Откъде си купувате качествени дънки ?

  • 19 534
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
Момичета,имам нужда от вашата помощ.Доста слаба съм и трудно си намирам дънки.S ми е голямо...
Търся дънки тип цигара в много тъмен цвят-предпочитам черен.Живея в Пловдив.Знаете ли за някакви складове или магазини,в които има мънички номерца?Не разполагам с голяма сума в момента-80,мах 100 лв.

# 31
  • Мнения: 2 386
В последно време от http://www.vigossjeans.com/

# 32
  • Мнения: 857
Аз си купувам дънки само на марката MISS ME www.MissMe.com  ,защото се обедих в качеството им, удобни са и имат голямо разнообразие от размери има от 25 до 32 което при повечето марки е голяма рядкост.

# 33
  • Мнения: 1 259
Ми ако ми харесат,даже и некачествени си купувам, за  2 месеца да стават, пък после да не ме е яд за многото пари а ниското качество!

# 34
  • София
  • Мнения: 2 161
Ми ако ми харесат,даже и некачествени си купувам, за  2 месеца да стават, пък после да не ме е яд за многото пари а ниското качество!

Темата е : Откъде , а не дали са качествени дънките  Naughty

По темата : На попа има едно магазинче за дънки - супер модели и добро качество. Не държа на марката  Peace

# 35
  • Мнения: 1 418
От магазина за левче. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 3 405
Вече не знам къде са качествени. Май е до късмет.
Миналата седмица си купих дънки от Kenvelo и вчера видях, че са се разпрали на две места по външните шевове  Confused

# 37
  • Мнения: 1 058
От години всичките ми дънки са от Mason's.

# 38
  • Мнения: 2 199
Forest Jeans има ги в Скай Сити и в ЦУМ

# 39
  • Мнения: 281
Трудно намирам,а и в повечето случай времето ми е кът... Whistlingта става още по трудно.
Последният път обикалях цял ден и се прибрах с празни ръце Crossing Arms

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 6 336
Моите най-добри попадения на дънки през последните 2 години са от Тали Вейл ,Лий купър и Пепе Джийнс ,както и 1 от Манго ,но сте прави за материята ,в сравнение с другите  Rolling Eyes.Всички са с % еластичност- установих ,че такива модели най-добре ми стоят ,всички други без еластичност отпред ми стоят грозно  Confused

# 41
  • Мнения: 880
Последните два чифта си купих от Levi's.Едни изтъркани сиви и едни тъмносини тип цигара-много съм доволна.Материята им е качествена и са много удобни.
За Сисли не съм съгласна,че не били качествени,специално ми е направило впечатление,че използват хубави платове за панталоните,имам едни джинси към които нямам никакви забележки.

# 42
  • Мнения: 558
miss 60, diesel, take two,killah....мн добра материя и цвят (wash), а и на мен ми стоят много добре(в модели на pepe jeans i levi's не се харесвам...).Последно си купих едни на D&G,тип цигара ....много съм доволна

# 43
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз си купувам напоследък от Зара и Теранова, преди от Дизел

# 44
  • Мнения: 133
Момичета,имам нужда от вашата помощ.Доста слаба съм и трудно си намирам дънки.S ми е голямо...
Търся дънки тип цигара в много тъмен цвят-предпочитам черен.Живея в Пловдив.Знаете ли за някакви складове или магазини,в които има мънички номерца?Не разполагам с голяма сума в момента-80,мах 100 лв.
в Теранова има xs и xxs, дори в момента има намаления на 29-39лв.

Общи условия

Активация на акаунт