Откъде си купувате качествени дънки ?

  • 19 527
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 397
Имало няколко аутлета на първата или втората успоредна на Витошка от към съдебната палата, ама не съм ходила, но мисля тази или другата седмица да скоча, че съм пред нервна криза нямам дънки.

# 16
  • Мнения: 234
Купувам си дънки само на Мiss sixty и Killah. Малко по скъпички са, но определено си заслужава, поне според мен. Имат голямо разнообразие от модели, цветове и материи.  Peace

# 17
  • Мнения: 234
Последно си купих от Phard .Много добре стоят, с ниска талия са и моделите са интересни.
www.phard.it
Разгледах сайта им, наистина имат страхотни нещица  Crazy Определено ще посетя магазина им като идвам към София. Жалко, че нямат магазин в Бургас, ама то тук какво ли има  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 2 388
[quote  Жалко, че нямат магазин в Бургас, ама то тук какво ли има  Crossing Arms
[/quote]
Има кафета, заведения. Свестни магазини тц. Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 234
То и с кафетата и заведенията не сме много добре, ама с магазините си е направо трагедия   ooooh!

# 20
  • Мнения: 8 999
Жалко, че нямат магазин в Бургас, ама то тук какво ли има  Crossing Arms

Не ставайте нахални! Цяло море не ви стига!

# 21
  • Мнения: X
Дънки си купувам от Sisley, Benetton, Motivi, Little big, Mango, цените са около 100-150 лв.
Понякога си взимам и от Terranova, даже е имало намалени за по 40-50 лв. 

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 17:21 от Анонимен

# 22
  • Мнения: 234
Жалко, че нямат магазин в Бургас, ама то тук какво ли има  Crossing Arms

Не ставайте нахални! Цяло море не ви стига!
Е, то това си е друга работа сега  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 35
Купувам дънки от Sisley, Benetton, Motivi, Mango,Esprit,Fox,Kenvelo,Replay,Diesel и Lee Cooper
Ставам все по-голяма привърженичка на "етикетите", определено се забелязва разликата на едни дънки за 40-50 лева от пазара и дънки 100-120 лева и материя и шев,кройка ...

# 24
  • Мнения: 2 388
Жалко, че нямат магазин в Бургас, ама то тук какво ли има  Crossing Arms

Не ставайте нахални! Цяло море не ви стига!

 Grinning Права си, имаме си море, ще си ходим по бански, не ни трябват магазини. Joy

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Levis - ниска талия, леко избелени, "бууткат". Качествени. Макар, че и там трябва да се внимава. Бях си купила едни "стреч", които се развлачиха още преди да си стигна до къщи (обух ги в магазина и ме домързя пак да се преобувам). Върнах ги, разбира се. Даже им занесох "стреч" модел на същата марка - да видят разликата. Старите ми дънки не бяха мръднали (а ги носих няколко години, че и бременна).

# 26
  • Мнения: 765
От една година насам си купувам само от Лий Купър, преди си купувах от Мис Сиксти, но вече не са ми страст. В Лий Купър поне правят истински намаления и отстъпки, ако пазаруваш редовно и има модели , които харесвам - с ниска талия и с по 2 копчета, прави , изчистени. Имам вече 4 чифта оттам и съм доволна. Купих си последно и 3 ризи, еднакви, само цветовете са различни, но не съм доволна - копчетата им трябваше да ги презашия, защото постоянно падаха. Наблягам на дънките в този магазин.
Харесвам и някои от  моделите на Levi's. Харесвам Дизел, обаче ме дразнят някои цени там за неща от очевидно минали колекции.

# 27
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
И аз като baibibi налитам на аутлети и намаления  Mr. Green Едно време бях фен на манго, но нещо напоследък нищо не харесвам оттам, съответно и не купувам, а и напоследъх се оляха с цените. Playlife и Killah са добри, харесвам и Sisley и LTB. Определно ако харесам нещо бих дала 100-150лв за дънки/панатлони, но като знам, че след 2-3 месеца ще има намаление и ще са на 1/2 цена хич не ми се дават  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 550
аз съм фен на lotus jeans. цените са приемливи и винаги откривам модел, който да ми стои добре.

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Манго като споменахте... Не са качествени дънки. По мои наблюдения дрехите от Манго, Сара, Френч Кънекшън, Наф-Наф, Бенетон, Сисли и пр. от този порядък са с много хубава кройка, но от евтина материя.
На "Killah" също им харесвам дънките, имат по-шантави модели.
П.П. Е, аз имам изисквания към любимите си дрехи - да траят вечно, ако може. Ако не, поне 4-5 години...

Общи условия

Активация на акаунт