което търся , все ми се виждат или прекалено скучен модел , или материята е кофти... Споделете  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 4 397
Айде и аз тук.
И аз от известно време търся хубави дънки с ниска талия, може и да са изчистени, но да е хубава материята  Peace

# 2
  • Мнения: 1 179
Уцели болната ми тема. За 8-ми март мъжът ми искаше да ми купи дънки и излезнахме с тази цел да си харесам някакви. Два часа обикаляне из центъра, накрая в един магазин успях да намеря нещо подобно на това, което исках (леко тип чарлстон), облякох ги, в пробната ми се стори, че ми стоят добре, взех ги, но като се прибрах и ги обух, направо ми се дорева  ooooh!. Пълна скръб, сега трябва да ги нося на поправка.  Close Ще се радвам някой да сподели, къде има такъв тип дънки, защото моделите тип цигара хич не ми допадат.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз се интересувам от модел тип клин/цигара, от тези прилепналите, в черен цвят искам да е. Някой мяркал ли е някъде, преди време имаше навсякъде, сега нещо не ги намирам. Ще съм благодарна на инфо по въпроса. Hug

# 4
  • Мнения: 363
по складовете за дрехи има много яки дънки!!!
такива складове има в Лозенец, Хаджи Димитър, Люлин, но точен адрес не знам!

# 5
  • Мнения: 1 165
Последно си купих от Phard .Много добре стоят, с ниска талия са и моделите са интересни.
www.phard.it

# 6
  • София
  • Мнения: 4 397
Последно си купих от Phard .Много добре стоят, с ниска талия са и моделите са интересни.
www.phard.it

Имали ги в БГ.

# 7
  • Мнения: 1 165
Да, има ги. Но няма да мога да обясня точно къде е магазина. Беше в някоя от преките на Витошка Tired... Дано се включи някой, който е наясно къде е точно магазина, че аз съм много зле с ориентацията.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 779
Да, има ги. Но няма да мога да обясня точно къде е магазина. Беше в някоя от преките на Витошка Tired... Дано се включи някой, който е наясно къде е точно магазина, че аз съм много зле с ориентацията.

А цените долу-горе какви са?

# 9
  • Мнения: 2 388
Предполагам авторката пита за София, аз си купувам от Турция или приятелка, която има магазини ми носи пак оттам. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 165
Да, има ги. Но няма да мога да обясня точно къде е магазина. Беше в някоя от преките на Витошка Tired... Дано се включи някой, който е наясно къде е точно магазина, че аз съм много зле с ориентацията.

А цените долу-горе какви са?
Аз ги взех за 220 лв, но бяха намалени. Предполагам новата колекция ще е на цени към 300 лв.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 397
Да, има ги. Но няма да мога да обясня точно къде е магазина. Беше в някоя от преките на Витошка Tired... Дано се включи някой, който е наясно къде е точно магазина, че аз съм много зле с ориентацията.

Поне нещо ориентировачно, от коя страна на Витошка нещо горе долу  Praynig
Името на магазина Phard това ли е или нещо побългарено.

# 12
  • Мнения: 1 165
Да, има ги. Но няма да мога да обясня точно къде е магазина. Беше в някоя от преките на Витошка Tired... Дано се включи някой, който е наясно къде е точно магазина, че аз съм много зле с ориентацията.

Поне нещо ориентировачно, от коя страна на Витошка нещо горе долу  Praynig
Името на магазина Phard това ли е или нещо побългарено.
Значи, обадих се на моята приятелка, с която пазарихме тогава  Simple SmileУлицата на магазина се пада перпендикулярно на Витошка, точно където е магазинът на Дика, само че от другата страна. То е едно сравнително малко магазинче, Phard си се казва. Дано съм го обяснила добре. Те сега най-вероятно са получили новата колекция, ако отидеш, пиши после да кажеш какви са цените на дънките и има ли нещо интересно Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 3 841
Улицата е Хан Аспарух. Иначе съм си взимала дънки на Miss Sixty и Killah.

# 14
  • Мнения: 8 999
Най-често забърсвам от някой аутлет или от магазини за стоки с дефекти /не всички имат дефекти, обаче/. Евтини са и не ми пука, ако се скапят за един сезон /то горе-долу и за толкова ми омръзват и ми се иска да имам нещо ново и различно/. Лошото е, че ги нося по 1-2 години, без да се повредят и се налага да ги хвърлям или подарявам почти като нови.

# 15
  • София
  • Мнения: 4 397
Имало няколко аутлета на първата или втората успоредна на Витошка от към съдебната палата, ама не съм ходила, но мисля тази или другата седмица да скоча, че съм пред нервна криза нямам дънки.

# 16
  • Мнения: 234
Купувам си дънки само на Мiss sixty и Killah. Малко по скъпички са, но определено си заслужава, поне според мен. Имат голямо разнообразие от модели, цветове и материи.  Peace

# 17
  • Мнения: 234
Последно си купих от Phard .Много добре стоят, с ниска талия са и моделите са интересни.
www.phard.it
Разгледах сайта им, наистина имат страхотни нещица  Crazy Определено ще посетя магазина им като идвам към София. Жалко, че нямат магазин в Бургас, ама то тук какво ли има  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 2 388
[quote  Жалко, че нямат магазин в Бургас, ама то тук какво ли има  Crossing Arms
[/quote]
Има кафета, заведения. Свестни магазини тц. Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 234
То и с кафетата и заведенията не сме много добре, ама с магазините си е направо трагедия   ooooh!

# 20
  • Мнения: 8 999
Жалко, че нямат магазин в Бургас, ама то тук какво ли има  Crossing Arms

Не ставайте нахални! Цяло море не ви стига!

# 21
  • Мнения: X
Дънки си купувам от Sisley, Benetton, Motivi, Little big, Mango, цените са около 100-150 лв.
Понякога си взимам и от Terranova, даже е имало намалени за по 40-50 лв. 

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 17:21 от Анонимен

# 22
  • Мнения: 234
Жалко, че нямат магазин в Бургас, ама то тук какво ли има  Crossing Arms

Не ставайте нахални! Цяло море не ви стига!
Е, то това си е друга работа сега  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 35
Купувам дънки от Sisley, Benetton, Motivi, Mango,Esprit,Fox,Kenvelo,Replay,Diesel и Lee Cooper
Ставам все по-голяма привърженичка на "етикетите", определено се забелязва разликата на едни дънки за 40-50 лева от пазара и дънки 100-120 лева и материя и шев,кройка ...

# 24
  • Мнения: 2 388
Жалко, че нямат магазин в Бургас, ама то тук какво ли има  Crossing Arms

Не ставайте нахални! Цяло море не ви стига!

 Grinning Права си, имаме си море, ще си ходим по бански, не ни трябват магазини. Joy

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Levis - ниска талия, леко избелени, "бууткат". Качествени. Макар, че и там трябва да се внимава. Бях си купила едни "стреч", които се развлачиха още преди да си стигна до къщи (обух ги в магазина и ме домързя пак да се преобувам). Върнах ги, разбира се. Даже им занесох "стреч" модел на същата марка - да видят разликата. Старите ми дънки не бяха мръднали (а ги носих няколко години, че и бременна).

# 26
  • Мнения: 765
От една година насам си купувам само от Лий Купър, преди си купувах от Мис Сиксти, но вече не са ми страст. В Лий Купър поне правят истински намаления и отстъпки, ако пазаруваш редовно и има модели , които харесвам - с ниска талия и с по 2 копчета, прави , изчистени. Имам вече 4 чифта оттам и съм доволна. Купих си последно и 3 ризи, еднакви, само цветовете са различни, но не съм доволна - копчетата им трябваше да ги презашия, защото постоянно падаха. Наблягам на дънките в този магазин.
Харесвам и някои от  моделите на Levi's. Харесвам Дизел, обаче ме дразнят някои цени там за неща от очевидно минали колекции.

# 27
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
И аз като baibibi налитам на аутлети и намаления  Mr. Green Едно време бях фен на манго, но нещо напоследък нищо не харесвам оттам, съответно и не купувам, а и напоследъх се оляха с цените. Playlife и Killah са добри, харесвам и Sisley и LTB. Определно ако харесам нещо бих дала 100-150лв за дънки/панатлони, но като знам, че след 2-3 месеца ще има намаление и ще са на 1/2 цена хич не ми се дават  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 550
аз съм фен на lotus jeans. цените са приемливи и винаги откривам модел, който да ми стои добре.

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Манго като споменахте... Не са качествени дънки. По мои наблюдения дрехите от Манго, Сара, Френч Кънекшън, Наф-Наф, Бенетон, Сисли и пр. от този порядък са с много хубава кройка, но от евтина материя.
На "Killah" също им харесвам дънките, имат по-шантави модели.
П.П. Е, аз имам изисквания към любимите си дрехи - да траят вечно, ако може. Ако не, поне 4-5 години...

# 30
Момичета,имам нужда от вашата помощ.Доста слаба съм и трудно си намирам дънки.S ми е голямо...
Търся дънки тип цигара в много тъмен цвят-предпочитам черен.Живея в Пловдив.Знаете ли за някакви складове или магазини,в които има мънички номерца?Не разполагам с голяма сума в момента-80,мах 100 лв.

# 31
  • Мнения: 2 386
В последно време от http://www.vigossjeans.com/

# 32
  • Мнения: 857
Аз си купувам дънки само на марката MISS ME www.MissMe.com  ,защото се обедих в качеството им, удобни са и имат голямо разнообразие от размери има от 25 до 32 което при повечето марки е голяма рядкост.

# 33
  • Мнения: 1 259
Ми ако ми харесат,даже и некачествени си купувам, за  2 месеца да стават, пък после да не ме е яд за многото пари а ниското качество!

# 34
  • София
  • Мнения: 2 161
Ми ако ми харесат,даже и некачествени си купувам, за  2 месеца да стават, пък после да не ме е яд за многото пари а ниското качество!

Темата е : Откъде , а не дали са качествени дънките  Naughty

По темата : На попа има едно магазинче за дънки - супер модели и добро качество. Не държа на марката  Peace

# 35
  • Мнения: 1 418
От магазина за левче. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 3 405
Вече не знам къде са качествени. Май е до късмет.
Миналата седмица си купих дънки от Kenvelo и вчера видях, че са се разпрали на две места по външните шевове  Confused

# 37
  • Мнения: 1 058
От години всичките ми дънки са от Mason's.

# 38
  • Мнения: 2 199
Forest Jeans има ги в Скай Сити и в ЦУМ

# 39
  • Мнения: 281
Трудно намирам,а и в повечето случай времето ми е кът... Whistlingта става още по трудно.
Последният път обикалях цял ден и се прибрах с празни ръце Crossing Arms

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 6 339
Моите най-добри попадения на дънки през последните 2 години са от Тали Вейл ,Лий купър и Пепе Джийнс ,както и 1 от Манго ,но сте прави за материята ,в сравнение с другите  Rolling Eyes.Всички са с % еластичност- установих ,че такива модели най-добре ми стоят ,всички други без еластичност отпред ми стоят грозно  Confused

# 41
  • Мнения: 880
Последните два чифта си купих от Levi's.Едни изтъркани сиви и едни тъмносини тип цигара-много съм доволна.Материята им е качествена и са много удобни.
За Сисли не съм съгласна,че не били качествени,специално ми е направило впечатление,че използват хубави платове за панталоните,имам едни джинси към които нямам никакви забележки.

# 42
  • Мнения: 558
miss 60, diesel, take two,killah....мн добра материя и цвят (wash), а и на мен ми стоят много добре(в модели на pepe jeans i levi's не се харесвам...).Последно си купих едни на D&G,тип цигара ....много съм доволна

# 43
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз си купувам напоследък от Зара и Теранова, преди от Дизел

# 44
  • Мнения: 133
Момичета,имам нужда от вашата помощ.Доста слаба съм и трудно си намирам дънки.S ми е голямо...
Търся дънки тип цигара в много тъмен цвят-предпочитам черен.Живея в Пловдив.Знаете ли за някакви складове или магазини,в които има мънички номерца?Не разполагам с голяма сума в момента-80,мах 100 лв.
в Теранова има xs и xxs, дори в момента има намаления на 29-39лв.

# 45
от Вранглер е най-доброто ми попадение за сега  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 3 695
бенетон  Peace

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 1 765
REDSTAR - от един магазин в подлеза на НДК срещу шадравана, само тази марка продават. Има повече класически модели, но има и тип цигара. Цената е съвсем прилична и има номерация от 25 плюс това, че всеки модел го има и в различни дължини за различен ръст Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 38 531
Пробвах всички модели на Kenvelo - и всички ми седят кофти.
Около месец си търсих прави дънки, защото съм се заринала с тип цигара.
Най-накрая намерих в Outlet-ите на ул.Гео Милев едни Diesel.
Има 4 магазина там - всичко е много яко!

# 49
  • Berlin
  • Мнения: 11 264
последно си купих дънки от ндк, хубави са - много тъмно синьо, прави, motor jeans. на приятеля ми взехме пак от ндк, но от друг магазин - redstar, също много хубави излязоха. 50-60 лв.

# 50
  • Мнения: 620
Досега само съм чела в тази секция на форума, но понеже дънките са ми слабост, реших да се включа.Имам 26 годишен стаж в носенето им. За тези години д-то ми е познало средно по 4 чифта годишно, включая времето на соцреализма, когато бяха скъпи и трудно се намираха, но пък на 100% оригинал. Та като самозаявил се капацитет да кажа,че не съм видяла кой знае каква разлика между най- скъпите и най- евтините разновидности. Последните в гардероба ми са едни светли буткат даймъндс  /двете Р на задните джобове са изработени от светлосини циркончета /  на Рок енд Рипъблик , има ги в сайта им, а също и в Нордсторм, и едни Лий, които си взех от "Темпо" за 160 лв. на разпродажба. Първите са купени от магазин "секънд хенд"- нови, с етикет и за 20 лв. Толкова подробна съм, понеже искам да ти кажа,че навсякъде можеш да намериш нещо интересно и по твой вкус. М/у другото Лий, макар и по-непрестижна марка, са по- приятни като материя, но кройката и изпълнението на Р&Р са много напред. Други любими са ми едни на БСК- Бершка, мързи ме да превключвам латиницата. Бях си ги взела миналата год. от магазин за преоценени маркови стоки, което не е същото като аутлет, понеже в него и подобните му, пръснати из цяла Бг, се продават турски ишлемета за нисък клас марки. Много качествени излязоха гащите.Препоръчвам ти тези магазинчета- намират се панталони на Зара, при това не като онези в аутлетите им, бррр, Вила, Веро мода, Овиезе, Ейч & Ем... сещаш се, да не изброявам. На Левис моделите на мен лично не ми стоят, докато на Пепе джийнс са перфектни, но напоследък като че от по- твърд деним работят...
Та какво исках да ти кажа с толкова много думи /освен,че на мене ми се бъбреше по женски Wink/ - ти сама определяш кое е хубаво за теб, в кое се чувстваш комфортно, кое няма да ти съсипе бюджета за месеца. Тук можеш  да прочетеш много и различни мнения, но изборът си е твой. Мое мнение е ,че дънки над 200 лв. не си струват парите, освен ако не са със златна нишка и с висулка Сваровски на предното малко джобче.

# 51
  • Мнения: 2 229
Момичета,имам нужда от вашата помощ.Доста слаба съм и трудно си намирам дънки.S ми е голямо...
Търся дънки тип цигара в много тъмен цвят-предпочитам черен.Живея в Пловдив.Знаете ли за някакви складове или магазини,в които има мънички номерца?Не разполагам с голяма сума в момента-80,мах 100 лв.
в Теранова има xs и xxs, дори в момента има намаления на 29-39лв.

Точно пък там номерата изобщо не си отговарят, и дори най-малките размери не са толкова малки. Rolling Eyes

По темата : На попа има едно магазинче за дънки - супер модели и добро качество. Не държа на марката  Peace

Кой магазин точно имаш предвид Simple Smile?

# 52
  • Мнения: 606
От Теранова Simple Smile
На мен попринцип почти целлия ми гардероб е от там

# 53
  • Мнения: 1 224
Не че нещо, но това е третата тема за дънки  ooooh!

# 54
  • Мнения: 5 103
риплей си купувам.

# 55
  • Мнения: 3 830
Вече ще се сдобивам с хубави дънки от магазин на Терра Нова в Пловдив.
Поболях се като видях новите им модели. Повечето са страхотни Hug Heart Eyes

# 56
iskam da vi popitam - kato spomenavate tezi magazinchetya za markovi preoceneni - moge li da kagete i kade po-tochno sa, kakto za tezi vtora upotreba - che ima mnogo iz Sofia - v koi po-tochno se namirat hubavi i novi nesta... newsm78 vse pak ne moga da obikalqm po vsi4kite nqkade ima samo bolkuci...mersi predvaritelno

# 57
  • Мнения: 332
Добримодели дънки, при това всички номера ( аз нося 32, който не навсякъде зареждат) има на Витошка, непосредствено след моста на булевард България в партерното пространство на първия блок. Аутлетче е и последно си взех модел на Галиано.

# 58
от две три години си купувам от kappa харесвам много дънките на wrangler и lee

Общи условия

Активация на акаунт